Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilio remontas neprivalo būti varginantis

   2016-09-26

Nors automobiliai iš gamyklų išrieda pakankamai tvirti, negendančios transporto priemonės paprasčiausiai neegzistuoja. Kad ir kaip gerai prižiūrėtume savo mašinas, laikui bėgant apsilankymai remonto dirbtuvėse yra neišvengiami. Tačiau visi trokšta, kad automobilis būtų sutaisytas kiek įmanoma greičiau, kokybiškai, o pati procedūra nesukeltų per daug rūpesčių, todėl geriausia tai patikėti profesionalams. Bet kaip žinoti, kurios dirbtuvės automobiliu pasirūpins greičiausiai ir suteiks aukščiausios kokybės paslaugas?

Siekiant greitai pasirūpinti sugedusiu ar priežiūros reikalaujančiu automobiliu, patariama kreiptis į tuos meistrus, kurie suteikia platų paslaugų asortimentą. Taip sutaupysite daug laiko, nes visomis sistemomis bus pasirūpinta vienose dirbtuvėse, nereikės atskirai ieškoti tokių profesionalų kaip elektrikas, važiuoklės ar variklio remonto specialistas. Nepatartina pasikliauti automobilių servisais, kurie patys nepasirūpina reikalingų detalių užsakymu, nes ieškodami šių komponentų sugaišite nemažai brangaus laiko. Galiausiai, verta pasitikėti tik ilgametę patirtį turinčiais meistrais, kurie užsitarnavo nuolatinių klientų ratą, nes čia įprastai suteikiamos kokybiškos automobilių priežiūros ir remonto paslaugos, o visiems darbams suteikiama garantija. Pasirinkę tokį automobilių servisą galėsite būti tikri, jog Jūsų transporto priemone bus pasirūpinta tinkamai ir greitu metu dar vieno vizito į automobilių dirbtuves neprireiks.

Kaune įsikūręs lengvųjų automobilių servisas „Autohercas“ jau dešimt metų teikia aukščiausios kokybės paslaugas. Dirbtuvėse atliekami reikalingi variklio, kuro siurblių ir jų sistemų, visos elektrinės dalies, pakabos, važiuoklės, stabdžių profilaktikos bei remonto darbai, profesionalus šarnyrų restauravimas ir daug daugiau. „Autohercas“ pasirūpins Jūsų automobilio signalizacijos, garso įrangos montavimu bei priežiūra, atliks kitus nestandartiniai darbai, kurių gali prireikti. Čia dirbantys patyrę savo srities profesionalai užtikrina aukštą atliekamų remonto ir priežiūros darbų kokybę, kuriai suteikiama garantija. Čia bus pasirūpinta reikalingų dalių užsakymu ir pristatymu, todėl automobilių savininkų neužgula papildomi rūpesčiai. Būtent klientų patogumas, malonus, greitas ir kokybiškas aptarnavimas ir yra pagrindiniai „Autohercas“ meistrų prioritetai.

Mes visi norime, kad automobiliai gestų kuo rečiau. Visgi, kuomet prireikia atlikti remonto ar profilaktikos darbus, svarbu, kad viskas būtų padaryta greitai, kokybiškai ir patogiai, todėl verta pasitikėti ilgametę patirtį turinčiais kvalifikuotais meistrais. Platus automobilių servise „Autohercas“ suteikiamų paslaugų spektras ir dėmesys klientui užtikrina, kad Jūsų transporto priemone bus pasirūpinta tinkamai ir greitai.

Sutaupysite laiko pasirinkę tokį automobilių servisą, kuris:

1.Suteikia platų automobilio remonto ir priežiūros paslaugų asortimentą;
2.Pasirūpina reikalingų dalių užsakymu ir pristatymu;
3.Pasižymi ilgamete patirtimi, kvalifikuotais specialistais ir visiems darbams suteikia garantiją.


Evaldas Petrauskas
IV „Autohercas“
Raudondvario pl. 174b, Kaunas
autohercas@autohercas.lt
+370 685 14177, +370 600 81586
www.autohercas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite