Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

"Celestina": užuolaidos suteiks jūsų namams jaukumą

   2010-11-19

Užuolaidos, širmos, romanetės – tai tie mieli dalykai, kurie suteikia patalpai išbaigtumo. Tinkamai parinkti jie daro namus jaukiais. Bet jei muzikantas grodamas per pustonį nepataiko, muzika neskamba. Taip ir su užuolaidomis.

Sekti užuolaidų madas – smagus užsiėmimas

„Ar turite ką nors naujo?“ – klausia į užuolaidų saloną įėjusi pirkėja. Ji peržiūrės daug šios srities naujovių prieš išsirinkdama. Gal ir visai neišsirinks, bet užuolaidų mados tendencijas verta sekti. Tai malonu daryti net tada, kai iš tiesų nesiruoši nieko pirkti, bent jau šiuo momentu. 

 Užuolaidų mados tendencijos spėja pasikeisti net per metus ar dvejus. Prieš kurį laiką buvo madingos sunkios klasikinės užuolaidos, dabar - šiek tiek lengvesnės. Pastaruoju metu dažniau pageidaujama ne tokių margų užuolaidų – į madą ateina labiau minimalistinės, norima vienspalvių audinių su faktūra.

Vis didėja lino, medvilnės, šilko audinių poreikis. Žmonės vis daugiau dėmesio skiria sveikatai, naturalių audinių ypač pageidauja vaikų kambariuose - juk vis labiau plinta įvairios alergijos. Natūralus pluoštas visada labiau glamžosi. Tad susiglamžymas tampa savotišku gero tono ženklu, kokybės požymiu. Atsiranda audinių, kurie atrodo lyg šiek tiek paglamžyti net nenaudoti. Išlieka ir audinių su įvairiais augaliniais motyvais paklausa.

Daugiau perkama netikėto derinio lininių užuolaidų – tokių su blizgesiu, lyg į vieną būtų sudėti du nesuderinami dalykai. Dar prieš porą dešimčių metų tokios užuolaidos būtų pavadintos neskoningomis, bet laikai keičiasi, skonis – irgi.

Vėl madingos tiulinės užuolaidos – su užuomina į tas, kurios būdavo mūsų močiučių kraičio skryniose. Bet tik su užuomina, nes jos atgimė nauju, šiuolaikišku pavidalu. Tokių užuolaidų siuvimas labai šiuolaikiškas, jos irgi turi blizgesio – naujos siuvimo ir puošybos technologijos leidžia pasiekti naujo skambesio.  

Vis daugiau perkamos romanetės, širmos, austrijietės. Po praėjusios karštos vasaros tapo didesnis vadinamųjų „black-out“ užuolaidų poreikis – tokių užuolaidų audinys viduryje turi šviesai nepralaidų sluoksnį, jos visiškai užtamsina kambarį.

Jaukumo kūrimas turi savo paslaptis

Užuolaidų salone „Celestina“, įsikūrusiame prieš Kauno „Hypermaximą“, Savanorių prospekte, dirbantys žmonės žino daug jaukumo kūrimo paslapčių ir mielai dalijasi jomis su klientais.

„Celestina“ siūlo ir dizainerio paslaugas – pastaruoju metu Lietuvoje jos tapo jau nebe prabangos dalykas, o toks pats įprastas, kaip parduotuvėje pasitarti su konsultantu. Atsirado supratimas, kad dizaineris gali labai daug patarti ne tik grynai dizaino požiūriu, neretai svarbūs ir techniniai užuolaidų pakabinimo sprendimai, kurių pats nesugalvosi, ypač ten, kur sudėtinga architektūra.

Salone siūlomos karnizų ir užuolaidų kabinimo paslaugos, jos irgi tampa vis populiaresnės, žmonės mieliau tai patiki specialistams.

 „Celestina“, ilgai dirbdama savo srityje, užmezgė gerus ryšius su užuolaidoms skirtų audinių gamintojais ir perka produkciją tiesiai iš jų. Akivaizdu, kad gamintojo kaina visada palankesnė, nei perkant per tarpininką. Tai reiškia, kad kaina palankesnė ir užsakovui.

Audinius „Celestina“ importuoja iš Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Turkijos, kitų šalių. Per ilgą įmonės veiklos laiką atsirinkti geriausi įvairių šalių gamintojai. Pridėkite prie to dizainerių kūrybiškumą bei kokybišką pasiuvimą.

„Celestina“ taip pat siūlo įvairių lovatiesių, pagalvėlių, kutų ir kutelių užuolaidoms, kitų aksesuarų.   

„Celestinos“ salono darbuotojai visi yra baigę tekstilės studijas. Tai leidžia jiems puikiai jausti medžiagą ir „išspausti“ iš jos viską, kas įmanoma. Jie nuolat seka mados pulsą ir kasmet lankosi didžiausiose parodose Vokietijoje, Italijoje, Belgijoje ir kitur. 

„Celestinos“ specialistams galite patikėti visą užuolaidų kūrimo procesą – nuo idėjos iki įgyvendinimo. Ilgametė patirtis ir subtilus skonis – šio salono prekės ženklas, tad jo darbuotojais galima pasitikėti – juk įmonė jau turi beveik 20 metų istoriją. „Celestinai“ būdingas protingas požiūris į kainas ir geras kliento poreikių supratimas. 

„Celestina“ mielai bendradarbiauja su architektais ir dizaineriais įrengiant ne tik būstą, bet ir biurus, restoranus, viešbučius, ambasadas. Įmonė turi filialą Vilniuje, Trinapolio gatvėje.

„Celestinoje“ dirbantys žmonės puikiai išmano, kaip sukuriamas jaukumas. 


Užuolaidų salonas „Celestina“

Savanorių pr. 214, Kaunas

Tel./fax. 8 37 777947

Mob. tel.  8 698 48901

renversa@gmail.comĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite