Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Baracuda“ – technika kvapą užgniaužiančiam laisvalaikiui

   2008-05-24

Tam, kad gyvenimas neatrodytų nykus, reikia dozės adrenalino. Jo nereikia ieškoti vaistinėje, galima tiesiog ateiti į „Baracudą“.

„Baracuda“ gali pasiūlyti puikias priemones tam tikslui pasiekti. Tai kateriai, vandens ir sniego motociklai, vandens slidės, keturračiai, visureigiai-amfibijos ir kitos laisvalaikiui skirtos prekės.  

„Baracuda“ įsikūrusi prie Kauno „Žalgirio“ jachtklubo, nuostabiame gamtos kampelyje prie Kauno marių, Pažaislio vienuolyno šile. Salono veikla laikosi ant savotiškų trijų banginių: nuomos, aktyviam laisvalaikiui skirtos technikos bei jos atsarginių dalių prekybos ir serviso teikiamų paslaugų.

UAB „Arum“ parduotuvės-salono „Baracuda“, istorija prasidėjo nuo to, kad jos įkūrėjas panoro paversti verslu savo hobį. Įmonė įkurta 1990 metais. Iš pat pradžių siekta padėti žmonėms organizuoti vasaros ir žiemos aktyvų poilsį, sudaryti jiems sąlygas dalyvauti sporto varžybose, apskritai pramogauti. „Baracudą“ Lietuvoje puikiai žino žmonės, kuriuos domina  adrenaliną išskirianti technika.

„Mūsų darbuotojai nėra paprasti pardavėjai, jie tikrai daug žino apie „Baracudos“ parduodamą ir nuomojamą techniką, - sako Arūnas Bartkevičius, UAB „Arum“ direktorius. – Pas mus rasite ne tik kvalifikuotus serviso darbuotojus, bet ir gausite patarimą, kaip techniką naudoti.“    

 „Baracudos“ servise remontuojami pakabinami stacionarių laivų varikliai, ir kita parduodama technika, ji restauruojama, atliekamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Su „Baracuda“ bendradarbiauja žymiausi atsarginių ir tiuningo dalių tiekėjai. Dirbama tik su originaliomis detalėmis – jomis keičiamos sudilusios.

„Baracuda“ siūlo išsinuomoti daugiau kaip dešimtį žmonių talpinantį katamaraną, kuriuo labai patogu nuplaukti iš Kauno marių į Birštoną ar Rumšiškes.   

„Baracuda“ - net tik adrenalino pardavėjas, bet ir jo propaguotojas. Čia sukurtas „Baracuda“ klubas, kuris propaguoja vandens, sniego, keturračių motociklų sportą, buria sportininkus, sudaro jiems sąlygas rungtyniauti net aukščiausio lygio varžybose.

Čia jums gali pasiūlyti tokį firmos renginį, gimtadienį ar šventę draugų rate, kurios nepamiršite ilgai. Joje tikrai nebus sienų ramstymo – galėsite save išbandyti čiuoždami vandens slidėmis, šokinėdami ant pursluose traukiamo pripučiamo “rato” ar bandydami išsilaikyti, kai jis virsta posūkyje. Kas pabandė – žino: greitis teikia didelį malonumą. Vandens, sniego ar keturračiai motociklai yra puikios priemonės tam malonumui pajausti. Norint visa tai išbandyti, tikrai nebūtina susipirkti flotilės greitaeigių katerių, vandens, sniego ar keturračių motociklų ir kitų būtinų reikmenų - užtenka pasikviesti “Baracudos“ komandą, kuri atveš ne tik galingą techniką, bet ir gerą nuotaiką ir visą kitą, ko gali prireikti Jūsų šventei bet kuriuo metų laiku, bet kurioje jūsų pageidaujamoje vietoje visoje Lietuvoje – kur tik yra sąlygos.

Salonas „Baracuda“
UAB „Arum“
Gimbutienės g. 35, Kaunas
Tel./fax.: 8 37 370777

Pramogų organizavimas:      
mob. tel. 8 617 66455

el. p. nuoma@baracuda.lt

www.baracuda.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite