Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Bevieliai matavimo ir registravimo prietaisai temperatūrai, oro drėgmei, skysčių lygiui, bei slėgiui stebėti

   2017-05-10

 

 

Siekiant taupyti jutiklių instaliavimo laiką, kabelius ir kitus resursus bei nenorint pažeisti sienų ar patalpų paviršių įdiegiant matavimo sistemas, vis dažniau naudojami bevieliai jutikliai. AUREGIS gamina bevielius jutiklius ir siūlo bevieles temperatūros ir santykinės oro drėgmės matavimo sistemas.

Bevielės matavimo sistemos puikiai tinka sandėliavimo patalpų bei darbo vietų aplinkos parametrų stebėjimui ir palaikymui. Tokių bevielių sistemų privalumas – montavimo metu nenaudojami kabeliai jungiant jutiklius prie duomenų surinkimo stotelės, bei galima laisvai keisti jutiklių vietas patalpose (pvz.: sudarant temperatūrų žemėlapius). Sistemą sudaro duomenų surinkimo stotelė (DSS) ir bevieliai jutikliai, kurie matuoja temperatūrą bei oro drėgmę ir siunčia duomenis į DSS. Stotelėje duomenys atvaizduojami registratoriaus ekrane ir įrašomi į jo atmintį. DSS taip pat fiksuoja nustatytų ribinių verčių pažeidimus ir informuoja naudotojus SMS žinute.              


Komplektuojant bevielę matavimo sistemą su
bevieliais lygio jutikliais LJ-BW galima matuoti skysčių lygį. Su bevieliu srovės keitikliu TJ-WCT galima matuoti 0..20 mA signalą, o su bevieliu TJ-WVT matuoti 0...10V signalus (4 įėjimai). AUREGIS specialistai, atsižvelgdami į kliento poreikius, sukomplektuoja ir įdiegia bevieles monitoringo sistemas sandėliavimo, darbo ar gamybinėms patalpoms. Galimi įvairūs duomenų pateikimo ir saugojimo variantai atsižvelgiant į užsakovo poreikius. Bevieliams jutikliams atliekama metrologinė patikra, išduodami sertifikatai.

AUREGIS taip pat siūlo bevielius jutiklius temperatūrai matuoti su Bluetooth sąsaja, kurios pagalba informacija priimama mobiliuoju telefonu. Naudojama „Bluetooth Low Energy“ technologija užtikrina ilgą darbo laiką.

Procesų slėgio matavimui AUREGIS siūlo Šveicarų kompanijos TRAFAG intelektualų slėgio keitiklįrelę DPC8380 su ekranėliu, analoginiais ir loginiais išėjimais bei beviele NFC sąsaja. Šis keitiklis su matavimo ribomis nuo 0...1bar iki 0...600 bar turi 4...20 mA ir 0...10V analoginius bei du loginius išėjimus. Matavimo vertės išsaugomos keitiklyje esančioje atmintyje. Per NFC sąsają mobiliuoju telefonu nuskaitoma išsaugota informacija, nustatomos ribinės loginių išėjimų vertės bei matavimo parametrai. NFC sąsaja leidžia nuskaityti saugomą informaciją net esant išjungtam keitiklio maitinimui.

 Šis intelektualus slėgio keitiklis taip pat pasižymi
tuo, kad jo ekranėlį galima pasukti beveik 360°, kas labai patogu instaliuojant jį įvairiose padėtyse, apačioje ar viršuje.

AUREGIS specialistai konsultuos, patars ir pasiūlys Jums tinkamiausią prietaisų komplektą.  

 

 

UAB AUREGIS
Savanorių pr. 271, Kaunas
Tel. +370 37 313426
info@auregis.lt

www.auregis.lt 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite