Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Atsinaujino „Aremesta“: moderni automobilių diagnostika ir remontas

   2008-10-14

Kauno įmonė „Aremesta“, automobilių remonto ir diagnostikos įmonė šalia Šiaurės prospekto, šiuo metu  intensyviai plečiasi. Spalio mėnesį planuojama baigti priestato statybą. Paslaugų, kurias automobilių savininkams teikia įmonė, asortimentas labai smarkiai išsiplės – ypač diagnostikos srityje.

Vardyti modernią įrangą, kurią įsigijo „Aremesta“, reikia ilgai. Pirmiausia – tai lengvųjų automobilių ir mikroautobusų stabdžių ir amortizatorių patikros kompleksas, hidraulinis pakabos laisvumo patikros stendas, ratų geometrijos patikrinimo diagnostinė linija, ir, žinoma, kompiuterinis ratų suvedimo stendas.

Įmonė jau anksčiau turėjo automobilių keturių komponentų išmetamųjų dujų analizatorių, dabar šios srities įranga dar pasipildys  dūmomačiu, leidžiančiu nustatyti dyzelinių variklių dūmingumą.

Prie jau turimo kompiuterinio automobilių gedimų diagnostikos stendo įsigytas „Bosch“ firmos automobilio valdymo blokų sisteminis testeris ir ESI [tronic] informacinė sistema, leidžianti greičiau ir tiksliau nustatyti gedimus.

Visa ši investicija leis patyrusiems daugiau kaip 10 metų veikiančios įmonės meistrams daug greičiau ir kokybiškai atlikti savo darbą.

„Aremestos“ servisas išskirtinis tuo, kad veikia dviem pamainomis šešias dienas per savaitę. Tai reiškia, kad kvalifikuotą pagalbą darbo dienomis čia gausite nuo 8 valandos ryto iki 23 valandos vakaro.

Čia remontuojama dyzelinė kuro aparatūra, įpurškimo ir uždegimo sistemos, elektrinė automobilių dalis, varikliai, važiuoklė, stabdžių sistema, duslintuvai. Reguliuojamos šviesos bei išmetamųjų dujų sudėtis. Praplaunamos variklio aušinimo bei kuro įpurškimo sistemos. Keičiami tepalai, filtrai, aušinimo ir stabdžių skystis, variklio bei kiti dirželiai. Montuojamos, balansuojamos ir dygliuojamos padangos, gilinami jų protektoriai. Nemokamai nustatoma aušinimo skysčio, langų apiplovimo skysčio užšalimo temperatūra, elektrolito tankis ir oro slėgis padangose.  

Papildomas patogumas klientams yra tai, kad „Aremesta“ turi techninės pagalbos automobilį, kurį galima išsikvieti ištisą parą.

Dar vienas „Aremestos“ pliusas – kad įmonė turi ne tik servisą, bet ir detalių parduotuvę. Tad klientas gali gauti visą jam reikalingą pagalbą iš vienų rankų.

AREMESTA

Islandijos pl. 197, Kaunas
Servisas: tel. 8 37 310555, mob. tel. 8 612 31402
Padangos ir naujos dalys: tel. 8 37 310611, mob. tel. 8 686 89026

Naudotos automobilių dalys: tel. 8 37 312858; 8 616 57474
Darbo laikas: I-V: 8-23 val.; VI: 8-19 val.
Techninė pagalba (visą parą): tel. 8 610 15555

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 12 11 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite