Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Bevielė temperatūros registravimo ir signalizavimo sistema Tempwatch mobiliajame telefone

   2018-05-16

Siekiate patogumo matuojant, stebint bei analizuojant svarbių objektų ar aplinkos temperatūrą? Nuo šiol tai galite daryti mobiliuoju telefonu. AUREGIS pristato Tempwatch – temperatūros matavimo sistemą su bevieliais jutikliais. Jutikliai fiksuoja temperatūrą ir siunčia jos vertes kaupimui mobiliajame telefone. Jame galima peržiūrėti temperatūros grafikus, pasidalinti jais bei susijusiais duomenimis su kitais įrenginiais. Jei temperatūra viršija nustatytą vertę, Tempwatch praneša apie tai signalizuodama.

Ši matavimo sistema ypač naudinga ten, kur reikia išlaikyti produktų temperatūrą nustatytose ribose. Pavyzdžiui, sandėliuojant ar transportuojant maisto, biologinės kilmės, chemijos ir kitus jautrius temperatūrai produktus. Sistema signalizuoja apie nuokrypius nuo temperatūrinio režimo stebimose zonose.

Kaip tai veikia?

TEMPWATCH matavimo sistema surenka temperatūros vertes iš savo bevielių jutiklių ir atvaizduoja grafikais mobiliajame telefone. Jei kuris nors jutiklis užfiksuoja, jog temperatūra viršijo nustatytą ribą, siunčia nuotolinius įspėjimus SMS žinutėmis, skambina nurodytais telefono numeriais arba signalizuoja vibruojant, garso signalais bei pranešimais. Aliarmai atskiriems jutikliams įjungiami bei konfigūruojami (viršutinė ir apatinė vertės) atskirai. Sistema taip pat gali periodiškai siųsti SMS apie jutiklių esamas temperatūras į kitus nurodytus telefonus.
Tempwatch sistemą sudaro programėlė mobiliajam telefonui ir bevieliai Bluetooth temperatūros jutikliai (nuo 1 iki 10 arba daugiau, suderinus su užsakovu). Jutiklių yra dvi versijos – su magnetu arba be. Jei renkatės jutiklį su magnetu, pakaks jį pridėti prie metalinio paviršiaus be papildomo tvirtinimo. Ši savybė suteikia dar daugiau panaudojimo galimybių. Jūsų patogumui sistemą galite naudoti lietuvių bei anglų kalbomis.

Paprasta naudotis

Jutiklių sukaupti duomenys vaizduojami telefono ekrane grafikais. Norimas matyti laiko intervalas (valandinis, dienos ar savaitės) pasirenkamas virš grafiko esančiu išskleidžiamu sąrašu. Grafike, palietę bet kurį užfiksuotą temperatūros tašką, matote jo laiką, momentinę temperatūros vertę ir jutiklio pavadinimą. Grafikai eksportuojami paveikslėlių, o skaitmeniniai duomenys CSV failų pavidalu (tolesnei analizei tinkama Excel programa). Grafiku galite dalintis su kita programėle esančia telefone, pvz. elektroninio pašto ar pokalbių programa. CSV failo eksporto atveju, pasirenkamas norimas jutiklis, pradžios ir pabaigos laikai.

·           Sistema surenka duomenis iš bevielių jutiklių Bluetooth ryšiu iki 15 metrų atstumu nuo telefono;
·           Temperatūros grafikus bei duomenimis (CSV formatu) galima eksportuoti į kitus mobiliuosius įrenginius ir kompiuterį;
·           Vietiniai įspėjimai (vibracija, pranešimai, garso signalai) bei nuotoliniai aliarmai (SMS žinutės ir skambučiai į kitus numerius);
·           Iš kito telefono bet kada galima atsiųsti užklausą apie tuo metu sistemoje esamas temperatūros vertes.


UAB "Auregis"
Savanorių pr. 271/ Mituvos g. 2, Kaunas
Tel. +370 37 313426
El. p. info@auregis.lt
www.auregis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite