Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilis su serviso istorija - sėkmingų kelionių garantas!

   2016-09-27

Renkatės automobilį? Sprendžiate kokį pirkti? Daužtas pigiau, tačiau ar paskaičiavote sumą, kurią investuosite į kokybišką jo remontą? Tikėtina, po kokybiško remonto automobilis vizualiai atrodys beveik taip, kaip prieš eismo įvykį, tačiau niekada nebūsite tikri ar neliko paslėptų defektų. Ar įdėtos naujos oro pagalvės, o gal tik išjungtas daviklis? Patikėkite, įsigyti automobilį gali būti paprasta!

Jei visgi Jums pasisekė, remonto darbus Jūsų automobiliui atliko sąžiningi ir kvalifikuoti specialistai. Jie  turės gauti darbą atitinkantį atlygį, juolab, naujos originalios detalės kainuos papildomai. Tokią sumą investavę pirkimo metu, galėtumėte įsigyti nedaužtą automobilį su originalia rida, sveikomis oro pagalvėmis, nepažeista geometrija. Beje, ar paskaičiavote savo laiką ne tik renkantis automobilį, bet jau  įsigijus, ieškant patikimo autoserviso jo remontui? Tuomet gal greičiau, paprasčiau ir pigiau įsigyti sveiką automobilį?20 metų automobilių prekybos rinkoje dirbantis UAB „Daimonda“ vadovas Darius Plytnykas, pastebi, jog verta pirkti tokį automobilį, kurio aptarnavimo istoriją pardavėjas gali pateikti. „Tada Jūs būsite tikri ne tik dėl to, jog automobilis niekada nebuvo daužtas, tačiau žinosite jo tikrą ridą, kokie remonto darbai nuo pat automobilio įsigijimo buvo atlikti.“ D. Plytnykas pastebi tendenciją, jog lietuviai vis dažniau renkasi automobilius iš patikimo pardavėjo, kuris taupo pirkėjų laiką ir gali suteikti garantiją. Be to, dažnas pilietis automobilį siekia įsigyti greitai. Taigi, norintiems sutaupyti laiko formalumams, automobilių prekybos specialistas, rekomenduoja rinktis UAB „Daimonda“ įmonę, kuri parvežtam automobiliui atliks techninę apžiūrą, apdraus ir Jums paduos raktelius iškart, kai automobilis bus priregistruotas. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko.

D. Plytnykas primena, jog nedaužti automobiliai su maža rida yra labai vertinami Vakarų Europos šalyse, todėl ieškantiems automobilio su nedidele rida nereikėtų apsigauti. Jei transporto priemonę perkate iš įmonės, pasidomėkite iš kur parduodamus automobilius įsigyja ji. UAB „Daimonda“, viena didžiausių automobilių pardavimo aikštelių Kaune, bendradarbiauja su ilgametę patirtį turinčiomis lizingo bendrovėmis bei tiesioginėmis gamintojų atstovybėmis Vakarų Europoje. Tokie automobiliai visuomet turi serviso knygelę, todėl žinosite kokios būklės automobilį perkate, ar kaina atitinka jo būklę.

Dar daugiau, tikriausiai kiekvienam yra tekę girdėti bičiulių nusivylimų naujai pirktu automobiliu, kai pardavėjas patikrinti servise prieš pirkimą atsisako dėl tariamų priežasčių, o tik gavęs pinigus, pretenzijų nepriima. Tuomet naujajam savininkui padidėja rizika atrasti paslėptų gedimų.Aptarkime kitą situaciją. Automobilį perka moteris. Ar ji pati galės skirti pakankamai laiko vaikščioti po prekyvietes? Ar gebės įvertinti ne tik parduodamų automobilių trūkumus, bet ir atspėti ką slepia pardavėjas? Ar verta dėl to rizikuoti? Faktas, jog bet kuri moteris mielai rinksis automobilį ten, kur išklausomi jos pageidavimai automobilio komplektacijai, kur gaus vertingų patarimų ir galės išsirinkti nedaužtą automobilį be jokių paslėptų defektų. „Daimonda“ direktorius rekomenduoja rinktis tik nedaužtą automobilį su serviso istorija, nebijoti didesnės ridos, kuri yra tikra, o kiekvienam užėjusiam pataria ir parenka asmeninius poreikius atitinkančią transporto priemonę.

„Daimonda“ užsiima ne tik automobilių prekyba, bet teikia ir jų pervežimo paslaugas. Jei radote patinkantį automobilį Vakarų Europoje, UAB „Daimonda“ gali jį nupirkti ir parvežti tiesiai iš ten.Dar daugiau. Neturint nuosavo automobilio ar jam būnant servise, prireikus nuvykti į kitą miestą darbo reikalais, trumpam grįžus iš užsienio, norint pakeliauti po Lietuvą ar kitas šalis – geriausias sprendimas – išsinuomoti automobilį. UAB „Daimonda“ gali pasiūlyti ir šią paslaugą, o sutarties pasirašymas trunks vos kelias minutes.
Ieškančius komercinių ar biuro patalpų, įmonė kviečia jas nuomotis naujai atidaromame A lygio 1000 kv. metrų „Daimonda“ verslo centre Kaune su 70 vietų parkingui!


UAB „Daimonda“. Automobilių prekyba, pervežimas, nuoma.
Taikos pr. 131B/ Garažų g. 1.
Tel. +370 698 36085 arba +370 693 17612
El. P. info@daimonda.lt
Biurų nuoma
Taikos pr. 131B
Tel. +370 610 08441
El. P. info@daimonda.lt



Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite