Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Bürkert“ vožtuvai skysčių bei dujų valdymui

   2020-09-02

Daugelyje pramoninių procesų šiandien kasdien naudojamas suspaustas oras, įvairios dujos, garas bei skysčiai, t.y. nuolat judančios medžiagos, kurių srautus tenka nuolat valdyti – paleisti, stabdyti, dozuoti, maišyti, mažinti ar didinti. Šių procesų automatizavimui yra sukurta didelė vožtuvų įvairovė. 

 

 

Vienas šios srities lyderių pasaulyje – tarptautinė kompanija BÜRKERT, įkurta 1946 m. Vokietijoje ir šiandien valdanti penkis gamybos ir tyrimų centrus Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV ir Kinijoje, kuriuose dirba daugiau kaip 3000 kvalifikuotų darbuotojų. BÜRKERT turi tiekimo ir techninio palaikymo skyrius 35-ose valstybėse. Lietuvoje nuo 2007 m. BÜRKERT oficialiai atstovauja įgaliotasis atstovas UAB „Hidroteka“. Plačiau apie šio gamintojo siūlomus vožtuvus pasakoja įmonės vadovas Mindaugas Tilvikas:

 

Solenoidiniai vožtuvai

Lietuvos vartotojai gali rinktis pagal savo poreikius iš viso plataus BÜRKERT vožtuvų asortimento. Palyginti nedideliems skysčių/dujų srautams valdyti dažnai pasirenkami solenoidiniai (elektromagnetiniai) vožtuvai. Viena svarbiausių šio vožtuvo savybių – jo santykinis vidinis diametras (DN), nuo kurio priklauso vožtuvo pralaidumas. BÜRKERT gamina įvairaus DN solenoidinius vožtuvus (nuo DN 0,05 iki DN 65), galinčius dirbti tiek vakuume, tiek esant 100 barų slėgiui. Galima rinktis vožtuvų korpusų ir sandariklių medžiagas, taip pat ir atsparias korozijai, cheminiam poveikiui, aukštai ar žemai temperatūrai; galimi įvairūs maitinimo įtampos variantai. Jei darbinis skystis agresyvus ar turi priemaišų, tam sukurti vožtuvai su specialia izoliuojančia membrana, atskiriančia skystį nuo jautrios vožtuvo elektromechaninės dalies. Atskirą grupę sudaro padidinto saugumo solenoidiniai vožtuvai, galintys saugiai dirbti potencialiai sprogioje aplinkoje (jų saugos klasė visuomet patvirtinta sertifikatais). Reikalui esant, vartotojas gali rinktis solenoidinius vožtuvus su papildomomis funkcijomis: su rankinio perjungimo galimybe, galimybe reguliuoti atidarymo/uždarymo greitį ar netgi su integruotu programuojamu taimeriu.

                                                  

 

Proporciniai vožtuvai

Sudėtingesni solenoidiniai vožtuvai, kurių atsidarymo/užsidarymo laipsnis yra proporcingas elektrinio valdymo signalo dydžiui, vadinami proporciniais vožtuvais. Šie vožtuvai tinka ne tik skysčių ar dujų srautams paleisti/stabdyti, bet ir jiems reguliuoti pagal nustatytą dėsnį. Proporciniams vožtuvams valdyti naudojami specialūs mikroprocesoriniai keitikliai, keičiantys standartinį įėjimo signalą (0–20 mA, 4–20 mA, 05 V, 0–10 V) į reguliuojamos impulsinės moduliacijos (PWM) signalą. BÜRKERT siūlo įvairaus DN (nuo 0,3 iki 20) proporcinius vožtuvus, kurių darbo slėgis – iki 25 barų, bei jų valdymo elektroniką – pradedant paprastais PWM keitikliais, baigiant  universaliais proceso valdikliais, galinčiais apdoroti temperatūros, srauto ar slėgio signalą.

 

Pramoninių procesų valdymo vožtuvai

Ten, kur reikia valdyti didesnius skysčių, dujų ar garo srautus arba atlikti sudėtingesnes valdymo užduotis (dozavimas, nuotolinis, proporcinis ir programinis valdymas), BÜRKERT siūlo itin didelį specializuotų vožtuvų pasirinkimą. Vartotojai gali rinktis vožtuvus:

·       pagal vidinę konstrukciją (stūmokliniai, balniniai, rutuliniai, membraniniai, „peteliškės“ tipo);

·       pagal valdymo būdą (rankiniai, pneumatiniai, elektriniai);

·       pagal veikimo pobūdį (normaliai atviri, normaliai uždari arba reguliuojamo  pralaidumo);

·       pagal prijungimo būdą (jungimas sriegiais, flanšais, suvirinant, higieninėmis TriClamp jungtimis);

·       pagal korpuso medžiagas (įvairūs bronzos ir žalvario lydiniai, nerūdijantysis plienas, atsparūs plastikai).

 

BÜRKERT siūlo įvairaus pralaidumo (DN13–DN100) vožtuvus, galinčius dirbti terpėje, kurios temperatūra iki +180 laipsnių, o slėgis – iki 100 barų. BÜRKERT vožtuvai gali būti komplektuojami su valdymo (pilotiniais) vožtuvais, su integruotais valdikliais ar poziciniais reguliatoriais. Esama modelių, palaikančių ASI, DeviceNet ar PROFIBUS protokolus, sertifikuotų dirbti sprogioje aplinkoje ar atitinkančių higieninius FDA arba A3 reikalavimus.

 

Daugiau informacijos apie BÜRKERT vožtuvus bei viso gamybos proceso automatizavimą klientams mielai suteiks jau 25 metus rinkoje veikiančios įmonės „Hidroteka“ specialistai, kurie, esant poreikiui, padės suprojektuoti, pagaminti ir instaliuoti automatikos įrenginius.

 

 

 

UAB „HIDROTEKA“

Chemijos g. 29E, LT-51333 Kaunas

Tel.: +370 37 352195; +370 685 43806

El. p.  hidroteka@hidroteka.lt

www.hidroteka.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 03 01 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite