Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Autovici“ atveria galimybes pirkėjams

   2013-09-25

Lietuvos automobilių pirkėjams, kurie neabejingi „Peugeot“ markei, atsirado naujų galimybių. Šios markės automobilius į Lietuvą tiekia naujas importuotojas – garsi Danijos firma „KW Brunn“. Ši didelė tarptautinė kompanija, tiekianti automobilius į daugelį šalių, pajėgi suteikti mažai mūsų šalies rinkai didelio importuotojo pranašumus – palankesnes kainas ir didelį asortimentą.
“Danijos kompanija „KW Brunn“ yra naujas mūsų partneris  – „Peugeot“ automobilių ir dalių importuotojas. „KW Brunn“ Baltijos šalių padalinys savo sandėliuose nuolat turi daugiau kaip 400 įvairių modelių ir modifikacijų „Peugeot“ markės automobilių, - pasakoja Gytis Jasiukaitis, Kauno automobilių prekybos įmonės „Autovici“ pardavimų vadovas. – Laikyti sandėliuose daug automobilių gali sau leisti tik didelis rinkos žaidėjas, nes taip įšaldomos nemažos lėšos. Antra vertus, klientui nereikia nežinia kiek laukti norimo automobilio ir pirkti jį neišbandžius“.
Pasak „Autovici“ pardavimų vadovo, bendradarbiavimas su „KW Brunn“ leidžia taikyti ir lanksčią kainų politiką. Kas mėnesį skelbiamas „karštų“ pasiūlymų krepšelis įvairiems automobiliams, tie pasiūlymai nuolat keičiasi. Mažmeninis klientas tokių pasiūlymų dėka gali daug laimėti, o su didmeniniais klientais eina atskira kalba dėl automobilių kainos – ir tai ne perkant dešimtis automobilių, o, tarkim, nuo dviejų iki keturių.
„Nuo šių metų mūsų „Peugeot“  salone Kaune, Savanorių prospekto gale, turime iš esmės visų modelių šios markės automobilių, - pasakoja pašnekovas. – Pirkėjui nereikia rinktis automobilio iš paveikslėlio“.
Autorizuotame „Peugeot“ salone labai didelė ir komercinės paskirties automobilių pasiūla, dėl jau minėtų priežasčių palankios ir jų kainos. Tai kad ir tokie automobiliai kaip „Peugeot Partner“ modelio „kablukas“, „Peugeot Boxer“ mikroautobusai, kiti paklausūs komerciniai automobiliai. 
Pradėjus bendradarbiauti su nauju importuotoju, kur kas sutrumpėjo ir laikas, per kurį mus pasiekia ir automobilių rinkos naujienos.   
Tarp tokių naujienų - naujasis „Peugeot 2008“ krosoveris,  galingas bei elegantišku dizainu išsiskiriantis miesto automobilis.  „Peugeot 2008“ užtikrina modernias važiavimo savybes ir iš kitų automobilių išskiria ergonomiška  vairuotojo sėdyne, kurioje sėdint kelias matomas visai kitu kampu. Patogiai, vos rankos atstumu, yra išdėstyti visi jungikliai ir valdymo prietaisai. Mažas vairas užtikrina tikslų manevravimą, ekranai yra vairuotojo regėjimo lauke, o jutiklinis ekranas kviečia pasinaudoti intuityviosios technologijos galimybėmis. Iš klirenso, apsaugų ir Grip Control sistemos vairuotojas supranta, jog jis atsidūrė krosoverių pasaulyje.

Paskutinė naujiena - naujasis „Peugeot 308“, juo planuojama pradėti prekiauti netrukus. „Peugeot“ dizaineriai ir inžinieriai sukūrė šiuolaikišką grynaveislį hečbeką. Dėl kompaktiškumo, subalansuotų proporcijų, mažesnio svorio ir kėbulą supančių gausių mechaninių komponentų naujojo „Peugeot 308“ išvaizda yra dinamiška ir atletiška. Katės akis primenantys siauri, išraiškingi, į juvelyrinius dirbinius panašūs priekiniai naujojo „Peugeot 308“ LED žibintai suteikia priekinei daliai technologinę išvaizdą.
Salone - kompaktiškas vairas, aukštas centrinis pultas ir didelis 9,7 colio jutiklinis valdymo ekranas. Per jutiklinį ekraną valdoma dauguma papildomų įrenginių. Toks naujoviškas sprendimas padėjo dizaineriams sukurti labai švarų, originalų valdymo skydą su vos keliais mygtukais.
Dėl naujos EMP2 platformos naujasis “Peugeot 308” yra lengviausias tarp savo klasės automobilių – net 140 kilogramų lengvesnis nei ankstesnės versijos modelis. Taip pat ir kompaktiškiausias – jo ilgis yra tik 4,25 metro.
„Peugeot 308“ bus siūlomas su penkiais  ekonomiškais benzininiais ir HDi dyzeliniais varikliais.
„Autovici“ salone įsigytiems „Peugeot“ automobiliams suteikiama iki 5 metų, iki 150 000 kilometrų ridos gamyklinė garantija.
“Peugeot“ markės automobilius į Lietuvą tiekia naujas importuotojas – garsi Danijos firma „KW Brunn“.
Bendradarbiavimas su „KW Brunn“ leidžia taikyti lanksčią kainų politiką. Kas mėnesį skelbiamas „karštų“ pasiūlymų krepšelis įvairiems automobiliams, tie pasiūlymai nuolat keičiasi. Mažmeninis klientas tokių pasiūlymų dėka gali daug laimėti, o su didmeniniais klientais eina atskira kalba dėl automobilių kainos – ir tai ne perkant dešimtis automobilių, o, tarkim, nuo dviejų iki keturių.
Garantinis „Peugeot“, „Opel“ ir „Chevrolet“  automobilių remontas atliekamas Savanorių prospekte veikiančiame salone, pogarantinis aptarnavimas, taip pat ir kitų markių automobilių remontas – likusiuose servisuose.
„Partnerystė su nauju „Peugeot“ importuotoju suteikė privalumų ir remonto veiklai, - sako Tomas Bartkevičius. – Mat dėl platesnio sandėlių tinklo ir patogesnės logistikos atsarginių dalių atgabenimo laikas gerokai sutrumpėjo.
Pasak pašnekovo, detalės, pažymėtos originaliomis „Peugeot“ atsarginių dalių etiketėmis, privalo atitikti tam tikrus kriterijus ir pereiti labai griežtas kokybės kontrolės procedūras. Tokios dalys būna pagamintos „Peugeot“ ar jos dukterinėje įmonėje, kurias griežtai kontroliuoja „Peugeot“ bendrovė.
Kiekviena originali „Peugeot“ atsarginė dalis susieta su naujausiomis technologijomis. naudojamos tik labai kokybiškos medžiagos, kurių savybės griežtai kontroliuojamos viso gamybos proceso metu. Originalios „Peugeot“ atsarginės dalys privalo pereiti labai griežtus bandymus ir tyrimus.
„Autovici“ visai neseniai atidarė naują savo servisą, jau ketvirtąjį Kaune. Jis įsikūrė Eiguliuose, Šiaurės prospekte, „Maximos“ prekybos centro kaimynystėje. Šiame servise yra sumontuota naujausia žinomų Europos gamintojų įranga – 3D ratų geometrijos patikros-reguliavimo stendas, stabdžių ir amortizatorių patikros linija, pusiau automatinės padangų montavimo staklės, elektroninės ratų balansavimo staklės, automobilių keltuvai, automatinė kondi- cionavimo sistemų pildymo stotelė bei elektroninių automobilių sistemų diagnostikos prietaisai.
Kaune nėra nė vieno servisų tinklo, turinčio tiek padalinių, ant rankų pirštų tokius tinklus galima suskaičiuoti ir visoje Lietuvoje. Pirmasis „Autovici“ servisas veikia buvusio „Saulėtekio“ prekybos centro kaimynystėje V.Krėvės prospekte, jis ten įsikūrė 1998 metais. Dar vienas servisas veikia Šilainiuose, Baltijos gatvėje. 

Visureigį servisas paruoš bekelei
Visureigių remontas pati savaime gal ir nėra tokia išsiskirianti veikla. Bet taip jau yra, kad tokius automobilius perkantys žmonės ieško kuo didesnių pravažumo galimybių. Ir standartinės visureigių galimybės jų neretai netenkina, o tada reikia specialistų pagalbos.

„Pats visureigių remontas iš esmės skiriasi nuo kitų automobilių remonto daugiausia tuo, kad šių mašinų mazgai gerokai didesni ir daugiau sveria, - šypsosi Tomas Bartkevičius, serviso „Autovici“ vadovas. – Bet vis dėlto reikia tam tikros specializacijos. Kaune šioje srityje su mūsų servisu konkuruoja tik garažuose dirbantys meistrai, o žmogui, ieškančiam patikimumo, į garažą vargu ar verta važiuoti“.      
Bet  yra ir kita gimininga veiklos sritis, kur kas sudėtingesnė už paprastą visureigių remontą. „Autovici“ meistrai didina visureigių pravažumą – tai daroma aukštinant pakabas, pasitelkiant kitus būdus.
„Tokiai automobilio modifikacijai patarčiau pasiieškoti rimtų meistrų, nes paskui gali kilti problemų atliekant techninę apžiūrą, - sako pašnekovas. – Mes šiam tikslui naudojame tik sertifikuotus gamyklinius komponentus. Taip dirbant, patikimumas gerokai didesnis. O juk važiuojant bekele patikimumo kaip tik ir reikia kuo daugiau“.
Pasak serviso vadovo, ši paslauga populiari tarp medžiotojų, nardymo ir kai kurių kitų sporto šakų entuziastų, ekstremalių pramogų mėgėjų, taip pat žmonių, gyvenančių sodybose.

„Opel“ gerbėjų laukia naujiena
Rugsėjo antroje pusėje – spalio pradžioje laukiama atnaujinto „Opel Insignia“ modelio, spalio pradžioje atkeliaus dar viena „Opel Mokka“ modifikacija.

Speciaistai teigia, kad atnaujinta „Opel Insignia“ tapo dar išraiškingesnė, patrauklesnė. Ankstesnių šio modelio modifikacijų jau buvo parduota daugiau kaip 500 000, natūralu, kad laukiama didelių ir naujosios versijos pardavimų. Keitėsi ne tik automobilio eksterjero detalės, yra pokyčių ir interjere. Automobilio viduje – didelis, net 8 colių, lietimu valdomas ekranas, bei dar ryškesnės spalvos. Navigacijoje „Navi 900 Europa Touch“ - daugelis Europos miestų žemėlapių 2D ar 3D standartu. „Opel“ inžinieriai atliko daug važiuoklės patobulinimų, įskaitant amortizatorius, stabilizatorius ir vairo mechanizmą.

„Kai tik atnaujinta „Opel Insignia“ atvyks į saloną – iš karto kviesime klientus registruotis bandomąjam važiavimui, kad patys klientai galėtų įvertinti geriausias Opel Insignia savybes: trauką, manevringumą, minkštumą, garso izoliaciją, - sako Gytis Jasiukaitis, automobilių pardavimo salono „Autovici“ pardavimų vadovas.  
Spalio pradžioje į Lietuvą taip pat atkeliaus dar viena „Opel Mokka“. Šis automobilis Lietuvoje laimėjo prestižinį apdovanojimą „Miesto visureigis 2013”. Tokį sprendimą priėmė  komisija – dešimt Lietuvos žurnalistų autoklubo narių, rašančių automobilizmo temomis. Šis  automobilis puikiai perkamas, jo kaina prieinama daugeliui, nes „Opel Mokka“ galima įsigyti nuo 55 000 Lt. Į „Opel Mokka“ dėl aukštesnės sėdėsenos yra labai patogu įlipti ir išlipti, važiuojant kelyje viskas matosi žymiai geriau.
Opel Mokka visureigis, nepriklausomos Europos naujų automobilių saugumo vertinimo organizacijos (Euro NCAP) buvo įvertintas penkiomis saugos žvaigždutėmis. Šiame modelyje montuojama adaptyvinė visų ratų varoma pavara su elektroninė stabilumo kontrolės sistema „ESP®Plus“, pajudėjimo įkalnėn bei važiavimo nuokalnėn pagalbos sistemos, antros kartos „Opel Eye“ priekinė kamera, turinti kelio ženklų atpažinimo („Traffic Sign Recognition“, TSR), išvažiavimo iš eismo juostos („Lane Departure Warning“, LDW) ir galimo priekinio susidūrimo („Forward Collision Alert“, FCA) funkcijas. „Mokka“ turi antros kartos dviračių laikiklį „FlexFix“, ant kurio galima gabenti net tris dviračius (įsigijus papildomą laikiklį). 
„Opel“ tradicijos bei vertybės, puoselėjamos pusantro šimtmečio, tvirtos ir šiandien. „Opel“ visuomet kūrė ir gamino pirmiausia, žmonėms, kad jiems būtų efektyvu, patikima, patogu ir naudinga, - sako Gytis Jasiukaitis, įmonės „Autovici“ pardavimų vadovas. - Tai atsispindi visuose naujuose „Opel“ modeliuose“.

1. „Autovici“ visai neseniai atidarė naują savo servisą, jau ketvirtąjį Kaune. Jis įsikūrė Eiguliuose, Šiaurės prospekte, „Maximos“ prekybos centro kaimynystėje.
2. Naujajame servise yra sumontuota naujausia žinomų Europos gamintojų įranga – 3D ratų geometrijos patikros-reguliavimo stendas, stabdžių ir amortizatorių patikros linija, pusiau automatinės padangų montavimo staklės, elektroninės ratų balansavimo staklės, automobilių keltuvai, automatinė kondicionavimo sistemų pildymo stotelė bei elektroninių automobilių sistemų diagnostikos prietaisai.
3. Kai tik atnaujinta „Opel Insignia“ atvyks į saloną, ‘Autovici” iš karto kvies klientus registruotis bandomąjam važiavimui, kad patys klientai galėtų įvertinti geriausias Opel Insignia savybes: trauką, manevringumą, minkštumą, garso izoliaciją.  
4. Spalio pradžioje į Lietuvą taip pat atkeliaus dar viena „Opel Mokka“. Šis automobilis Lietuvoje laimėjo prestižinį apdovanojimą  „Miesto visureigis 2013”.

Gytis Jasiukaitis
Kauno „Autovici“ pardavimų vadovas
www.autovici.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite