Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Celestina - stilingos ir patogios užuolaidos už protingą kainą

   2009-05-25

Užuolaidos kambariui – tarsi rėmas paveikslui. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad rėmas tinka bet koks, svarbu, kad tik paveikslas būtų gražus. Kas nors kartą bandė parinkti užuolaidas paprasčiausiam kambariui, žino – tai ne taip paprasta. Paprasta ir lengva tik padaryti kambarį nejaukų. Bet jūsų kambarys gali būti jaukus. Svarbu, kad žinotumėte, kur kreiptis.

Užuolaidų salonas „Celestina“ - su istorija

Kauno Savanorių prospekte, priešais „Hypermaximą“, veikia užuolaidų salonas „Celestina“. Ten jis jau 12 metų, o įkurtas dar anksčiau, 1992-aisias – iki tol dirbo kitoje vietoje. Nuo to laiko Lietuvoje įsikūrė ir išnyko daug įmonių, išliko tie, kurie moka dirbti savo darbą.     

„Celestinos“ specialistams galite patikėti visą užuolaidų kūrimo procesą – nuo idėjos iki pakabinimo. Ilgametė patirtis ir subtilus skonis – šio salono prekės ženklas, tad jo darbuotojais galima pasitikėti. Jeigu prie to pridėsime, kad „Celestinai“ būdingas protingas požiūris į kainas ir geras kliento poreikių supratimas – būtų visas komplektas savybių, dėl kurių verta ateiti būtent čionai. 

Modernūs laikai lėmė modernius statybų sprendimus  – daug kas gyvena ar ruošiasi gyventi būste, kurio langai dideli, dažnai jie sudėtingos ar netaisyklingos formos. Jeigu nemanote, kad esate visų galų specialistas ir patikėjote savo namo ar buto statybą, apdailą ir dizainą profesionalams, suprasite, kad panašiai yra ir užuolaidų srityje. Joje, kaip ir kitur, daromos pradžiamoksliui būdingos klaidos, galinčios lengvai sudarkyti patalpą. O profesionalas, pasitelkęs užuolaidų formą, spalvas ir stilių, gali priversti jus aiktelėti įėjus į kambarį – užuolaidos jam suteiks galutinius štrichus. Tie štrichai suteikia malonumą gyventi tokiame kambaryje.

Patalpose su sudėtingesniais langais iškyla ir techninių problemų – kad ir patogaus užuolaidų valdymo būdo parinkimas. Profesionalas žino ir yra susidūręs darbe su daugybe sprendimų, kurie net neateis į galvą pačiam būsto šeimininkui. Patalpoje, kurioje bus pakabintos užuolaidos, jūs gyvensite, jūs tas užuolaidas atidarinėsite, pro jas vaikščiosite į terasą ar balkoną. Ar pagalvojote, kiek laiko jums gali gadinti nervus neapgalvotas tokio pobūdžio sprendimas?   

Jaukumo kūrimas turi savo paslaptis

„Celestina“, ilgai dirbdama savo srityje, užmezgė gerus ryšius su užuolaidoms skirtų audinių gamintojais ir perka produkciją tiesiai iš jų. Akivaizdu, kad gamintojo kaina visada palankesnė, nei perkant per tarpininką. Tai reiškia, kad kaina palankesnė ir užsakovui.

Audinius „Celestina“ importuoja iš Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Turkijos, kitų šalių. Tuoj pat peršasi stereotipas, kad Turkijos gamintojų vaidmuo šiame šalių sąraše – tiekti vadinamąją ekonominės klasės produkciją. Bet stereotipai labai dažnai yra neteisingi – būtent iš Turkijos, senų tekstilės tradicijų šalies, „Celestina“ įsiveža brangesnes ir kokybiškesnes medžiagas. Per ilgą įmonės veiklos laiką atsirinkti geriausi įvairių šalių gamintojai.

„Celestina“ gali pasiūlyti modernių ir klasikinių raštų audinių, nedegių ir šviesos nepraleidžiančių audinių viešbučiams, kavinėms ir restoranams. Pridėkite prie to dizainerių kūrybiškumą bei kokybišką pasiuvimą, ir rezultatas bus būtent toks, kokio reikia patalpai.  

„Celestinos“ salono darbuotojai visi yra baigę tekstilės studijas. Tai leidžia jiems puikiai jausti medžiagą ir „išspausti“ iš jos viską, kas įmanoma. Jie nuolat seka mados pulsą ir kasmet lankosi didžiausiose parodose Vokietijoje, Italijoje, Belgijoje ir kitur. 

„Celestina“ mielai bendradarbiauja su architektais ir dizaineriais įrengiant ne tik būstą, bet ir biurus, restoranus, viešbučius, ambasadas. 

„Celestinoje“ dirbantys žmonės puikiai išmano, kaip sukuriamas jaukumas.

Užuolaidų salonas „Celestina“
KAUNE:
Savanorių pr. 214
Tel./faks.: (8 37) 777947
Mob. tel.:  (8 698) 48901
renversa@gmail.com

VILNIUJE:
Trinapolio g. 9A
Tel.: (8 5) 2052666
Mob. tel.: (8 616) 41548
celestina.vilnius@gmail.com
www.celestinatekstil.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite