Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Beoris dažymas – iki 100 kartų greičiau nei įprastai

   2020-03-23

Net ir milžiniškus pastatus galima išdažyti labai greitai - per dieną ar kelias valandas. Apie tokį unikalų dažymo būdą pasakojo komercinės paskirties pastatų dažymo profesionalas Simonas Košys.

 

 

Anot jo, Lietuvoje yra labai daug dar sovietmečiu statytų pastatų, kuriuos verslininkai pigiai įsigyja ir juose pradeda gamybą. Tačiau svarbu patalpas tinkamai paruošti veiklai – išdažyti vidų. Geriausias būdas tai padaryti yra beoris dažymas. Apie jo išskirtinumą bei efektyvumą ir pasakojo S. Košys. „Tai dažymo būdas, kai dažai išpurškiami aukštu slėgiu be oro pagalbos. Skirtingai nuo orinio dažymo būdo, kai dažai maišosi su pernešančiu oru, greitai džiūstantys dažai pasiekia dažomą paviršių nepradėję kietėti. Tai leidžia išvengti paviršiaus šiurkštumo ir užtikrina aukštą dažymo kokybę. Be to, dažant beoriu dažymu, dažai pasiskirsto tolygiai ir pasidengia vienodu sluoksniu, o jiems išdžiūvus nelieka dryžių, smulkių šiukšlyčių ar šešėlių, kaip nutinka dažant voleliu ar tam nepritaikyta įranga“, – akcentavo S. Košys.

 

Svarbu ir tai, jog beoris dažymas suteikia galimybę net ir patį didžiausią angarą nudažyti labai greitai. „Jei dažytume teptuku ar voleliu, tai vienam žmogui išdažyti 10 litrų dažų kibirą užtruktų pusę dienos, o beoriu dažymu 10 litrų dažų išpurškiami per 7-8 minutes“, – palygino pašnekovas.  

 

 

Anot S. Košio, beorio dažymo privalumas ir tas, jog dažytojas šiuo būdu dažus be papildomų stelažų gali išpurkšti į 4,5 metro aukštį. „Tad mano komandai nėra problemų, susikonstravus stelažus, dažyti ir 8 metrų aukščio sienas ar lubas. Jei aukštis yra didesnis, jau reikėtų nuomotis papildomą įrangą, bet išlaidos būtų nedidelės, nes dažome greitai, tad ir nuoma būtų trumpam, o ne mėnesiui“, – teigė S. Košys.

 

Vidaus patalpų dažymo kokybė, anot eksperto, taip pat labai priklauso nuo sienų būklės, tačiau ją visada galima pagerinti. „Labai dažnai tokie pastatai ilgai būdavo apleisti, susikaupę daug dulkių, todėl sienas, lubas nuplauname, išdžioviname. Būtina sąlyga – pastato stogas turi būti tvarkingas, nes kitaip naujai nudažytos sienos greitai bus vėl užlietos. Sienas dažymui paruošiame patys. Be to, dažome gruntiniais dažais, nes jie labai gerai „suriša“ ir seną pagrindą su naujais dažais“, – aiškino S. Košys. 

 

 

Beoris dažymas – ir negesintomis kalkėmis

Komerciniai pastatai ne tik dažomi beoriu dažymu. Dar vienas populiarus būdas, ypač tarp ūkininkų – sienų balinimas negesintomis kalkėmis, nes tai sykiu yra ir dezinfekavimas. „Šių paslaugų labai reikia gyvulininkystės sektoriuje – vištidėse, karvidėse, gyvūnėlių fermose. Jų pageidauja ir grūdus sandėliuojantys ūkininkai. Negesintos kalkės ant sienų ir lubų taip pat išpurškiamos specialia įranga beoriu būdu. Taip negesintomis kalkėmis vienas žmogus per dieną gali išpurkšti apie 3000 kv. m. Kai sienos išpurškiamos negesintomis kalkėmis, jos ne tik tampa baltos, bet ir visa patalpa yra dezinfekuojama, nes kalkės turi dezinfekcinių savybių“, – aiškino S. Košys.

 

Negesintomis kalkėmis be papildomos technikos galima išpurkšti iki 8 metrų aukščio pastatus, o jei jie aukštesni, reikės autobokštelio.

 

S. Košys su komanda dirba visoje Lietuvoje – ten, kur kviečiasi ūkininkai ir gamyba užsiimantys verslininkai.

 

Simonas Košys

Vidaus ir fasadų dažymo paslaugos

Tel. +370 677 11784

El. p. pastatudazymas@gmail.com

www.beorisdazymas.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite