Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Biljuva“: visa biliardo serviso gama

   2007-08-10

Kauno UAB „Biljuva“ teikia visas su biliardo servisu susijusias paslaugas. Įmonė prekiauja biliardo stalais ir kitu inventoriumi, jį nuomoja ir teikia aptarnavimo paslaugas. Bendrovės specialistai padės jums pakeisti susidėvėjusią biliardostalo dangą ar suremontuoti lazdas, pastatant stalą sureguliuos jo lygumą ir pan. „Biljuva“ siūlo kompleksinius biliardo įrangos profesionalų sprendimus. Jie vertingi ne tik ruošiantis įrengti biliardinę, bet ir norintpasistatyti biliardo stalą namuose. Biliardo įrangos profesionalai viską žino ir apie mėgėjų poreikius.

Namų biliardinės vis populiaresnės tarp nedidelių miestų gyventojų. Gyvenimo lygis ten kyla, žmonės turi vis daugiau pinigų pomėgiams. Bet mažuose miesteliuose biliardinių arba visai nėra, arba jos nepakankamai išsisluoksniavusios pagal žaidimų rūšį, galų gale – pagal socialinę lankytojų grupę. Juk solidus verslininkas vargu ar jaukiai jausis biliardo klube, kurį pamėgo, pavyzdžiui, proftechninės mokyklos moksleiviai.

 Neretas žmogus nusiperka biliardo stalą prieš tai nepagalvojęs: o kas gi prie jo žais? Jo vaikai aržmona su draugėmis, o gal paties vyro draugai, žiūrintys į biliardą profesionaliai? Nusipirkus netinkamą stalą gali nutikti taip, kad jis niekam nereikalingas apdulkės ir galop bus išmestas. Juk viena yra žaisti rusišką biliardą: lazdos – sunkios, rutuliai dideli, stalo angos – mažos. Pulo stalas leidžia prie jo žaisti ir platesniam ratui žaidėjų, žaidimą čia sunkina ne mažos angos, o sudėtingesnės taisyklės. „Biljuvos“ specialistai padės Jums išspręsti visas problemas, net patars, kokį žaidimą geriau pasirinkti.

„Biljuva“ siūlo daugybę sprendimų, kaip išvengti vieno kambario pavertimo biliardine. Vienas iš puikių sprendimų namams yra modernūs „PRONTO“ namų serijos biliardo stalai. Tokie stalai yra daugiafunciniai, pažaidus biliardą juos visai nesunku paversti paprastu valgomojo stalu. Klientų pageidavimu tokie stalai gali būti užsakomi ir su uždedamu stalo teniso stalviršiu. Galima apskritai užsisakyti naują stalo teniso ar pietų stalviršį, kuris pritaikomas prie Jūsų jau turimo stalo.

 Kita biliardo staloserija, „PROVIJ“, išsiskiria klasikiniu biliardo stalams būdingu siluetu, suteikia galimybę rinktis nuo pigių iki profesionalių modelių. Ant šių stalų taip pat galima sumontuoti stalo teniso ar pietų stalviršį.

 Serija „DIJONAS“ leidžia užsakovui pačiam susiprojektuoti biliardo stalą iš daugybės jo elementų variantų. Taip galima susikurti sau unikalų stalą iš maždaug 60 tūkstančių galimų versijų.

„DINO PRO“ ir „ARTANGO“ serijos biliardo stalai populiariausi tarp pulo mėgėjų.

 „Biljuva“ yra vienintelė Lietuvoje sertifikuota įmonė, teikianti paslaugas biliardo profesionalams – tokius sertifikatus įmonei suteikė Pasaulinė Pulo asociacija (WPA) ir Europos Piramidės Komitetas (ECP). Įmonės siūlomi pulo stalai atitinka Europos Kišeninio Biliardo Federacijos (EPBF) reikalavimus, o rusiško biliardo stalai – Tarptautinio Piramidės Komiteto (ICP) reikalavimus. „Biljuvos“ specialistai aptarnauja šalyje rengiamų oficialių biliardo varžybų rengėjus.

 Nėra geresnės priemonės atitraukti vaikus nuo kompiuterio, kaip biliardas.

UAB „Biljuva“
Jonavos g. 260, Kaunas
Tel./faks. 8 37 749189
Mob. tel.: 8 688 50602; 8 618 05870
info@biljuva.lt
www.biljuva.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite