Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Biožidinių įdėklai – galimybė patiems sukurti išskirtinį dizainą

   2014-03-28

UAB DASFA ir Ko yra oficialus biožidinių gamintojo PLANIKA Sp.z.o.o. (Lenkija) atstovas Lietuvoje. PLANIKA gaminiai pasižymi naudojamų medžiagų kokybe, išskirtiniais dizaino sprendimais ir inovatyvumu.

Verta dėmesio yra PLANIKA automatinių biožidinių linija. Automatiniai biožidinių įdėklai – itin modernūs, inovatyvūs ir saugūs. Tokio tipo įdėklai turi įmontuotas apsaugas nuo talpos perpildymo biokuru, nuo gaisro pavojaus sujudinus, apsaugas nuo vaikų, juose galima reguliuoti liepsnos aukštį. PLANIKA automatinių biožidinių valdymą galima prijungti prie Smart Home sistemos. Dauguma modelių valdomi nuotoliniais pulteliais. Automatinių biožidinių talpos yra didesnės nei įprastinių – net 4-5 litrai. Tai leidžia liepsnai degti labai ilgai, iki 10 val.
Biožidinių įdėklus be apdailos galima montuoti į baldus (žemas spinteles, stalelius), taip pat į pertvaras ar nišas sienose. Būtina tik pasirūpinti, kad visos sienelės, esančios aplink tokio tipo įdėklus būtų iš ugniai atsparių medžiagų. Kai kuriems modeliams papildomai reikia įrengti ventiliacines groteles, kad įdėklo šonai per daug neįkaistų, vyktų oro cirkuliacija.
Visi mūsų siūlomi biožidinių įdėklai turi įmontuotą keraminę plytelę arba keraminį pluoštą, kurie sugeria biokurą ir neleidžia jam išsilieti įdėklą sujudinus ar apvertus. Absorbuojančios medžiagos užtikrina visišką saugumą deginant ugnį. Saugumas labai svarbus, vertinant , kad biožidinys degs 3-10 val. atvira liepsna. Taigi, absorbuojančios medžiagos įdėkluose garantuoja, kad Jūsų namai bus saugūs!

Biožidinių privalumai:

ekologiški bei komfortiški - užtikrina švarą ir komfortą, nes biokuras degdamas neskleidžia dūmų, nesudaro pelenų ir neišskiria CO, neturi kvapo.
mobilūs - galima įrengti bet kurioje patalpoje (min.20 m2), o panorėjus - perkelti iš vienos vietos į kitą;
nereikalingas kaminas!
nereikalingas papildomas montavimas, jei biožidinys su apdaila
biožidinius lengva ir patogu naudoti – tereikia specialiu žiebtuvėliu uždegti biožidinį, ir galima mėgautis natūralia liepsna.
UAB DASFA ir Ko gali pasiūlyti platų asortimentą pakabinamų ir pastatomų biožidinių su visa apdaila iš metalo, MDF ar iš natūralaus akmens, o siekiant originalumo, išskirtinumo - kuo puikiausiai tiks biožidinių įdėklai, montuojami norimose vietose.

1.Biožidiniai ekologiški bei komfortiški - biokuras degdamas neskleidžia dūmų, nesudaro pelenų ir neišskiria CO, neturi kvapo.
2.Biožidiniai mobilūs - galima įrengti bet kurioje patalpoje (min.20 m2), o panorėjus - perkelti iš vienos vietos į kitą, nereikalingas kaminas!
3.Galite rinktis biožidinį su apdaila arba susikurti savo dizainą pasirinktam įdėklui.
4. Biožidinius lengva ir patogu naudoti – tereikia specialiu žiebtuvėliu uždegti biožidinį, ir    mėgautis natūralia liepsna.

UAB ,,DASFA ir Ko”
Kareivių g. 19-118, Vilnius
Tel. (8 5) 203 15 15
Mob. +370 686 01411
office@dasfa.lt,
www.dasfa.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite