Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Caleo“ plėvelė – patalpų šildymo technologinis perversmas

   2009-03-17

UAB ,,Junaja“ – vienintelis Lietuvoje „Caleo“ šildymo plėvelės gamintojų atstovas. „Caleo“ plėvelę gamina Pietų Korėjos kompanija Dymsco Co., Ltd. Tos plonos plėvelės pagrindu sukurta puiki, patogi, plačiai pritaikoma šildymo sistema. Ji veikia išskirdama tolimuosius infraraudonuosius spindulius. Tie spinduliai šildo ne orą, o patalpoje esančius kūnus – šiluminės energija nešvaistoma veltui. Norintys išsamiau susipažinti su šiuo produktu gali tai padaryti interneto svetainėje www.caleo.lt.

Lietuvoje „Caleo“ plėvelė žinoma nuo 2008 metų „Restos“ parodos. Klientus vis labiau domina praktiniai šio produkto pritaikymo aspektai. Bene dažniausiai domimasi, koks „Caleo“ plėvelės šildymo galingumas, kiek sunaudojama elektros ja šildantis. Kadangi tai technologiškai naujas sprendimas, daug kas nepasitikėdami klausia, ar minėta sistema tikrai veikia taip, kaip rašoma lankstinukuose.

Po šaltos žiemos „Junajos“ specialistai sukaupė betarpiškos patirties, todėl jie drąsiai tvirtina: elektros „Caleo“ plėvelės pagrindu veikianti šildymo sistema sunaudoja iki 30 procentų mažiau, negu jos sunaudojama kitais grindinio šildymo būdais. Taip yra dėl „Caleo“ plėvelės šildymo galingumo. Vienas jos kvadratinis metras suvartoja 210 W/h elektros energijos, tai reiškia, kad ji įšyla greitai, infraraudonieji spinduliai patalpoje esančių kūnų paviršių sušildo per pusvalandį, o oro temperatūra jau per 2 valandas pakyla nuo 0 iki 10-12 laipsnių šilumos – taip yra tuo atveju, kai oro temperatūra lauke siekia 15 laipsnių šalčio.

„Caleo“ plėvele paremtos šildymo sistemos principas toks, kad norint palaikyti šildomoje patalpoje pastovią temperatūrą, plėvelei nereikia veikti nuolat. Mat infraraudonųjų spindulių sušildyti patalpoje esantys paviršiai šilumą atiduoda orui. Jei patalpoje yra ir papildomų šilumos šaltinių, plėvelė veikia dar trumpiau, todėl elektros sunaudojama dar mažiau. Dar daugiau energijos sutaupoma tada, kai šildoma patalpa išklota šilumą išlaikančia danga – plytelėmis, kamštine danga, parketu ir pan.

Jeigu patalpos šiluminė izoliacija bloga, „Caleo“ plėvelė įšildo tą patalpą taip pat efektyviai, bet švaistoma jau susidariusi šiluminė energija.  

„Caleo“ plėvelės montavimas yra pakankamai paprastas, bet, kaip ir visų elektrinių prietaisų atveju, tam darbui reikia atsargumo ir kruopštumo. Sudėtingiausia plėvelės montavimo operacija yra elektros laidų prijungimas prie plėvelės. Tam plėvelėje skirti specialūs kontaktai, kuriuos reikia ypač smarkiai užspausti. Kitu atveju galima pasiekti visai netrokštamo rezultato –  plėvelė tiesiog neveiks. Nereikia pamiršti: nors vizualiai „Caleo“ plėvelėje nesimato jokių laidų, iš tiesų jie ten yra. Todėl, sujungus plėvelės segmentų galus vieną su kitu, juos reikia kruopščiai vieną nuo kito izoliuoti su kontaktų izoliacija – juk plėvele teka elektros srovė. Nors plėvelė ir atspari smūgiams bei lankstymui, tačiau sumontavus ir dar neuždėjus dangos, nereikėtų jos trypti, nuolat vaikščioti per plėvelę, kadangi yra galimybė pažeisti kontaktus ar pačią plėvelę, o tada jau gali būti ir trumpas sujungimas.

Tose patalpose, kur plėvelė gali būti dažniau veikiama vandens – voniose, virtuvėse, prieškambariuose – „Junajos“ specialistai kategoriškai rekomenduoja montuojant „Caleo“ plėvelę ištepti ją šildomoms grindims skirta hidroizoliacija.  

„Junaja“ siekia kuo geriau prisitaikyti prie klientų poreikių ir padėti jiems sutaupyti. Taip padaryti galima, jei „Caleo“ plėvelė būtų pritaikoma ne tik šildyti nedidelėms patalpoms – kol kas toks jos panaudojimas Lietuvoje dar tebėra populiariausias. „Junaja“ siekia naudoti šią plėvelę kompleksiškai diegiant šildymo sistemas pastatuose, nes šitaip daug efektyviau. „Caleo“ plėvelė puikiausiai tinka kaip pagrindinis šilumos šaltinis ne tik vasarnamiuose, bet ir nuosavose namuose, biuruose, komerciniuose ir pramoniniuose pastatuose, o esant galimybėms – ir butuose.

Bendrovė kartu su partneriais siūlo išsamiai apskaičiuotus ir jau dalinai išbandytus pasyvaus namo projektus.

Pasyvus namas unikalus tuo, kad jis nenaudoja dujų ir šilumos tinklų energijos. Energija čia taupoma dviem būdais: prarandant kuo mažiau šilumos ir kuo optimaliau naudojant nemokamų šilumos šaltinių (tokių kaip saulė, buitiniai prietaisai) išskiriamą šilumos energiją. Elektros gamybai čia naudojamos vėjo jėgainės, saulės baterijų plokštės, gali būti sukonstruojami gruntiniai šilumokaičiai, žiemą veikiantys kaip oro šildymo, o vasarą – kaip jo kondicionavimo įranga. Pagamintos elektros energijos užtenka ir karšto vandens gamybai, ir šildymui „Caleo“ plėvelės pagalba. Visi tokie įrenginiai atsiperka per 4-6 metus. Daugiau informacijos apie šiuos projektus galima rasti interneto svetainėje www.caleo.lt

Akivaizdu, kad „Caleo“ šildymo sistema yra naujas žodis patalpų šildymo technologijose. Kartkartėmis ateina laikas keisti šildymo tradicijas – juk taip pat kažkada nuo senovinių krosnių pereita prie centrinio šildymo.

UAB „JUNAJA“ oficialus Caleo atstovas Lietuvoje

Vilnius
Tel. (8 670) 98610, (8 684) 76 050
Fax.: 8-5 2483174
El. paštas caleolietuva@gmail.com
www.caleo.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite