Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Autokosmetika iš specialistų rankų

   2020-11-16

Automobilių savininkai, mėgstantys puoselėti savo mašinas, neretai atsiliepia apie autokosmetikos prekes neigiamai: anot jų, jos ne visuomet tokios efektyvios, kaip tikėtasi, o kartais net gali pažeisti ar sugadinti apdorojamą paviršių. Tačiau neskubėkime iškart teisti visos autokosmetikos.

 

 

Vartotojai per nežinojimą padaro daug klaidų

Kaip pastebi autokosmetikos parduotuvės „Chemical guys“ konsultantai, daugelio neigiamų atsiliepimų apie autokosmetiką priežastis slypi tame, kad produkcija būna naudojama ne pagal paskirtį. „Didžiausia vartotojų problema tame, kad jie tiesiog nežino, kokiais produktais galima valyti tą ar kitą medžiagą, – teigia bendrovės vadovas Edvinas Kubilius. – Todėl rinkoje labai trūksta tų, kas pradėtų vykdyti savotišką švietėjišką veiklą ir nuodugniai konsultuotų pirkėjus.“

 

Paklaustas jis įvardija vieną iš klaidingo vartojimo pavyzdžių: verstos odos paviršių valymą. Anot jo, versta oda yra labai jautri valymo priemonėms, tad reikalauja labai specifinių produktų, kurių veikimas yra silpnesnis, nekenkiantis verstos odos paviršiui. Čia taip pat be galo svarbu paviršių valyti švelniai, produktą purškiant ne ant jo, o ant mikropluošto šluostės ir jau ja valant verstą odą. Be to, versta oda mėgsta ne tik silpnesnes plovimo priemones, bet ir kruopštesnį bei atsargesnį valymą jomis.

 

 

Dažnai vartotojai taip pat klaidingai valo ir dažytą odą: pernelyg stipria priemone galima nuvalyti jos dažus. Priemonė turi būti skiedžiama tam tikru santykiu, be to, reikia žinoti, kada valomą odą geriausia sudrėkinti kondicionieriumi. Kokiam paviršiui ar medžiagai geriausiai tinka vienoks ar kitoks valiklis, kaip atnaujinti plastiką, kaip apsaugoti automobilio kėbulo spalvą nuo išblukimo... visus šiuos niuansus žinoti tikrai sudėtinga. Kaip tik tam, kad pagelbėtų pasirenkant reikiamą produktą bei suteiktų visą reikiamą informaciją, Kaune, Elektrėnų gatvėje ir įsikūrė „Chemical Guys“ parduotuvė.

 

Profesionalių konsultantų komanda

Susibūrusi tam, kad galėtų aprūpinti visus besidominčius aukščiausios kokybės automobilių priežiūros priemonėmis, parduotuvės komanda stengiasi suteikti savo klientams tik neabejotinai efektyvias automobilių priežiūros priemones, priedus ir žinias apie juos. Kiekvienas iš konsultantų įsipareigojęs tarnauti savo klientams ir bendruomenėms vienodai, laikydamasis aukščiausių paslaugų standartų.

 

„Chemical Guys“ – visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, priklausantis aukščiausios kokybės automobilių priežiūros produktų, automobilių plovimo priedų, poliravimo padų ir mašinėlių gamintojui iš JAV. Lietuvoje šią bendrovę atstovaujanti parduotuvė „Chemical Guys“ didžiuojasi, kad jų produkcija yra daugumos entuziastų, prekybos atstovų, “detailing” užsiimančių žmonių, automobilių priežiūros profesionalų ir automobilių plovyklų pasirinkimas visame pasaulyje. Derindami savo didelius gamybos, plėtros ir inovacijų gebėjimus su aistra žinioms, specialistai sukūrė švietimo platformą, vadinamą „Smart Detailing University“, kuri padeda šviesti ir tobulinti automobilių priežiūros entuziastų ir verslo savininkų žinias visame pasaulyje.

 

„Mes žinome apie šio ženklo produktus, galima teigti, viską. Žinome visų jų sudėtį ir veikimo niuansus, – pabrėžia parduotuvės vadovas. – Darbuotojai mokosi tiesiai iš gamintojo ir gali papasakoti, parodyti ar net, klientui atsivarius automobilį tiesiai į parduotuvę, greitai jį apmokyti, kaip jį prižiūrėti.“ 

 

 

Tinka visiems automobiliams, ir ne tik jiems

„Chemical guys“ autokosmetika tinka visoms automobilių markėms be išimčių. O ateinantį pavasarį bus išleista nauja priežiūros priemonių linija, sukurta specialiai motociklams. „Kai kurios priemonės – tarkim, langų, odos valikiai ar atstumianti vandens lašus keramikinė danga, – juokiasi E. Kubilius, – tinka net ir namams.“

 

Organizuos reguliarius mokymus

„Jau visai greitai planuojame organizuoti reguliarius mokymus, kad į juos atėję žmonės galėtų sužinoti ir išbandyti patys, kaip profesionaliai išvalomas automobilis, kaip atliekamas jo cheminis valymas ir poliravimas. Numatyti keli mokymų tipai, kiekvienų trukmė – nuo dienos iki kelių“, – dalijasi planais „Chemical guys“ vadovas.

 

Šių mokymų tikslas – pasiekti, kad klientai mokėtų tinkamai panaudoti autokosmetikos produktus ir liktų patenkinti aukščiausios kokybės priemonėmis. O gal net pradėtų ir savo paslaugų verslą. Jei dėl to Lietuvos keliais važiuos daugiau puikiai atrodančių automobilių, vairuojamų laimingų žmonių, tai kodėl gi ne?

 

Nėra liūdnesnio vaizdo, kaip per nežinojimą sugadintas puikus paviršius. Koncernas „Chemical guys“ gamina apie šešis šimtus skirtingų produktų, ir daugelis jų turi nemažai variacijų. Toks platus pasirinkimas skirtas kaip tik tam, kad kiekvienas susidomėjęs savo automobilio puoselėjimu klientas rastų tai, kas geriausiai tinka būtent jo keturračiam draugui. Todėl visi tokie susidomėję savininkai kartu su savo automobiliais yra visuomet laukiami specializuotoje parduotuvėje, kurioje ne tik galėtų įsigyti kokybiškos autokosmetikos, bet ir sužinotų apie ją visko, ko reikia, kad automobilis atrodytų idealiai.

 

 

 

PARDUOTUVĖ “CHEMICAL GUYS”

Elektrėnų g. 23A, Kaunas

Tel. +370 630 12557

El. p. info@chemical-guys.lt

www.chemical-guys.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite