Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Autovežių remontas ir priežiūra – geriau pasikliauti profesionalais

   2016-09-28

UAB „Dservis“ yra Kaune įsikūrusi krovininio transporto remonto bendrovė, turinti itin platų teikiamų paslaugų asortimentą. Čia bus pasirūpinta sunkvežimių važiuoklės, pavarų dėžės, variklių,  stabdžių gedimų diagnostika ir remontu, suteiktos techninio aptarnavimo, padangų montavimo ir balansavimo, ratų geometrijos atstatymo, tentų remonto, paslaugos, atlikti metalo (įskaitant aliuminį) tekinimo, virinimo, taip pat ir kuro bakų suvirinimo darbai.

„Dservis“ paruošia krovinius automobilius bei jų priekabas techniniai apžiūrai, suremontuoja autoįvykiuose apgadintą transportą. Įmonės teikiamos paslaugos pasižymi aukšta kokybe, visi darbai atliekami operatyviai, kad prastova būtų kiek įmanoma trumpesnė. Autovežių priežiūra ir remontas yra viena iš svarbiausių įmonės veiklos veiklų – šioje srityje „Dservis“ dirba jau daugiau nei 20 metų. Autovežis – tai sunkvežimis, skirtas lengviesiems automobiliams vežti. Tai brangus ir sudėtingas įrenginys, kuris privalo  būti tvarkingas, kad vežėjas būtų konkurencingas ir galėtų teikti kokybiškas automobilių transportavimo paslaugas. UAB „Dservis“ prižiūri autovežius, remontuoja jų anstatų mechaninę dalį, hidraulines sistemas gali pašalinti bet kokius gedimus, teikia techninio aptarnavimo paslaugas.

Svarbu paminėti, kad, klientams pageidaujant, „Dservis“ gali perkelti naudotus bet kokio gamintojo autovežių anstatus ant naujų važiuoklių. Įmonė pasirūpina jų sertifikavimu ir paruošia juos naudojimui. Tai reiškia, kad atnaujintas ir patikimas autovežis perduodamas klientui be jokių papildomų rūpesčių ir gali iš karto pradėti dirbti. Nors autovežių remontas ir techninis aptarnavimas yra tik viena iš „Dservis“ veiklos sričių, ja įmonė didžiuojasi, nes regione nėra daug dirbtuvių, kurios teikia tokias paslaugas.UAB „Dservis“ dirba itin didelę patirtį ir aukštą kvalifikaciją turintys specialistai – kolektyvo branduolį sudaro daugiau nei 10 metų bendrovėje dirbantys meistrai. Įmonė be sunkvežimių remonto ir techninės priežiūros taip pat užsiima detalių prekyba – daug jų turi sandėlyje, tačiau ir tas detales, kurių tuo metu neturi, gali pristatyti vos per 24 valandas. Galiausiai, „Dservis“ prekiauja naudotais sunkvežimiais, autovežiais, priekabomis ir puspriekabėmis. Klientų patogumui  įmonė dirba be poilsio dienų nuo 8 iki 21 val. Reikalui esant, pagalba gali būti suteikiama ir kelyje.
Kiekvienai įmonei svarbu, kad jos krovininiu transportu būtų pasirūpinta ir greitai, ir kokybiškai, todėl verta pasikliauti profesionaliomis dirbtuvėmis.

1.UAB „Dservis“ užsiima krovininio transporto remontu ir techniniu aptarnavimu, detalių bei naudotų sunkvežimių, autovežių, priekabų ir puspriekabių prekyba.
2.„Dservis“ profesionaliai pasirūpina autovežiais. Čia bus suremontuotos jų hidraulinės sistemos, kiti gedimai, pasirūpinta techniniu aptarnavimu. Naudoti anstatai gali būti sumontuoti ant naujų važiuoklių – „Dservis“ pasirūpins reikiamais sertifikatais bei paruoš autovežį naudojimui.
3.„Dservis“ dirba be poilsio dienų, turi patyrusių, aukštą kvalifikaciją turinčių specialistų komandą, todėl kroviniu transportu čia bus pasirūpinta greitai ir itin kokybiškai.

Egidijus Juknelis
UAB „Dservis“
Ateities pl. 32B, Kaunas
+370 37 210361
info@dservis.lt
Krovininio transporto remontas: +370 640 23231
Prekyba sunkvežimiais: +370 640 23230
Prekyba krovininio transporto detalėmis: +370 656 03008

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite