Autovežių ir sunkvežimių priežiūra, remontas ir techninis aptarnavimas reikalauja specifinių žinių,  patyrusių darbuotojų, profesionalios įrangos, todėl šias transporto priemones geriausia patikėti savo srities profesionalams. Žinoma svarbu, kad servisas būtų įsikūręs strategiškai patogioje vietoje. Darbo specifika ir patirtimi dalinasi serviso UAB „Reptoma“ vadovas Tomas Survila.

 

 

Taisykite autovežį ar sunkvežimį per daug nenukrypdami nuo kelionės tikslo

Sunkiojo transporto vairuotojams itin svarbi vieta, kur įsikūręs servisas, kad kuo skubiau būtų atlikti remonto darbai. „Mes įsikūrę Marijampolėje, – pasakoja T. Survila, – todėl vežėjams patogu palikti savo automobilį remontui bet kuriuo paros metu ir patogiai grįžti namo. Tiems, kuriems reikia palaukti neilgai, kol remontuojamas automobilis, yra patogus laukiamasis. Transportą priimame ne tik jam sugedus, bet ir kai reikia reguliaraus techninio aptarnavimo“. UAB „Reptoma“ turi visą parą veikiančią saugomą stovėjimo aikštelę, tad net jei vairuotojai grįžta naktį, jie visada ras kur saugiai palikti sugedusį automobilį.

 

Beveik visos remonto ir priežiūros paslaugos po vienu stogu

Servise „Reptoma“ autovežiams ir sunkvežimiams gali būti atliekamos beveik visos remonto paslaugos: variklių remontas, diagnostika, antstatų remonto ir atnaujinimo darbai, paruošimas, dažymas, hidraulinės sistemos atnaujinimas, konstrukcijų remontas ir virinimas ir kt. „Esame vieni iš nedaugelio, kurie klientams gali pasiūlyti alternatyvas, – patirtimi dalinasi vadovas Tomas, – pavyzdžiui, naujos autovežių detalės yra brangios, todėl klientui naudingiau yra taisyti ar atnaujinti esamas sugedusias ar sulūžusias. Dažnai būna taip, kad senesnių modelių autovežių ar sunkvežimių detalių rinkoje jau nebėra, jų nebegamina net gamintojai, todėl mūsų servisas glaudžiai bendradarbiauja ir su metalo apdirbimo įmonėmis, kurios kokybiškai pagamina reikiamas dalis pagal užsakymą“. Servisas taip pat atlieka ir oro kondicionierių sistemų taisymo ir pildymo darbus, o tai daro tik nedaugelis kitų servisų.

 

 

Bendradarbiauja su užsienio įmonėmis

Autovežių ir sunkvežimių vairuotojai iš Lietuvos dirba beveik visoje Europoje, todėl įvairios problemos ir transporto gedimai įvyksta ne tik Lietuvoje. „Turime partnerių Vokietijoje, Niederzier mieste, – sako T. Survila, – tad sugedus tautiečio automobiliui, galime greitai ir efektyviai padėti, susisiekdami su patikimais partneriais“. Pasitaiko ir taip, kad į servisą „Reptoma“ kreipiasi ir užsienio kompanijos. Kaip ir mums, lietuviams automobiliai genda svečiose šalyse, taip ir užsienio vežėjams automobiliai sugenda pas mus Lietuvoje ar netoli jos. Tokiu atveju, mes visada pasiruošę padėti.

 

 

 

UAB „REPTOMA“

Vadovas Tomas Survila

Sporto g. 52, LT-68110 Marijampolė

Tel. +370 655 88001

tomas@reptoma.lt

tomas.reptoma@gmail.com

 

Partnerių Vokietijoje informacija:

Truck Find, UAB

Zweigniederlassung Deutschland

Bahnhofstraße 117-123, 52382 Niederzier

Koordinatės: GPS 50.8499756.449887

Tel.: +370 699 63936, +49 176 325 29 589

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/autoveziu_ir_sunkvezimiu_remontas_nenukrypstant_nuo_keliones_tikslo/
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.