Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dainavos sporto klubas kviečia į treniruotes su kabančiais diržais

   2017-01-16

Šiais laikais žmonės, norintys sportuoti, turi labai platų įvairių programų, treniruočių ir sporto įrangos pasirinkimą. Tiesą sakant, pasiūla tokia didžiulė, kad išsirinkti tikrai sunku. Visgi, yra tokių treniruočių, kurios žmonėms suteikia įvairialypę naudą, yra įdomios ir efektyvios. Pavyzdžiui, Dainavos sporto klube siūlomos treniruotės su kabančiais diržais.

Įranga čia gana paprasta – prie lubų tvirtinami specialūs diržai, kurių pagalba atliekami įvairūs pratimai. Šis treniruočių būdas atsirado Jungtinių Valstijų Laivyne ir greitai išpopuliarėjo tarp civilių gyventojų dėl didelio efektyvumo, įvairių pratimų galimybės ir todėl, kad treniruotis gali visi, nepriklausomai nuo fizinės formos. Nors su kabančiais diržais galima sportuoti ir individualiai, daug smagiau šie pratimai atliekami grupiniuose užsiėmimuose sporto klubuose, kur profesionalūs treneriai padeda atlikti pratimus, suteikia naudingų patarimų ir užtikrina treniruotės saugumą.
Treniruočių su kabančiais diržais privalumai apima net kelias fizinio lavinimo sritis. Visų pirma, jos padeda sustiprinti kūną bei padailinti kūno linijas. Antra, treniruotės su kabančiais diržais padeda ugdyti pusiausvyrą. Galiausiai, jos taip pat gerina kūno lankstumą bei stabilumą, o nauda pastebima sąlyginai greitai. Kabantys diržai yra išskirtinis sporto salės įrenginys jau vien ta prasme, kad jais galima atlikti šimtus skirtingų pratimų, kurie mankština visą kūną. Ir, žinoma, yra gana įdomūs ir smagūs atlikti. Žmonės, sportuojantys su kabančiais diržais, dažnai pastebi, kad šios treniruotės yra daug malonesnės nei triūsas su įprastais sporto salės įrengimais. Žinoma, svarbu pasirinkti gerą sporto klubą. 
         Dainavos sporto klubas, įsikūręs Vinco Krėvės pr. 43, Kaune, veikia jau septintus metus. Čia dirbantys treneriai suteiks naudingų patarimų sportuojantiems su sporto salės įrengimais, padės tinkamai atlikti pratimus su kabančiais diržais, pasiūlys sudalyvauti ir kituose šiame sporto klube rengiamuose užsiėmimuose. Erdvioje salėje rengiamos Cardio Fitness, Body Challenge, All Body, aerobikos ir pilateso treniruotės. Dainavos sporto klubas yra draugiškas visiems, nepriklausomai nuo sportuoti pasiryžusių asmenų fizinės formos ar amžiaus. Čia savo kūną stiprina ir žmonės patyrę traumas, norintys sustiprėti, atgauti jėgas. Trenerių patirtis, kokybiška įranga bei motyvuojanti atmosfera padės pasiekti trokštamų rezultatų ir gerai praleisti laiką.
Treniruotės su kabančiais diržais yra modernus, linksmas bei efektyvus būdas mankštinti visą kūną. Galima pasirinkti norimą sunkumo lygį, todėl sportuoti su kabančiais diržais gali bet kokios fizinės formos asmenys. Dainavos sporto klubas visus kviečia atvykti ir išbandyti šiuos bei kitus grupinius užsiėmimus.    

         1. Treniruotės su kabančiais diržais atsirado Jungtinių Valstijų Laivyne, tačiau dėl savo efektyvumo greitai paplito ir tarp civilių gyventojų.

        2. Šie užsiėmimai padeda sustiprinti kūną, ugdo lankstumą bei stabilumą – su kabančiais diržais galima atlikti šimtus skirtingų pratimų.

        3. Dainavos sporto klube rengiamos ne tik treniruotės su kabančiais diržais, bet ir kiti grupiniai užsiėmimai. Čia dirba profesionalūs treneriai, laukiami visi sportuoti pasiryžę žmonės, nepriklausomai nuo jų fizinės formos, sveikatos būklės, amžiaus ir t. t.

                                     

 

Stepas Puodžiukaitis
Dainavos sporto klubas
Vinco Krėvės prospektas 43, Kaunas
dainavossportoklubas@gmail.com
+370 677 88 364
www.dainavossportoklubas.lt

  

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 12 11 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite