Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilių diagnostika – ką verta žinoti?

   2019-10-18

Ne paslaptis, kad visose verslo srityse darbai tampa vis labiau automatizuoti, o be kompiuterio pagalbos jau retas kuris išsiverčia. Ne išimtis ir automobilių servisų darbas. Čia į pagalbą atkeliavo kompiuterinė automobilių diagnostika. Patirtimi apie tai, kas tai yra ir ką verta žinoti, dalinasi UAB „Tvirtovės“ autoplovykla direktorius Dimonas Varnelis.

 

 

Automobilių diagnostika palengvina mechanikų darbą

Automobilių diagnostika, dar kitaip vadinama autodiagnostika, mechanikui padeda kuo greičiau nustatyti gedimą. „Nors šis metodas ir sutrumpina gedimo paieškos laiką, – atkreipia dėmesį D. Varnelis – bet patį gedimą nurodo tik preliminariai“. UAB „Tvirtovės“ autoplovykla vadovas teigia, kad kompiuterinė diagnostika atlieka tik 10% darbo, o likusius 90% mechanikas, nes diagnostikos metu „pasakoma“, kur ieškoti gedimo, o patį gedimą aptikti ir sutaisyti turi profesionalūs automobilių mechanikai.

 

Kuo skiriasi automobilių diagnostikos

Automobilių diagnostikų yra daugybė ir priklausomai nuo jų tipo, jos padeda išspręsti skirtingas problemas. „Geriausia, – pataria D. Varnelis, – jei meistras, pas kurį vežate patikrinti automobilį, turi originalią automobilių diagnostikos įrangą.“ Tai reiškia, kad geriausiai Jūsų automobilį patikrins Jūsų automobilio ženklui skirta automobilio diagnostika. Originali automobilių diagnostikos įranga gali ištaisyti net gamybinius brokus, jei tokių buvo.

 

Tarp lietuvių mechanikų labai populiarios universalios automobilių diagnostikos, nes tai pigesnis variantas, daugiau pritaikomas, nei originali įranga. „Labai svarbu, – perspėja D. Varnelis, – kad nepapultumėte garažėlių mechanikams, kurie turi įsigiję kinišką įrangą, nes su tokia automobilių diagnostika, jie gali ne tik netiksliai nustatyti gedimus, bet ir perdeginti visą automobilio elektros sistemą!“. Reikėtų įsitikinti, kad meistras patikimas ir naudoja tinkamą automobilių diagnostikos įrangą.

 

Kam skirta automobilių diagnostika

„Viena iš plačiausiai žinomų autodiagnostikos paskirčių, – sako D.Varnelis, – išvalyti klaidas iš automobilio skydelio“. Tačiau anaiptol tai dar ne viskas, nes automobilių diagnostikos įrangų yra labai įvairių: vienos skirtos programuoti ir gali pakelti automobilio galią, kitos skirtos koreguoti informaciją, pavyzdžiui, su tokia diagnostika galima nustatyti, kad automobilio šviesos įsijungtų automatiškai, vos tik užkursite automobilį ir pan. Dar kitos nustato automobilių parametrus realiu laiku ir padeda aptikti dar nepastebėtus gedimus.

 

UAB „Tvirtovės“ autoplovykla direktorius D. Varnelis pabrėžia, jog kad ir kokia gera įranga meistras naudojasi, vis tiek didžioji darbo dalis yra atliekama mechaniko ir čia reikalinga patirtis, profesionalumas, atidumas ir kokybiškas darbas. Servise aklai nepasitikime rodomais diagnostikos duomenimis, visuomet įvertiname padėtį ir nusprendžiame, kuris gedimo šalinimo būdas yra tinkamiausias.

 

Sudarome ilgalaikes sutartis su įmonėmis, galime operatyviai pašalinti elektros arba elektronikos gedimus, nes komercinių automobilių ar mikroautobusų prastovos atneša daug nuostolių. Tai suprasdami, galime pagelbėti pratęsdami darbo laiką, ar kitais būdais padėti spręsti remonto klausimus. Sudarę ilgalaikes sutartis, automobiliai  aptarnaujami be eilės.

 

 

UAB „TVIRTOVĖS" AUTOPLOVYKLA

Sukilėlių pr. 4, Kaunas

Tel.: +370 670 33515 , +370 607 88825

El. p. dimonasv@gmail.com

Darbo laikas:  I – V    9-18 val.

                         VI -VII  nedirbame

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite