Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilio kompiuterinė diagnostika – paslauga, kuri gali padėti sutaupyti

   2020-11-09

Daugelis žinome, kad automobilio prietaisų skydelyje pradėjus degti gedimo signalams, laikas apsilankyti kompiuterinės diagnostikos centre, tačiau, anot įmonės „Autobitas“ įkūrėjo Dariaus Barono, neretam diagnostika vis dar asocijuojasi su klaidų kodų nuskaitymu ir jų ištrynimu. Deja, viskas yra kur kas sudėtingiau.

 

Padės greičiau atrasti problemą

„Dar yra manančių, kad diagnostika – tai diagnostinių klaidų kodų radimas ir jų ištrynimas iš variklio valdymo kompiuterio ar kitų elektronikos blokų, tačiau taip nėra. Klaidų kodai tik nurodo kelią problemos link, tačiau dažniausiai nepateikia tiesioginės gedimo priežasties. Tikslus gedimas randamas, tik analizuojant realius darbinius automobilio parametrus ir todėl tai sugeba padaryti tik profesionalūs meistrai“, – pasakojo D. Baronas.

 

Anot pašnekovo, jo darbo praktikoje pasitaikė nemažai atvejų, kai klientai atvyko po apsilankymų kituose servisuose, kur problema nebuvo surasta arba problemą rado, bet nesugebėjo jos pašalinti, o dar blogiau – rado ir „pašalino“ gedimą netinkamu būdu.

 

„Netinkamas programinis gedimo pašalinimas sukelia daugiau rūpesčių nei naudos. Gedimas niekur nedingsta, servisai „neranda galų“, nes diagnostiniai įrenginiai automobilyje nieko neaptinka. Kompiuterinė diagnostika padės sutaupyti nemažai pinigų, nes po jos bus tiksliai atsakyta, kaip spręsti problemą, užuot bandžius keisti viską iš eilės“, – tikino specialistas.

 

Programinis gedimų šalinimas ar smulkūs elektronikos remonto darbai dažniausiai yra atliekami iškart. Mechaninių gedimų atveju įmonė rekomenduoja servisus, kurių komanda, pasak D. Barono, galima pasitikėti.

 

Kartais užtenka programinio remonto

Kai kurių gedimų atveju, gali padėti programinis remontas, kuris „išjungia“ nereikalingas funkcijas arba kaip tik aktyvuoja papildomas. Dažnai programavimas atliekamas EGR vožtuvo, DPF filtro, SWIRLS sklendžių išjungimui.

 

„Komponentą išjungti programiškai dažniausiai yra kokius 3-4 kartus pigiau, nei keisti į naują“, – patirtimi pasidalijo pašnekovas.

 

Taip pat viena populiariausių įmonės paslaugų – programinis variklio galios padidinimas, kuris suteikia malonesnį važiavimą, didesnio komforto jausmą.

 

 

Kitos dažnos įmonės atliekamos paslaugos: užvedimo raktų remontas, naujų užvedimo raktų pardavimas, gamyba, „pririšimas“ prie kliento automobilio, elektronikos modulių keitimas ir  „pririšimas“, navigacijos žemėlapių atnaujinimas ir AUX-IN jungties išvedimas originaliems grotuvams.

 

Įmonė „Autobitas“ visada stengiasi žengti koja kojon su naujovėmis ir klientams siūlo vis platesnį paslaugų asortimentą.

 

 

MB „AUTOBITAS“

Direktorius Darius Baronas

Elnio g. 28A – 1, Jonučių II k., Kauno r.

Tel. +370 625 55584

info@autobitas.lt

www.autobitas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite