Ąžuolyno” vaistinė esanti Kauno miesto širdyje – Žaliakalnio mikrorajone, savo veiklą pradėjo 1931 m. ir dirba iki šiol. Sovietmečiu vaistinėje dirbo net 23 farmacijos specialistai. Tuo metu vaistus gamino daugeliui Kauno miesto gydymo įstaigoms ir buvo mėgstama pacientų, nes operatyviai ir profesionaliai aprūpindavo reikiamais vaistais.

 

 Ir šiuo metu “Ąžuolyno” vaistinė - vis dar populiariausia Kaune vaistus gaminanti vaistinė. Nors pasigaminti pagal individualią receptūrą išrašytą vaistą galima daugelyje Lietuvos vaistinių, bet tik “Ąžuolyno” vaistinėje reikiamą vaistinį preparatą galima įsigyti vos per kelias valandas.

 

Pamirškite sudėtingą ir ilgą receptinių vaistų gamybą – rinkitės tai, kas yra profesionalu ir greita!

 

Vaistinė ir šeimos sveikatos centras – toje pačioje vietoje

Dar vienas „Ąžuolyno“ vaistinės privalumas – tiesioginis bendradarbiavimas su gydytojais, kurie čia pat gali priimti pacientus ir suteikti jiems skubią pagalbą. „Ąžuolyno“ šeimos sveikatos centre dirba šeimos gydytojai, ginekologai, stomatologas, chirurgas, pediatras, psichiatras, gydytoja-homeopatė. Vis dėlto vaistinė specializuojasi dermatologinių vaistų gamyboje.

 

 

 „Ąžuolyno“ vaistinė glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvoje gerai žinomu gydytoju dermatovenerologu Nauriu Grušausku, kuris teikia privačias gydymo paslaugas bei profesionalias konsultacijas. Pacientai atvyksta iš pačių tolimiausių Lietuvos rajonų ir jo paskirtus individualius receptinius vaistus gali įsigyti mūsų vaistinėje, nesirūpinant nei papildomu vizitu, nei vaistų siuntimo į kitą miestą išlaidomis.

 

KAUNO „ĄŽUOLYNO“ VAISTINĖ

Gamybinė vaistinė

K.Petrausko g. 40, Kaunas

Tel. 8(37) 204873

 

Filialas

K.Petrausko g. 19, Kaunas

Tel. 8(37) 331566

 

„Ąžuolyno“ šeimos sveikatos centras

K.Petrausko g. 40, Kaunas

Tel. 8(37) 200407

 

Gyd. dermatovenerologas N.Grušauskas

K.Petrausko g. 40, Kaunas

Tel. 8(687) 52558, 8(694) 89473

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/azuolyno_vaistineje_vis_dar_puoselejamos_senosios_vaistininkystes_tradicijos_ir_vaistu_gamyba/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.