Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Atraskite amžiną Shou Sugi Ban medienos grožį savo architektūros projektuose

   2024-02-28

Unikali senovės Japonijos medienos apdorojimo technika - Shou Sugi Ban, dar žinoma kaip apdeginta mediena, visame pasaulyje įgyja populiarumą dėl savo estetinio grožio ir funkcionalumo. Ši technika, kuri buvo tobulinta šimtmečiais, suteikia medienai ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir padidina jos atsparumą aplinkos poveikiui. Sugibanwood.com specializuojasi šios unikalios medienos apdorojimo technikoje, siūlydama aukštos kokybės produktus, skirtus tiek individualiems projektams, tiek architektūros ir nekilnojamojo turto plėtros projektams visoje Europoje.

Shou Sugi Ban medienos amatas

Shou Sugi Ban, arba apdeginta mediena, yra unikali Japonijos kultūros dalis, kuri per amžius buvo tobulinta ir pritaikyta šiuolaikiniams poreikiams. Šios technikos esmė - medienos paviršiaus apdeginimas, kuris ne tik apsaugo medieną nuo drėgmės, pelėsio ir vabzdžių, bet ir pabrėžia jos natūralią tekstūrą bei suteikia išskirtinę, sodrią spalvą. Mes naudojame šią technologiją apdorodami pušį, eglę ir maumedį, taip užtikrindami, kad kiekviena medienos dalis įgautų ne tik estetinę, bet ir funkcionalią vertę. Tai daroma su meile ir rūpestingumu Vilniuje, Lietuvoje, garantuojant aukščiausią kokybę.

 

Shou Sugi Ban medienos panaudojimas

Shou Sugi Ban mediena yra itin universalus produktas, tinkantis įvairiems architektūros ir dizaino projektams. Nuo namų fasadų, kaimo sodybų ir saunų iki terasų, vidaus erdvių, tvorų, turėklų, takų bei stogų - Shou Sugi Ban mediena suteikia ne tik estetinį patrauklumą, bet ir ilgaamžiškumą. Jos unikalios savybės leidžia efektyviai naudoti medieną tiek lauko, tiek vidaus erdvėse, pabrėžiant natūralią aplinką ir suteikiant erdvei šiltumo. Tiek individualūs asmenys, tiek nekilnojamojo turto plėtotojai vertina šią medieną dėl jos universalumo, estetinių savybių ir ilgaamžiškumo.

 

Pasirinkus Shou Sugi Ban medieną jūs ne tik investuojate į savo projekto estetiką ir ilgaamžiškumą, bet ir į tvarumą bei kokybę. Ši unikali medienos apdorojimo technika atveria naujas galimybes ne tik kurti išskirtines erdves, bet ir prisidėti prie aplinkos apsaugos, naudojant ilgaamžiškas ir atsparias medžiagas. Mes kviečiame jus apsilankyti sugibanwood.com, svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie siūlomus produktus ir kaip jie gali praturtinti jūsų būsimus projektus.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite