Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Castrol Professional serijos išskirtinumas

   2017-10-05

Tinkama automobilinė alyva varikliui yra tokia pat svarbi, kaip vanduo žmogaus organizmui. Tad renkantis ją reikia atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į savybes, kuriomis ji pasižymi, taip pat gamybos technologiją. Apie Castrol Professional alyvos standartus kalbame su oficialaus Castrol atstovo Baltijos šalyse, įmonės Mentum AS Lietuvos filialas vadovu Luku Danilevičiumi.

KUO CASTROL PROFESSIONAL GAMA SKIRIASI NUO KITŲ CASTROL ALYVŲ?
Pagrindinis ir esminis Castrol Professional alyvų gamos skirtumas yra faktas, kad ją rekomenduoja dauguma pasaulio automobilių gamintojų (OEM) – Volkswagen, Audi, Škoda, Seat, Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Honda, Koenigsegg, Lamborghini, Bugatti, Aston Martin. Visi jie savo automobiliams rekomenduoja naudoti Castrol Professional alyvą. Tai reiškia, kad gamintojai po ilgų bandymų pasirinko geriausią alyvą savo automobilių varikliams. Dar daugiau, 12 automobilių gamintojų Castrol Professional alyvą naudoja pirmą kartą užpildydami variklio tepimo sistemą, kai jis nurieda nuo konvejerio. Castrol kompanijai tai yra puikus įvertinimas, nes gamintojai mums siunčia žinią, kad pasitiki šios alyvos savybėmis ir žino, kad į naujo automobilio variklį supilta alyva garantuos varikliui tinkamą veikimą ir ilgaamžiškumą.

KOKIĄ NAUDĄ SUTEIKIA AUTOMOBILIŲ GAMINTOJŲ (OEM) REKOMENDACIJA?
Nė vienas kitų alyvos gamintojų produktas nėra taip rekomenduojamas automobilių gamintojų (OEM) kaip Castrol Professional. OEM rekomendacija suteikiama tik atlikus begalę testų ir bandymų su produktu. Po bandymų Castrol Professional buvo pripažinta tinkamiausiu produktu jų automobiliams. Ši rekomendacija byloja apie tai, kad alyva ne tik atitinka kokybės reikalavimus, bet ir akivaizdžiai juos lenkia. Castrol kompanija, siekdama sukurti aukščiausios kokybės produktus rinkoje, tapo OEM rekomenduojama alyvų, tepalų ir kitų automobilinių skysčių gamintoja, tiek minėtus skysčius į automobilį pilant pirmą kartą, tiek ir toliau eksploatuojant. Todėl, kai žmonės klausia, kokia variklinė alyva yra tinkamiausia jų automobiliui, išgirsta vieną atsakymą – Castrol Professional.

KOKIŲ DAR SAVYBIŲ TURI CASTROL PROFESSIONAL ALYVA?
Castrol Professional variklinė alyva yra kuriama naudojant mikrofiltracijos technologiją ir patikrinama Castrol optinių dalelių matavimo sistemoje. Optiniai davikliai, sumontuoti produkto gamybos linijose, tikrina ir analizuoja gaminamą alyvą, kad užtikrintų, jog kiekvienas Castrol Professional alyvos litras, kurį nusipirks klientas, būtų tinkamai subalansuotas ir atitiktų naujausius Castrol Professional kokybės standartus. Mikrofiltracijos technologija taip pat naudojama variklių alyvomis pirmą kartą užpildant variklius.

AR CASTROL RŪPI GAMTOS APSAUGA?
Kiekvienas Castrol Professional variklinės alyvos litras yra pagamintas laikantis pačių griežčiausių Castrol Professional kokybės standartų ir turi CO2 neutral patvirtinimą. Castrol skaičiuoja kiekvieno savo Professional gamos alyvos litro įtaką anglies dvideginio kiekiui planetoje ir investuoja į projektus, kurie mažina žalą. Castrol Professional didžiuojasi tuo, kad yra pirmoji ir vienintelė variklinė alyva, kuri turi CO2 neutral patvirtinimą. Naudodami Castrol Professional alyvą automobilių savininkai prisideda prie aplinkos ir gamtos gerovės išsaugojimo ateities kartoms programos.

KUR GALIMA ĮSIGYTI CASTROL PROFESSIONAL ALYVOS?
Castrol Professional alyvos gama yra siūloma automobilių atstovybėse ir autorizuotuose servisuose.
LUKAS DANILEVIČIUS
Mentum AS
Lietuvos filialo vadovas
Mentum AS Lietuvos filialas
Mituvos g. 5, Kaunas LT-50132
www.balticoil.eu
Tel.: 8
(37)794638
8 (37)799869
info@balticoil.euĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite