Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Birštonas – vieta, kurioje nenuobodu

   2009-05-29

Birštonas tampa puikia vieta aktyviam poilsiui ir laisvalaikio praleidimui. Čia vis daugiau įdomių ir turiningų renginių.

Birštonas garsėja mėgstančiais skrydį žmonėmis. Čia veikia aktyvus oro balionų mėgėjų klubas „Audenis“. Birželio 11-14 dienomis Birštono padangė pražys įvairiausiomis oro balionų spalvomis – vyks tradicinė  karšto oro balionų šventė. Šiemet ji skirta vienam iš didžiausių Birštono oreivystės entuziastų Antanui Paleckui atminti. Į šventę atvyks pilotai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Šveicarijos, Italijos. Vyks ne tik balionų varžybos, bet ir gausybė kitų įspūdingų renginių – tokių, kai naktinis balionų šou ir kiti. Nušviesti liepsnų jie suteiks egzotiškų spalvų miesto šventei. Balionai į dangų kils rytais ir vakarais – kol kas ankstoka kalbėti apie tikslesnį grafiką, juk viskas priklauso nuo oro.

Jums per mažai balionų? Visai šalia Birštono – Pociūnų aerodromas, kur galima paskraidyti ir lėktuvais bei sklandytuvais.  

Rugpjūčio 7-9 dienomis Birštone vyks įspūdinga vandens šventė – tarptautinė irklavimo regata, kasmet pritraukianti vis daugiau žiūrovų ir dalyvių. Ji skirta paminėti senovės Gintaro keliui -Nemunu lenktyniaujama senoviniais vikingų ar pirklių laivais. Tokių laivų sporto klubas „Birštono Nemunas“ jau turi nemažai, didžiausiuose jų telpa iki 30 žmonių. Norintieji dalyvauti šiose varžybose, gali tai daryti atsigabenę į Birštoną savo laivus, gali ir registruotis „Birštono Nemuno“ klube ir už gana nedidelį mokestį rungtis lenktynėse klubo laivuose. Suprantama, sportinis aspektas nėra pirmajame šių varžybų plane, kur kas svarbiau čia – pramoga ir gera nuotaika.

Tomis pat dienomis Verknės upėje bus varžomasi plaukiant baidarėmis.  

„Birštono Nemunas“ nuolat nuomoja baidares, kanojas, irklines valtis bei jau minėtus vikingų laivus . Tarp jų – ir laivas, filmuotas statant kino filmą „Karalienė Elžbieta“. Nemunu ties Birštonu kelionių vandeniu mėgėjams paslaugas siūlo ir daugiau įvairių laivų.

Nemėgstate vandens? Birštono sporto centras gali jums išnuomoti dviračius, kitą turistinį inventorių.

Šiemet 100 metų jubiliejų švęs Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčia. Ta proga liepos 19 ąją, Šv. Mergelės Marijos Škaplierinės atlaidų metu vyks šiai sukakčiai skirta konferencija.

Birštone yra ne vienas aukštos klasės viešbutis, kuriuose rasite patogią nakvynę ir puikią restoranų virtuvę. Tai ir 4 žvaigždučių viešbutis „Nemuno slėnis“, kompleksas „Karališkoji rezidencija“ su Spa centru, 3 žvaigždučių „Sofijos rezidencija“ ir „Sonata“ bei 4 žvaigždučių svečių namai „Audenis“.  

Vis modernesnes paslaugas siūlo ir abi garsiosios Birštono sanatorijos – „Tulpės“ su savo atnaujinta vandens gydykla ir „Versmė“, siūlanti gydymo purvu ir moliu savitarnos paslaugą tiems, kas nori šitaip gydytis savarankiškai.

Birštonas – vieta, kurioje galima įvairiapusiškai pailsėti bei pasigydyti, čia galima pamiršti visus rūpesčius.

Birštonas – kurortas arčiausiai Jūsų ir Jūsų širdies!

 

Birštono turizmo informacijos centras

Jaunimo g. 3, Birštonas

Tel./ faks. (8 319) 65 740

info@visitbirstonas.lt

www.visitbirstonas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite