Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Baldai internetu: ar saugu pirkti?

   2023-10-06

Baldai nėra kasdienis pirkinys – jų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko, apmąstymų. Šiais laikais daugelis mėgsta pasinaudoti galimybe pirkti internetu. Bet ar reikia tuo stebėtis? Juk sutaupoma tiek daug laiko, neretai galima „pagauti“ labai gerų nuolaidų, o ir pirkti kojos iš namų neiškėlus perspektyva tikrai viliojantis, tiesa? Tik štai įsigydami didesnius pirkinius kai kurie dvejoja, ar tai saugu. Kaip yra su baldais?

 

Atlikite „namų darbus“

Nenorėdami „nusvilti“ atsakingai pasirinkite pardavėją. Paieškokite atsiliepimų virtualioje erdvėje – tai geras įrankis renkantis, iš kur baldus įsigyti internetu. Jei jūsų simpatijas pelnęs baldų salonas turi profilius socialiniuose tinkluose, ten galite rasti neišsemiamus klodu informacijos, padėsiančios apsispręsti, ar pardavėjas atitinka jūsų lūkesčius.

 

Pirkti internetu – patogu, saugu ir paprasta

Žinomi, pripažinimą pelnę baldų salonai savo e. parduotuvėse patekai labai daug informacijos tiek apie save, tiek apie savo gaminius. Skirkite laiko, pasižvalgykite. Jie siūlo kelis atsiskaitymo būdus, tad galite pasirinkti jums priimtiniausią. Atidžiau paskaitykite prekių grąžinimo sąlygas, kas gali būti aktualu, jei suabejosite prekės kokybe ją gavę, jei jums visgi netiks baldo dydis, spalva ar kitos detalės. Lanksčios prekių grąžinimo sąlygos – didelis saugumo garantas perkant.

Image by Pexels from Pixabay

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 06 14 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite