Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

"BAMBINA": plaukų kirpimas vaikams - linksma pramoga

   2012-03-23

Kai pirmąkart vesite savo vaikutį į vaikų kirpyklėlę „Bambina“, iš pradžių pagalvosite, kad ne ten pataikėte. Bet Jūsų mažylis bus tikras, kad pataikė būtent ten, kur jam reikia. Kaune, Laisvės alėjos pradžioje, prie pat „Lietuvos ryto“ redakcijos, įsikūrusi kirpyklėlė iš pirmo žvilgsnio daro vaikų žaidimų kambario įspūdį.

Bet galbūt ne tik iš pirmo žvilgsnio. „Bambina“ specialiai sumanyta taip, kad kirpimo procedūra vyktų lyg žaidimas ar būtų suderinta su žaidimu. Jokia paslaptis, kad dažnam mažam žmogeliukui pirmasis vizitas į kirpyklą baigiasi ašaromis. Bet ne vizitas į „Bambiną“. Šios kirpyklėlės strategija – „Mes prieš ašaras!“
Kirpyklėlės interjeras kurtas konsultuojantis su interjero dizaineriais, tad nieko stebėtino, kad maloniai žalia jo spalva primena žaidimų kambarį. Čia padaryta viskas, kad plaukų kirpimas taptų linksma pramoga vaikučiams, kad jie norėtų vėl čia grįžti. Ko vertos vien mašinėlės ar lėktuvo formos kėdės mažiesiems klientams. Kiekvienam atsisėdusiam kirptis mažyliui tiesiai prieš akis rodomi animaciniai filmukai.
Pasirūpinta ir tuo, kad linksma būtų laukti plaukų kirpimo. „Bambinoje“ pilna įdomių žaislų, čia vaikučių laukia supamoji kėdė, kompiuteriniai žaidimai ir kitos įdomybės.
„Darome viską, kad pirmasis plaukų kirpimas vyktų be streso, kad mažylis nepatirtų blogų emocijų,- pasakoja kirpyklėlės „Bambina“ savininkė Vaida Galinauskienė. – Jei tai pirmas kirpimas, įteikiame vaikučiui ir tėvams specialiai įpakuotą pirmąją sruogelę – prisiminimui. Vaikai apdovanojami saldainiais, balionais. Turime ir specialią žindukų saugyklą, kurioje mažylis gali palikti žinduką, jei su juo sunkiai išsiskiria. Visus vaikučius  stengiamės apkirpti be ašarų. Jeigu mažylis be nuotaikos, jokiu būdu nekerpame jam plaukų per prievartą – siūlome ateiti kitą dieną“.
„Bambinoje“ kerpami plaukai, daromos šukuosenos, čia gali apsikirpti ir kartu su vaikučiais atėję jų tėveliai.
Draugiški ir kvalifikuoti „Bambinos“ darbuotojai specialiai apmokyti, kaip elgtis su mažaisiais klientais. Čia naudojama tik natūrali itališka kosmetika „Naturalmente“, personalas mokėsi ir jos naudojimo subtilybių. Kirpimas „Bambinoje“ – tai linksma pramoga.


Bambina
Laisvės al.5, Kaunas
Mob. 8 646 68669
info@bambina.lt
www.bambina.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite