Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilio kritinis amžius – ką reikia žinoti?

   2023-01-09

Automobilio priežiūra skiriasi, priklausomai nuo ridos ir amžiaus. Čia yra vienas svarbus aspektas, apie kurį reikia žinoti – tai yra kritinis automobilio amžius, kai jam reikalinga ypatinga priežiūra, ir tik nuo to priklauso, kiek metų ir kaip gerai automobilis toliau jums tarnaus. Koks yra šis kritinis automobilio amžius, į ką reikia atkreipti dėmesį šiuo laikotarpiu, ir kokios pasekmės laukia, to nepadarius? Apie tai pasakoja autoserviso AD vadovas Darius Leonavičius.

 

Kelių metų senumo automobilis – kuo ypatinga jo priežiūra?

Pasibaigus automobilio garantiniam laikotarpiui, arba pravažiavus 150 000 – 200 000 km, prasideda tam tikras kritinis laikotarpis. Pradeda ryškėti pirmieji gedimai, vienas gedimas iššaukia kitą, ir jei jie nėra pašalinami, automobilis sparčiai dėvisi. Šiuo laikotarpiu automobiliui reikalinga ypatinga priežiūra – nuo to priklausys, kiek ilgai jis tarnaus ir už kiek jį parduosite. Privačių automobilių savininkai ne visada pastebi, bet įmonėse, kurios turi savo autoparką, ši tendencija akivaizdi.

Norint užtikrinti kokybišką automobilio priežiūrą, svarbu, kokiam servisui jį patikėsite.

 

Kodėl verta rinktis plataus profilio autoservisą?

Automobilio sistemos tarpusavyje susiję – įdėjus naują detalę, bet nepašalinus šalutinio gedimo, šioji detalė greit susidėvės. Kartais montavimo darbai kainuoja daugiau, nei detalės, todėl tikslinga vienu metu keisti kelias detales. Svarbu, kad serviso meistrai būtų plataus profilio, kad gebėtų įvertinti visumą ir visų sistemų sąveiką, turėtų visą įrangą ir nesiuntinėtų jūsų iš vieno serviso į kitą.

Geriausi sprendimai priimami ne vien apžiūrėjus automobilį – geriausi sprendimai priimami, kai meistras žino kliento vairavimo įpročius, kiek ir kokiais keliais važinėjama, kokie svoriai pervežami ir kt., todėl svarbu ir asmeninis santykis su serviso darbuotojais.

 

Ką svarbu žinoti įmonėms, turinčioms savo auto parką?

Įmonėms, kurios naudoja lengvuosius automobilius ir mikroautobusus, galioja tas pats principas – geriausia rintis plataus profilio autoservisą.

Jei įmonė naudoja mikroautobusus, rekomenduojama rinktis servisą su aukštomis lubomis, kur aptarnaujami tiek lengvieji automobiliai, tiek mikroautobusai. Tokiu atveju viso auto parko priežiūrą patikima vienam servisui, išlaikomas asmeninis ryšys, meistrai žino įmonės specifiką, vairavimo specifiką ir gali priimti geriausią sprendimą.

AD Servisas komandą sudaro patyrę plataus profilio specialistai, kurie įvertina visuminę automobilio techninę būklę, o sprendimus priima, pasitarę su klientu ir atsižvelgę į automobilio naudojimo specifiką. AD servisas teikia paslaugas individualiems asmenims bei prižiūri įmonių auto parkus.

 

Vadovas Darius Leonavičius

AD autoservisas

Elektrėnų g. 1R, LT-51191 Kaunas

+370 639 03000

info@adautoservisas.lt

www.adautoservisas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 06 14 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite