Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Baldų pasiūla gali patenkinti išrankiausią

   2008-10-15

Lietuvos baldų rinka jau pasiekė tokį brandos tašką, kad yra pajėgi patenkinti patį išrankiausią vartotoją. Galima sakyti, kad užpildyti visi segmentai – nuo svetainės ir miegamojo iki vonios ar biuro baldų. Jeigu ko nors negaminame, tai įsivežame.

Neretai ta pati įmonė derina baldų gamybą su importu, taip puikiai papildydami savo asortimentą. Geras to pavyzdys yra Šiauliuose įsikūrusi „Justluka“. Įmonė siūlo ir įvairius savo gamybos baldus, ir atgabentus iš tokių šalių kaip Malaizija. Kokybiški pačios įmonės gaminti baldai – įvairaus asortimento, nuo puošnių minkštų ir „kietų“ svetainės baldų iki miegamųjų komplektų. Importuoti baldai dažniau užpildo prabangos mėgėjų nišą – minkštojo svetainės komplekto kaina lengvai gali priartėti iki dešimties tūkstančių litų. „Justluka“ čia ne vienintelė – labai brangių ir labai komfortiškų importuotų baldų galima rasti ne viename baldų salone, jie būna atgabenti ir iš JAV, ir iš Italijos, ir iš kitų šalių.

Bet daug įmonių, kurios, kaip Kauno „Inmodus“, orientuojasi į importą ne turtingiesiems šalies gyventojams, o, kaip sakoma reklamoje , „realiam gyvenimui“, masiniam vartotojui. Ši įmonė turi daug partnerių kaimyninėje Lenkijoje, kur sugebama pagaminti masinį gaminį patrauklesne nei Lietuvoje kaina, atveža gaminius ir iš Vokietijos.

Išskirtinio daikto mėgėjui Lietuvoje ir Kaune yra kur nusipirkti įdomų daiktą. Tokį, kaip riešutmedžio ar ąžuolo antikvariniai baldai, kokiais prekiauja UAB „Žavira“.

Ne taip seniai Kaune įsikūrė baldų salonas „Woodberg“, kurio išskirtinis bruožas – baldai iš medžio masyvo. Bet tai nėra tokie baldai iš medžio masyvo, kurie tinka kieme ar virtuvėje. Tai tradiciniai baldai, bet vietoj plokštės čia naudojama mediena. Suprantama, kad toks baldas laiko nepaprastai ilgai. „Woodberg“ baldai išsiskiria ir savo dizainu, kitokiu, negu dauguma šalyje pardavinėjamų baldų. Ypač originalūs čia vaikų kambariui skirti baldai.

Kilimas, galima sakyti, irgi yra baldas. Norite rankų darbo kilimo iš Indijos, tokio, kokio kitur nerasite? Šiaulių UAB „Viziris carpet“, beje, turinti savo parduotuvę ir Kaune, prekiauja pačiais įvairiausiais kilimais iš tolimos Azijos šalies, be to, net priima individulius užsakymus kilimams pagaminti Indijoje. Rankų darbo persiškus kilimus siūlo „Persija art“.

O jeigu jums reikia tokio baldo, kokio neturi niekas arba jeigu neradote standartinio, koks tiktų jūsų patalpoms, nemanykite, kad apie tai nepagalvojo specialistai. Vien Kaune yra visa eilė įmonių – tokių kaip „Auvikata“, „Formeda“ ir kitos, kurios užsiima būtent nestandartinių baldų gamyba. Manote, kad tai labai ilgai užtruks? Kauno įmonė KPK siūlo tokį užsakymą įgyvendinti ne vėliau kaip per tris savaites.

JUMS redakcija

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite