Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Čekiškos „VOLTER“ frezavimo staklės lyg „ŠKODA“ automobilis – vokiška kokybė už čekišką kainą

   2018-05-15

Ieškote frezavimo staklių, kurios atitiktų visus Jūsų gamybos poreikius? MB „Kamiteka“ vadovas Ivan Savickij rekomenduoja čekų gamintojo VOLTER frezavimo stakles, skirtas baldų, plastiko, aliuminio apdirbimui, reklamos gamybai, 3D modelių pjovimui bei įvairių sričių pramonei. Šios staklės pasižymi multifunkcionalumu, aukšta kokybe ir gera kaina.

Plati staklių darbo zona didelių apimčių gaminiams

VOLTER frezavimo staklių komplektacija gali būti pasirenkama pagal Jūsų gamybos poreikį. Standartiškai komplektacijoje yra: servapavaros, planetariniai reduktoriai; skersdančiai bėgiai; įrankio ilgio matuoklis, drožlių šalinimo tūta, lazerinis nulinio taško žymeklis, vakuuminis stalas, automatinė portalo išlyginimo funkcija. VOLTER staklės gaminamos su skirtingų išmatavimų darbo zonomis: nuo 1640 x 1610 mm iki 6200×2150 mm. Tačiau jei Jūsų gamybai reikia kitokios specifikacijos, Jums pageidaujant, įmonė pagamins stakles su nestandartine darbo zona. Frezuojant taip pat svarbus špindelių apsukų greitis. Būtent šiose, čekų įmonės staklėse, špindelių apsukų greitis siekia net 24 000 aps/min., o jie patys yra aušinami oru ir įrengti automatiniu įrankių pneumofiksavimu. Galite rinktis ir norimą jų galingumą – 3,8 kW arba 7,5kW.  Taigi, dėl šių charakteristikų ir patogios komplektacijos, VOLTER frezavimo staklės išpildys visus, net sudėtingiausius gamybos poreikius, kuomet apdirbti galėsite net itin didelių gabaritų gaminius.

Mažesnės laiko sąnaudos apmokant darbuotojus

I. Savickij, VOLTER frezavimo stakles rekomenduoja rinktis ir toms įmonėms, kurios siekia sutaupyti lėšų bei mažinti laiko sąnaudas. Šių staklių valdymas – intuityvus ir išskirtinai paprastas, taigi, užima gerokai mažiau laiko apmokant naujus darbuotojus ar keičiantis personalui. Pavyzdžiui, jei reikia greitai ir tiksliai išmatuoti  frezos ilgį, operatoriui pakanka paleisti matavimo funkciją liečiamame ekrane ir staklės atlieka visą matavimo ir kalibravimo procesą automatiniu režimu.  Gauti duomenys automatiškai naudojami atliekant užduotis, o tai eliminuoja darbinių paviršių sugadinimą. Dar viena, ypatingai naudinga opcija – IP kamera, kuri leidžia išpjauti atspausdintą vaizdą per jo kontūrą. Paruošiant failą spausdinimui, failas papildomas ženklais – 5-8 mm juodos spalvos žiedais, kurie yra už išpjaunamo vaizdo ribų. Atspausdintas vaizdas dedamas ant darbo stalo ir IP-kamera nuskaito ženklų koordinates. Tuomet staklių programinė įranga pritaiko gautas koordinates į pjovimo programą ir leidžia išpjauti atspausdintą vaizdą itin tiksliai per jo kontūrą, nepriklausomai nuo geometrinių atspausdinto vaizdo iškraipymų.

Vienas iš VOLTER staklių privalumų – automatinė įrankių keitimo sistema, kuri leidžia pagreitinti medžiagos apdirbimą keliais įrankiais, leidžia optimizuoti staklių darbo greitį, papildomai paprastėja įrankio ilgio konfigūravimas. Matuojant laiką nustatyta, kad operatorius vidutiniškai užtrunka apie 5 minutes, kol įrankį pakeičia ir sukonfigūruoja jo nulinę Z ašies koordinatę. Ta pati procedūra automatiškai atliekama. Operatoriui dalyvauti net nereikia.

Jauna įmonė – greitesnis klientų aptarnavimas

Jau du metus rinkoje veikiančios MB „Kamiteka“ vadovas, pats turintis 10 metų patirtį pramoninių produktų pardavime, rekomenduoja rinktis jaunas įmones. Būtent tokios įmonės per įmanomai trumpiausią laiką atsakys į Jūsų užklausas, greitai paruoš komercinius pasiūlymus, greičiau ir lanksčiau reaguos į garantinio ir pogarantinio aptarnavimo užklausas, bus linkusios labiau atliepti klientų poreikius. Juk jei pradiniame etape Jums tenka ilgai laukti, pagalvokite, ar atsiras sparta sprendžiant problemą?

„Kamiteka“, siekdama padėti savo klientams išspręsti gamybinių bazių optimizavimo ir efektyvumo didinimo uždavinius garantuoja, jog čekiškas „VOLTER“ stakles sumontuos pas užsakovą apytiksliai per 2 mėnesius nuo užsakymo. T.y. bent mėnesiu greičiau nei tai būtų galima atlikti užsakant stakles iš Kinijos ar JAV. Juo labiau, šios staklės – puiki investicija, kadangi idealiai atitinka geriausią kokybės ir kainos santykį.

Juk ir automobilį darbui renkamės atsižvelgdami į jo funkcionalumą bei patvarumą. Taigi, ir gamybinės staklės, turėtų atitikti panašias savybes: greitai atsipirkti, tarnauti ilgai, išvengti gedimų ar avarijų, būtų paprastos naudoti net pradedančiajam – taigi - saugios bei kokybiškos. I. Savickij juokauja, kad šios staklės, lyg geras „ŠKODA“ automobilis – vokiška kokybė bei atsiperkamumas už čekišką kainą. Pramonės gaminių pasirinkimas

Ieškantiems kitų pramonės įrenginių, „Kamiteka“ taip pat rekomenduoja rinktis kokybės ir kainos santykį – kitų gamintojų (ThunderLaser, Bodor) CNC frezavimo stakles, UV spausdintuvus (HandTOP, Azon), Lakštinio metalo apdirbimo įrangą: lenkimui, pjaustymui (Warcom), Lazerinio suvirinimo įrangą masinei gamybai (RMA), abrazyvinius poliravimo ir šlifavimo diskus.

MB „Kamiteka“
Vilties g. 11, Kuprioniškės, Vilniaus raj.
www.kamiteka.eu
https://www.facebook.com/kamiteka/
El.p. info@kamiteka.eu
Tel. +370 633 33382Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite