Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Be kompiuterinės diagnostikos automobiliai greitai nebevažiuos

   2012-09-26

Dar populiarus stereotipas, kad automobilis yra besisukančių metalinių detalių visuma. Nesusimąstome, kokia svarbi jame elektroninė įranga. Kompiuterinė diagnostika moderniame automobilyje tampa neatsiejama remonto ir profilaktinių patikrinimų dalimi. Netrukus be jos nevažiuos nė vienas naujas automobilis.

„Laikai, kai automobilio gedimas buvo nustatomas iš klausos ir pataisomas plaktuku, jau nugrimzdo į praeitį, - šypsosi Mantas Jasiulevičius, įmonės „Baltic Diagnostic Service“ vadovas. – Kompiuterinės diagnostikos įranga leidžia gauti išsamią informaciją apie automobilio būklę. Ji nustato gedimus iš esmės bet kurioje automobilio sistemoje. Tobulėjant automobiliams, diagnostinė įranga taip pat neatsilieka, taip palegvindama servisų specialistų darbą ir darbo rezultatus“.     
„Vienas iš mūsų platinamos įrangos testavimo būdų - testuoti sporto varžyboms ruošiamus bolidus, - pasakoja pašnekovas. – Remiame automobilių sporto renginius, sportininkus, besivaržančius žiedo, drifto trasose. Turėjome savo jungtinę komandą „Omnitel“ 1 000 kilometrų lenktynėse. Ekstremaliomis sąlygomis veikiančių automobilių kompiuterinė diagnostika leidžia geriau pažinti ir pačios diagnostinės įrangos galimybes“.  
 „Baltic Diagnostic Service“ prekiauja automobilių kompiuterinės diagnostikos įranga ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse, įmonė žengia ir į Lenkijos bei Baltarusijos rinkas.
„Bene paskutinis šios srities žodis yra diagnostinis prietaisas „Autosnap GD860“, - pasakoja „Baltic Diagnostic Service“ vadovas. – Mes esame vieninteliai oficialūs šio prietaiso platintojai Baltijos šalyse, teikiame garantinį aptarnavimą, vykdome mokymus. Prisipažinsiu, šis prietaisas pranoko mūsų pačių lūkesčius. Iš universalių šio tipo skenerių tai, ko gero, vienas perspektyviausių prietaisų pasaulyje“.
„Autosnap GD860“ - naujos kartos diagnostinis prietaisas profesionalams. Jame panaudotos moderniausios technologijos. Jis gali atlikti beveik visų Europoje, Azijoje ar Amerikoje pagamintų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Šis prietaisas veikia Windows CE sistemos  pagrindu. Jis turi didelį jutiminį ekraną, palaiko visus OBD II protokolus ir visus devynis testavimo būdus. Prietaisas turi CE sertifikatus, gali patikrinti visas automobilio elektronines sistemas: variklio, ABS, SRS, AT ir kitas.
„Netrukus įdiegsime į šį prietaisą lietuvių kalbą, - pasakoja „Baltic Diagnostic Service“ vadovas. – Tai padarysime pirmi ir vieninteliai Lietuvoje. –  Šį prietaisą siūlome už tikrai palankią kainą“.       
„Baltic Diagnostic Service“ siūlo ir „Autel“, „Autoboss“, „Launch“, „Carman scan“ diagnostinių kompiuterių gamintojų produkciją. Šiuo metu įmonėje bandomi nauji „Autel“ firmos prietaisai iš „Elite“ serijos.
Įmonė sparčiai plečia ir diagnostinės įrangos pasiūlą sunkiajam transportui, autobusams, žemės ūkio technikai.

1. „Autosnap GD860“ - naujos kartos diagnostinis prietaisas profesionalams , kuriame panaudotos moderniausios technologijos. Jis gali atlikti beveik visų Europoje, Azijoje ar Amerikoje pagamintų automobilių kompiuterinę diagnostiką.
2. „Baltic Diagnostic Service“ prekiauja ne tik lengvųjų automobilių kompiuterinės diagnostikos įranga, ji sparčiai plečia pasiūlą ir sunkiajam transportui, autobusams bei žemės ūkio technikai.

 

Mantas Jasiulevičius
„Baltic Diagnostic Service“ vadovas
V. Krėvės pr. 104A, Kaunas
Mob. 8 602 25225, www.bds.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite