Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Betonas – vis geidžiamesnė interjero apdaila

   2020-03-25

Nuo 2012 m. Kaune veikiančios interjero apdailos medžiagų parduotuvės „VN Grupė“ vadovas Nerijus Navickas domisi interjero tendencijomis jau ne vienerius metus, todėl gali drąsiai pasakyti, kokios paskutiniu metu yra pasaulinės apdailos medžiagų tendencijos. Pasak verslininko, jau kurį laiką apdailos medžiagų gamintojai vis labiau akcentuoja betono invaziją į namų interjerą. Betono lubos, grindys, betono tinkai, dekoratyvios detalės ir kiti lengvo grubumo bei neužbaigtumo pojūtį turintys elementai į namų interjerą įneša šiuolaikišką stilistiką.

 

 

Lankstus betonas – naujausias interjero perliukas

Anot N. Navicko, lankstus betonas rinkoje pasirodė prieš maždaug pusmetį ir sulaukia vis didesnio populiarumo:

„Šis 2 mm storio betonas leidžia šią medžiagą interpretuoti visiškai naujoje šviesoje. Rulonų principu supakuotas gaminys yra sudarytas iš 96% akmens, pritvirtinto prie stiklo audinio. Ši lanksti akmens fanera leidžia sukurti originalaus betono paviršiaus išvaizdą ir pojūtį“, – pasakojo įmonės vadovas.

 

Lankstus betonas gali būti įvairių raštų, spalvų ir jų derinių, o taip pat, anot verslininko, yra galimybė gaminti lankstų betoną pagal individualius užsakymus:

„Ši apdailos medžiaga yra dėkinga tuo, kad klientas gali rinktis betono spalvą ir net raštą, nes šis novatoriškas produktas yra gaminamas rankomis. Tai ypač aktualu architektams ir dizaineriams, kurie jau yra numatę interjerų spalvas ir stilistiką“, – teigė N. Navickas.

 

 

Taip pat ši apdailos medžiaga yra patogi tuo, jog yra ypač lengvai montuojama:

„Betonas yra klijuojamas specialiais klijais. Klijavimo principas labai primena tapetų klijavimą, tačiau šią apdailos medžiagą klijuoti yra dar lengviau nei tapetus, nes ši masė yra stambesnė. Siūlės tarp betono lakštų gali būti netaisomos arba užtaisytos specialia pasta“, – tikino įmonės direktorius, pridūręs, kad šį betoną, išklausius „VN Grupės“ darbuotojo konsultaciją, pavyks priklijuoti be specialistų pagalbos. 

 

Betono lakštai yra lengvai pjaustomi, todėl galima išgauti skirtingas formas, o taip pat yra įmanoma užsakyti nestandartinių dydžių lakštus.

 

Pasak N. Navicko, šis universalus gaminys gali būti naudojamas daugelyje skirtingų aplinkų: vonios kambaryje, virtuvėje, laiptinėse, viduje ir išorėje, sienų, lubų ir grindų apdailai. 

 

Lanksčiam betonui gimininga apdaila – lankstaus betono rūdžių imitacija:

„Tai įvairiais rūdis primenančiais atspalviais nudažytas lankstus betonas, turintis tokias pat savybes kaip ir prieš tai aptartas“, – pridūrė pašnekovas.

 

Betonas parduodamas ritiniais, kurių matmenys yra 1 x 3 m, todėl rulonai gali būti transportuojami lengvai, kas yra dar vienas šios apdailos medžiagos privalumas. Be to, anot „VN Grupės“ vadovo, lankstaus betono gamintojai „XSTONE“, kuriuos jo įmonė atstovauja, yra vieni stipriausių šios apdailos gamintojų Europoje.

 

Klientų ypač pamėgtos 2D plokštės

Anot N. Navicko, dar viena populiari apdaila, kuri lengvai randa vietą jo klientų namuose ir biuruose – lygios plokštės, dar vadinamos 2D plokštėmis.

„Architektūrinis betonas yra daugiau nei betonas. Šios aukštųjų technologijų betoninės plokštės yra pagamintos estetiškai, turi tiesias briaunas ir išlaiko vienodą spalvą per visą plokštės paviršių“, –  pasakojo pašnekovas.

 

Lygios plokštės yra storesnės – 1 cm, tačiau yra pakankamai lengvos: 1 x 0,6 m sveria apie 15-17 kg, kas daro jų montavimą lengvesnį. Galimi įvairūs plokščių formatai: 300 x 600 m, 800 x 800 m, 900 x 450 m, 900 x 550 m, 1000 x 500 m, o taip pat 10 skirtingų plokščių spalvų: nuo baltos iki juodos. 2D plokštės taip pat prie paviršių yra tvirtinamos klijais, tačiau siūlės tarp jų paprastai nėra taisomos.

 

 

Kaip ir lankstus betonas, šios plokštės gali būti naudojamos tiek įvairiuose vidaus patalpose sienoms bei grindims, tiek lauko fasadams, terasoms. Namo fasadams ir terasoms skirtos plokštės yra 3 cm storio ir gaminamos pagal specialų užsakymą bei papildomai impregnuojamos. Joms pritvirtinti naudojami ventiliuojamų fasadų montavimo elementai.

 

3D betono plokštės – nustebins net išrankiausius

Betonui simpatizuojantys klientai, savo namams ar kitiems objektams ieškantys kažko išskirtinio, aktyviai domisi dar viena „VN Grupės“ siūloma apdaila – 3D betono plokštėmis. Šios plokštės yra storesnės: nuo 2 iki 5 cm, ir, žinoma, sunkesnės. Dėl šios priežasties kai kuriems plokščių modeliams pritvirtinti yra naudojami klijai ir varžtai.

 

„Svarbu paminėti, kad šios rūšies plokštes taip pat galima naudoti pastatų fasadams, tik tiek, kad šios lauko sąlygomis skirtos naudoti plokštės gaminamos pagal specialų užsakymą ir joms pritvirtinti reikalingi papildomi montavimo elementai. Montavimo principas – kaip ventiliuojamų fasadų“, – pasakojo kaunietis.

 

 

Pašnekovo teigimu, dažniausiai šios plokštės naudojamos, siekiant išryškinti, išskirti kurią nors erdvės sieną ar visą patalpą.

 

„Plokštėms nereikia ypatingos priežiūros – jos yra valomos drėgnu būdu, o papildomai jas impregnavus, priežiūra tampa dar paprastesnė. Tačiau ir neimpregnavus, dulkės ar dėmės nuo jų nusivalo lengvai. Tuo tarpų fasadų plokštes būtina papildomai impregnuoti“, – tikino specialistas.

 

 

Oficialūs gamintojo „Dune“ ir „VHCT“

atstovai Lietuvoje UAB „VN Grupė“

 

Raudondvario pl. 76, Kaunas

+370 600 43 233

El. p. info@ekodecor.lt

www.ekodecor.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite