Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Baltajo Bilso sodyba: nuošalu, jauku, patogu

   2010-09-28

Netoli Druskininkų, pušyne ant ežero kranto įsikūrusi Baltajo Bilso kaimo turizmo sodyba – puiki vieta ir įmonės renginiui, ir šeimos poilsiui.

 

Nuo Baltajo Bilso sodybos iki Druskininkų – apie 12 kilometrų. Gausios kurorto pramogos – jo vandens parkai, Grūto parkas, sveikatinimo paslaugas siūlančios sanatorijos – galima sakyti, ranka pasiekiamos. Bet pati sodyba įsikūrusi tikrai nuošalioje vietoje, sename dzūkiškame Vilkanastrų kaime. Nuo kelio, vedančio iš Druskininkų į Leipalingį, reikia pasukti į šoną ir dar keletą kilometrų pavažiuoti.

Sodyba idealiai tinka įmonių renginiams. Viename iš čia esančių pastatų įrengta 60 vietų salė, virš jos – kambariai su 24 miegamosiomis vietomis. Sodyboje dar yra trys atskirti nameliai, kurių kiekviename yra sanitarinis mazgas ir mini virtuvė. Du nameliai didesni, juose gali įsikurti iki 15 žmonių kiekviename. Mažesniajame namelyje gali miegoti iki 8 žmonių.

Sodyboje yra rusiška pirtis, ji įsikūrusi atskirame pastate. Tame pastate yra atskiras kambarys, kuriame gali švęsti 15-20 žmonių, ir dar kelios pagalbinės patalpos.     

Sodyboje yra vaikų žaidimų aikštelė, joje - sūpynės, batutas, smėlio dėžė. Yra ir krepšinio bei tinklinio aikštelės.

Sodybos šeimininkai šiemet pradeda teikti maitinimo paslaugas savo svečiams.

Organizuojami ir turistiniai žygiai baidarėmis Baltosios Ančios upe – maršrutas gali siekti ik 20 kilometrų, galima plaukti ir porą dienų, su nakvyne. Kelionė baidarėmis Baltosios Ančios upe yra vienas populiariausių šios rūšies maršrutų Lietuvoje.

Sodybos šeimininkai turi apie 30 dviviečių baidarių, tad be problemų gali padėti išsiruošti į kelionę visam dideliam kolektyvui.

Kad Baltajo Bilso sodyba gali užtikrinti tikrai kokybišką poilsį, liudija it tai, jog šiemet čia savo renginį surengė „Kalnapilio“ alaus darykla. Dažni svečiai čia – įvairių sporto stovyklų rengėjai.

Tik iš už keleto kilometrų nuo sodybos statomos pirmosios ne tik mūsų šalyje, bet ir visame regione dengtos slidinėjimo trasos su dirbtiniu sniegu. Šios trasos žadamos baigtos statyti kitąmet. Trasų rengėjai nenumatė patys siūlyti nakvynės paslaugų. Iki Druskininkų nuo šių trasų bus daugiau nei dvigubai toliau, nei nuo Baltajo Bilso sodybos. Be to, kur kas patogiau su visu slidinėjimo inventoriumi įsikurti ne miesto viešbutyje, o kaimo turizmo sodyboje.

Svečiuojantis Baltajo Bilso sodyboje galima maudytis ežere, irstytis valtimis, grybauti, uogauti, važinėtis dviračiais. Tai puiki vieta pamiršti miesto įtampą.

 

Baltajo Bilso sodyba

Vilkanastrų km.

Leipalingio sen.

Druskininkų sav.

Tel.: 8 618 81919

        8 687 26807

www.bilsosodyba.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite