Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Automobilių šildymo sistema – komfortas, kuris atsiperka

   2012-09-26

Šiaurės Europos šalyse kiekvienas, vairuotojas supranta, kodėl automobilyje būtina kokybiška ir patikima šildymo sistema. Lietuvoje tokios sistemos, nors ir sunkiai,  irgi skinasi kelią.

Šaltas automobilio salonas, staigūs temperatūros pokyčiai kelia nepatogumų ir padidina riziką peršalti. Tai ypač svarbu tėvams, vežiojantiems vaikus.
Nukritus oro temperatūrai, automobilis sunkiai užsiveda, o langai būna užšalę. Langų grandymas užtrunka ilgai, po to suskaičiuojame ne vieną įbrėžimą. Sutrumpinamas ir automobilio tarnavimo laikas - mat intensyviai stengiantis užvesti variklį, jo apkrovimas padidėja, o nusidėvėjimas – gerokai pagreitėja. Apskaičiuota, kad šaltas variklis sunaudoja bent 70 procentų daugiau degalų nei įšilęs.
Išeitis – šildymo sistemos. Viena tokių sistemų, „Defa WarmUp“, gaminama Norvegijoje. Ji išbandyta ypač atšiauriomis žiemos sąlygomis. Ją naudojant, automobilio salonas jau įlipant būna šiltas, ant langų išorės nebūna ledo, o iš vidaus – kondensato. Užvedant pašildytą variklį, jis dyla gerokai mažiau ir tarnauja ilgiau.
„Defa WarmUp“ sistemą žinovai lygina su nematomu garažu, saugančiu automobilį nuo blogo oro. Ši sistema yra paprasta, lengvai valdoma – vairuotojas ją reguliuoti gali laikmačiu arba nuotolinio valdymo pulteliu. Pavyzdžiui, naudojant laikmatį, galima nustatyti laiką, kada automobilis jau turi būti šiltas. Paspaudęs vos kelis mygtukus, automobilio savininkas bet kokiomis sąlygomis visą žiemą galės lengvai užvesti variklį.
„Defa WarmUp“ sistemai reikalingas 220 V tinklas - elektros lizdas, apsaugotas nuo drėgmės ir sniego. 
Automobilių ekspertai pabrėžia, kad vienas tokios šildymo sistemos privalumų – galimybė, atsižvelgiant į poreikius, komplektuoti kelias sudedamąsias sistemos dalis, tarsi lego kaladėles. Vienam svarbiau – galimybė tausoti variklį, kitam – komfortas salone, o trečias rinksis kompleksinį variantą.
Derėtų nepamiršti, kad perkant šildymo sistemą, verta rinktis sprendimą, kurį siūlo patyręs ir žinomas gamintojas. Montuodami abejotinos kilmės sistemą, perkamą tik dėl nedidelės kainos, rizikuojame, kad ji tarnaus trumpai.
Suomijos vartotojų patirtis byloja, kad „Defa“ įrenginys  be problemų tarnauja maždaug 8 metus, o Suomijoje jis naudojamas intensyviau nei Lietuvoje. Gamintojas garantiją suteikia 2 metams.
„Defa WarmUp“ nėra brangi: 2002 metų „Volkswagen Bora 1.9 TDI“ automobiliui bazinis komplektas kainuotų 445 litus, dar apie 150 litų kainuotų montavimas.

1. „Defa WarmUp“ sistemą žinovai lygina su nematomu garažu, saugančiu automobilį nuo blogo oro.
2. Sistemą naudojant, automobilio salonas jau įlipant būna šiltas, ant langų išorės nebūna ledo, o iš vidaus – kondensato. Užvedant pašildytą variklį, jis dyla gerokai mažiau ir tarnauja ilgiau.

Dimitrijus Roitbergas
UAB „KG Knutsson” produktų vadovas
Tel. +370 5 2758181, dimitrijus.roitbergas@kgk.lt
www.kgk.lt





Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite