Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilių nuoma be nemalonių staigmenų

   2018-10-16

Žiniasklaidoje vis dar pasirodo nepatenkintų klientų straipsnių apie nesąžiningą kai kurių automobilius nuomojančių įmonių elgesį. Žmonės piktinasi tuo, kad neatgauna įmokėto nemažo depozito (kartais siekiančio ir 600-800 €) dėl neva atsiradusių automobilio apgadinimų nuomos laikotarpiu. Dažniausiai taip nutinka tuomet, kai automobilio perdavimo metu klientas atidžiai neapžiūri viso automobilio, nenufotografuoja rastų defektų ir nepatikrina, ar jie yra atžymėti automobilio sutarties priede.

 

 

„Deja, tačiau neetiškas kolegų elgesys meta šešėlį visoms šioje srityje veikiančioms įmonėms“, – apgailestauja UAB „Automobilių grupė“ vadovas Š. Jurkevičius ir pateikia keletą patarimų, kaip išvengti tokio pobūdžio „siurprizų“:

Rūpestingai perskaitykite automobilio nuomos sąlygas, ypač punktus, kuriuose nurodyta kliento pareigos ir atsakomybė. Prieš paimdami transporto priemonę, kartu su įmonės atstovu atidžiai apžiūrėkite automobilio vidų ir išorę, nufotografuokite visus plika akimi matomus pažeidimus, apgadinimus ir reikalaukite, kad jie būtų atžymėti automobilio sutarties priede. Nuomos laikotarpiu automobilį stenkitės parkuoti saugiose ar/ir filmavimo kamerų stebimose vietose.

UAB „Automobilių grupė“ nesiekia pelno bet kokiomis priemonėmis, nes nuvilti klientą įmanoma tik kartą, antro šanso jis nesuteiks. Atsiradus automobilio apgadinimams dėl kliento kaltės, sąžiningai apskaičiuojame remonto sąmatą ir jei remonto kaštai yra mažesni už įmokėtą depozitą, klientas visuomet atgauna skirtumą. Ištyrę rinką ir klientų poreikius, pradėjome siūlyti papildomą draudimą EKSTRA, dėl kurio nuomininko besąlyginė išskaita (frančizė) draudiminio įvykio metu, esant jo kaltei, sumažinama iki 0 €. Be to, mūsų įmonė netaiko automobilio rezervacijos mokesčio, tad, atšaukęs rezervaciją, klientas nepatiria jokių nuostolių. Jei dėl kokių nors priežasčių neįmanoma suteikti rezervuoto automobilio, klientui nedelsiant pasiūlome tos pačios arba dar aukštesnės klasės automobilį už rezervuoto automobilio kainą. Visiems automobiliams Lietuvos teritorijoje 24/7 teikiame techninės pagalbos kelyje paslaugą, o jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamas naudoti, savo klientams suteikiame pakaitinį automobilį. Nemokamai siūlome ir įvairių dydžių kėdutes vaikams. O lojaliems klientams visuomet taikome nuolaidą, kuri gali siekti ir 15 proc.


 

 

UAB „AUTOGRUPĖ“

H. ir O. Minkovskių g. 134, Kaunas

Tel. +370 604 44965

J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius

Tel. +370 609 77888

www.autogrupe.lt

El. paštas: info@autogrupe.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite