Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

AVENA – reikmenys žirgų, avių, galvijų, kiaulių augintojams

   2007-08-10

UAB AVENA savo veiklą pradėjo 1998 m. Nuo pat veiklos pradžios  AVENA tenkina gyvulių augintojų poreikius: prekiauja reikmenimis žirgų, avių, galvijų, kiaulių augintojams. Prekių asortimentas greitai auga, todėl pirkėjams galime pasiūlyti tiek būtiniausias prekes, tiek įvairias naujoves.

2004 m. Kaune ir Vilniuje, o 2007 m. pavasarį ir Šiauliuose duris atvėrė specializuotos parduotuvės. Jojimo inventorių ir jo priežiūros reikmenis tiekiame iš žymių užsienio firmų: PFIFF, HKM, MUSTANG, WALDHAUSEN, BENSE and EICKE. Galime pasiūlyti gausų raitelių aprangos asortimentą: įvairių kelnių, trumpaaulių ir ilgaaulių batų, aulų, striukių pirštinių, taip pat ir šalmų bei apsauginių liemenių.Ristūnų žirgų augintojams prekes siūlome firmos FINNTACK, o kalviams CEMTEK ir MUSTAD. Didelis įvairių pasagų, pasagvinių bei darbo įrankių pasirinkimas. Kiekvienas, mėgėjas ar profesionalas, išsirinks savo žirgui balną, pobalnį, kamanas, kojų apsaugas ir viską,ko tik beprireiktų jo keturkojui partneriui, taip pat turime gausų pasirinkimą HAVENS firmos pašarų už patrauklią kainą.  Bendradarbiaujame ir su Lietuvos įmonėmis gamintojomis.

Ūkininkams AVENA žinoma kaip siūlanti didžiausią ir pigiausią elektrinių aptvarų asortimentą.
Vis daugiau avių kerpama Avenoje įsigytomis galingomis, patikimomis ir palyginti nebrangiomis avių kirpimo mašinomis.

AVENA tiekia įsagus veislinėms bei skeržiamoms kiaulėms. O dabar jau galime pasiūlyti originalių naudingų įdėjų šunų šeimininkams! Prekiaujame elektriniais aptvarais ir dresūros priemonėmis.

Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas mūsų darbu, sugrįžtų ir naudotųsi mūsų paslaugomis dar ne kartą. Gal todėl mūsų apyvarta kas metai auga, o klientai tampa nuolatiniais. Galime didžiuotis, kad sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos žirgynų, daugiau nei 500 galvijų bei avių augintojų bei didžiausiais Lietuvos kiaulių kompleksais.

Laukiame Jūsų - apsilankykite AVENOS parduotuvėse, skambinkite arba rašykite į el. paštą, ir mes padarysime viską, kad liktumėte patenkinti mūsų jaunos ir aktyvios komandos darbu!

UAB AVENA
Kalvarijos g. 128, Kaunas
Tel. (8 37) 393 251
Faks. (8 37) 393 234

Lazdynų/Šiltnamių g. 21, Vilnius
Mob. tel. (8 620) 32 793

Vilniaus g. 208, Šiauliai
Mob. tel. (8 686) 48419

El. paštas:
info@avena.lt
www.avena.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite