Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilio pakabos detalių restauravimas – tai ne tik būdas sutaupyti

   2020-11-09

Jei pastebėjote kokį nors važiavimo nesklandumą, ar išgirdote bildesį – gali būti, kad už viso to slypi jūsų transporto priemonės pakabos problemos. Tokiu atveju, specialistų nuomone, geriausia nedelsti ir kuo skubiau apsilankyti pas juos.

 

 

Tinkama automobilio pakabos priežiūra – ilgesnis tarnavimo laikas

Šiuolaikinių transporto priemonių pakaba – tai sudėtinga, mechaninė sistema, sujungianti į vieną visumą automobilio korpusą, transmisiją ir ratus. Šis įrenginys susideda iš daugelio detalių. Pakaba yra bene labiausiai pažeidžiama automobilio konstrukcijos dalis, kadangi kelio nelygumų sukelti smūgiai pažeidžia jungiamuosius pakabos elementus, o veikiančios didelės apkrovos trumpina elastingų elementų eksploatacinį laiką. Būtent nuo pakabos detalių būklės priklauso automobilio eksploatacijos saugumas ir vairavimo komfortas. Bent kiek rimtesnis gedimas automobilio pakaboje gali sukelti rimtą pavojų juo važiuojantiems.

 

Specialistai rekomenduoja periodiškai atlikti būtinus pakabos priežiūros darbus ir kas 10-15 tūkst. kilometrų atlikti pakabos diagnostiką. Teisingai prižiūrima automobilio pakaba gali be gedimų tarnauti gana efektyviai ir ilgai. Tačiau originalios pakabos detalės kainuoja brangiai, o pigesnė detalė dažniausiai negarantuoja kokybės. Daugelio Kinijos gamintojų detalės dažnai laiko tik kelis mėnesius. Todėl daugumai vairuotojų iškyla dilema ką rinktis, kad nepatirti didelių išlaidų. Tad bene optimaliausias ir efektyviausias šios problemos sprendimo būdas - kokybiška pakabos restauracija.

 

Kokybiškai restauracijai, būtini patikimi specialistai

Tačiau, žinoma, kokybiška restauracija turi būti atlikta patikimo restauratoriaus, kuris turi aiškiai žinoti ribą, už kurios detalės restauravimas jau nebegalimas. Tam tikrais atvejais gali padėti tik nauja detalė. Sąžiningas ir kompetentingas meistras turi žinoti kada pigesnis variantas – pakabos restauravimas yra naudingas ir pasiūlyti jį.

 

Autoservisas „Pas Vilių“ jau užsitarnavęs patikimo ir sąžiningo paslaugų teikėjo vardą ir žinomas tarp vairuotojų ne tik Kaune. Servisas yra išskirtinis, nes dirba pagal originalią kauniečio Viliaus Petrausko sukurtą technologiją. Šios technologijos kūrėjas vienintelis Lietuvoje užpatentavo šią technologiją, o serviso atliekamų darbų standartai yra patvirtinti šalies standartizavimo institucijų. Autoservise jau nuo 1995 m. atliekama automobilių pakabų restauracija.

 

 

Jau 25 metai

Autoserviso direktoriaus pavaduotojo Ryčio Račkausko nuomone, daugeliu atvejų naujos pakabos net neapsimoka pirkti, nes kokybiškai restauruota pakaba tarnauja ilgiau negu nauja. Deja prireikia restauruoti ir visiškai naujų automobilių pakabas. „Mes savo darbui duodame 1 metų arba 50 tūkstančių kilometrų garantiją“ – sako pašnekovas. Jo nuomone, restauruota detalė yra žymiai kokybiškesnė nei nauja, pirkta iš nepatikimo gamintojo. Lyginant su nauja brangia detale, restauruota jai nenusileidžia kokybe, tačiau yra kur kas pigesnė. Autoserviso „Pas Vilių“ darbuotojai kokybę garantuoja, kadangi servisas dirba tik su kokybiškomis medžiagomis, kurias jo darbuotojai per 25 metus patys ir ištobulino. „Per daug metų buvo atrinktos tik pačios tinkamiausios restauracijai medžiagos“ – sako R. Račkauskas. Ir, beje, jie tai daro vieninteliai Lietuvoje. Be to, jo nuomone rankų darbas yra kokybiškesnis už pramoninį. Taip pat čia gaminamos ir visos restauruojamos detalės dalys.

 

Neatsitiktinai tarp autoserviso „Pas Vilių“ klientų yra žinomos didelės įmonės: „Kautra“, „Nordexpress“, „Transgesta“, „Eglaidija“, „Kesko Senukai“, „Konekesko Lietuva“, „Dojus agro“, Lytagros ŽŪB, „Pieno žvaigždės“, „Kauno tiltai“, „Kauno kranai“ bei kitos. Autoservisas taip pat teikia paslaugas beveik visų transporto priemonių vairuotojams.

 

Servise restauruojamos įvairių transporto priemonių pakabų detalės: lengvųjų automobilių, sunkvežimių,  autobusų bei mikroautobusų, puspriekabių, vilkikų, keturračių taip pat visos žemės ūkio technikos.

 

„Buvome pirmieji Lietuvoje pradėję restauruoti automobilių pakabos detales: šarnyrus, vairo traukes, gumines įvores“ – sako serviso direktoriaus pavaduotojas. Dabar restauruojamos ir stabilizuojančios traukės, ir sunkiosios technikos traukės, traukių antgaliai, amortizatoriaus įvorės, vandens transporto šarnyrai.

 

 

Restauracija - aktuali žemės ūkio technikai

Vieni dažniausiai besikreipiančių klientų yra ūkininkai, nes žemės ūkio technikos važiuoklės detalės yra labai brangios, tad jos restauracija jiems tikrai aktuali. „Galima sakyti, jog ūkininkai tiesiog neturi pasirinkimo – arba turi pirkti brangią detalę arba restauruoti, nes, pigi detalė greitai lūžta dėl pigaus metalo“ – sako R. Račkauskas. Žemės ūkio technikos labiausiai pažeidžiamos detalės – tai vairo traukės bei vairo traukių antgaliai. Serviso specialistai pataria, kad pradėjus gesti sunkiajai ūkio technikai, būtina pasitikrinti vairo mechanizmus bei jų sujungimus, nes jei technika suges laukuose, problema tikrai bus žymiai didesnė.

 

Tiek ūkininkams, tiek kitų transporto priemonių vairuotojams nebūtina atvažiuoti į servisą – jie gali (ir taip dažnai daro) atsiųsti detalę siuntų tarnybos pagalba ir tokiu pat būdu gauti jau restauruotą.

 

Moderni įranga ir patirtis – kokybiško darbo garantas

Kai kurie darbai servise atliekami ypač modernia technika: amortizatorių ir stabdžių diagnostika, ratų suvedimas. Pastarasis atliekamas naudojantis naujos kartos 3D stendu, kuris paremtas moderniausia ratų suvedimo technologija. Važiuoklės patikra atliekama kompiuterinio stendo pagalba, todėl duomenys gaunami daug tikslesni.

 

Dauguma specialistų autoservise „Pas Vilių“ dirba 20-21 ar net 25 metus, per kuriuos įgijo daug patirties, todėl gali ir kokybiškai atlikti darbą, ir patarti ar padėti pasirinkti tinkamiausią remonto būdą. Specialistai lankstūs savo klientams – atsižvelgia į kiekvieną konkrečią situaciją ir yra lankstūs kainų atžvilgiu. Įmonėje dirba apie 30 darbuotojų, todėl esant tokiam dideliam būriui, klientui galima suteikti greitesnę pagalbą. Taip pat transporto priemonės apžiūrai, remontui galima užsiregistruoti ir elektroniniu paštu.

 

Be važiuoklės restauracijos, autoservise atliekama ir kitos paslaugos, susijusios su transporto priežiūra bei remontu. Stabdžių sistemos patikra bei remontas, ratų suvedimas, padangų montavimas ir balansavimas. Taip pat atliekamas tepalų keitimas, tekinimo, virinimo darbai ar  stabdžių diskų tekinimas.

 

 

 

V. PETRAUSKO INDIVIDUALI ĮMONĖ „PAS VILIŲ“,

Filialai: Technikos g. 23, Kaunas, +370 699 45094; +370 64781730

Ateities pl. 1, Kaunas, +370 608 02277; +370 687 36850;

Draugystės g. 17, Kaunas, +370 618 05918;

www.pasviliu.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite