Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilio kondicionierius mėgsta gerą priežiūrą.

   2011-05-24

       Įjungę automobilio variklį, girdite kažkokį neįprastą garsą? Aha, panašu, kad kaukia guolis. Iš pirmo žvilgsnio skamba keistai, bet visai protinga parodyti automobilį kondicionierių specialistui. Neretai nutinka taip, kad nespecializuoti meistrai pakeičia visus automobilio guolius, bet vis tiek kažkas kaukia. Automobilio oro kondicionierius irgi turi guolį, kuris nuolat sukamas dirželio. Jis pakeičiamas paskutinis.
     
„Nepatikėsite, girdžiu „nesveikai“ kaukiančius kondicionierių guolius, kai atvažiavusio kliento automobilis dar stovi lauke, o durys į servisą uždarytos, - sako Saulius, Kauno UAB „Autošaltis“ direktorius. – Lyg ir visai paprastas dalykas – tą darbą dirbu kasdien jau 10 metų.“
       „Autošaltis“ yra vienas iš nedaugelio Kaune specializuotų autoservisų, remontuojančių lengvųjų ir krovininių automobilių kondicionierius. Meistro specializacija – geras dalykas klientui, o pačiam meistrui – ne visada. Mat kondicionieriai visiems paprastai ima rūpėti vasarop, o visai žiemai įmonės juk neuždarysi. Tiesa, nedažnas vairuotojas žino, kad kondicionierius jau ima funkcionuoti ir esant 5-7 laipsnių temperatūrai. Įjungėte langų nupūtimą, o kondicionierius jau dirba.
       „Apie 60 procentų visų gedimų susiję su sandarumo problemomis ir su išėjusiu iš kondicionieriaus freonu, - pasakoja UAB „Autošaltis“ vadovas.
        Lietuvoje neskubama keisti ir salono oro filtro. Kondicionierius „pluša“ visa jėga, naudoja degalus, o vėsus oras į saloną eina prastai ar nemaloniai kvepia. Esant nepakeistam salono oro filtrui, neefektyviai veikia ir šildymo bei vėdinimo sistemos.    
        Pas kondicionierių meistrus verta apsilankyti ir ėmus prasčiau vėsti orui salone. Paprastai pigiau būna remontuoti tada, kol gedimas netapo dar rimtesnis.
        „Pasiklausti meistro patarimo pas mus nieko nekainuoja. Už diagnostiką, patarimą pinigų neimame“, - sako UAB „Autošaltis“ vadovas.  
        „Autošalčio“ meistrai montuoja kondicionierius naudodami naudotas, bet originalias dalis. Taip ir kokybiška, ir sveikiau kliento piniginei. Autoservise pildomos kondicionierių sistemos.
        „Remontuojame visą elektrinę automobilio dalį, tam naudojame ir naujas, ir naudotas  detales – pagal kliento pageidavimą. Imamės daugelio elektroninės dalies gedimų, pavyzdžiui, taisome ABS sistemas, tvarkome ir saugos oro pagalves  - pasakoja įmonės vadovas. – Visam tam reikėjo įsigyti specialios diagnostinės įrangos, taip pat – ir kompiuterizuotos. Tvarkome ir aukšto bei žemo slėgio siurblius benzinu ir dyzelinu varomiems automobiliams. Pas mus neverta važiuoti tik tada, jei problemos – važiuoklėje, greičių dėžėje ar kėbule, jei reikia kapitalinio variklio remonto.“
        „Autošaltis“ turi nuolatinių klientų ratą – žmonės čia sugrįžta.

UAB „Autošaltis“
Partizanų g. 87A, Kaunas
Tel.: 8 616 55913, 8 616 55914
sjautosaltis@gmail.com
www.autosaltis.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 13 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite