Įmonė „Recaras“, apjungusi daugiau nei 200 autodetalių tiekėjų, sukūrė internetinę platformą www.dalys.lt, kurioje vartotojai gali įsigyti bet kokią automobilio ar motociklo dalį greitai ir patogiai. Apie šios platformos privalumus pasakoja įmonės vadovas Tomas Tamošiūnas.

 

 

Gausus asortimentas ir patogi paieška

UAB „Recaras“ bendradarbiauja su 218 patikimų ir patikrintų automobilių ir motociklų dalių tiekėjų visoje Lietuvoje. Šiuo metu internetinėje platformoje yra 1.227.334 naudotų detalių pasirinkimas. Be to, detalių asortimentas yra nuolat pildomas ir auga, todėl nesunkiai surasite ieškomą dalį. 2021 metams įmonė išsikėlė ambicingą tikslą – turimą prekių asortimentą padvigubinti, kad klientai turėtų dar platesnes galimybes išsirinkti geriausiai jų lūkesčius atitinkančias prekes.

 

Paieška naudotis yra itin paprasta – yra daugybė filtrų, pritaikytų įvairiems pirkėjams: nuo automobilio ar motociklo markės, originalaus gamintojo kodo pasirinkimo iki konkrečios detalių rūšies paieškos. Patogi paieškos sistema leidžia vartotojui ne tik sutaupyti laiko, bet ir atrasti kelias tokias pačias ar panašias detales, todėl galėsite reikiamą dalį nusipirkti už patraukliausią kainą. Net jei ir neradote Jums reikalingos detalės, visuomet galite elektroniniu paštu parašyti, kokios detalės Jums reikia, o jai atsiradus su Jumis iš karto susisieks pardavėjas.

Sutaupysite laiko

Bendraujant su transporto priemonių laužynais ir kitais pardavėjais neretai tenka apsišarvuoti kantrybe, nusiteikti varginantiems skambučiams ar net kelionėms į kitus miestus, kad galėtumėte įsigyti Jums reikiamą dalį. Taip sugaištamas laikas, o rezultatas būna ne visuomet patenkinamas. Negana to, tokiu būdu pirkdami, reikiamą detalę galite įsigyti kur kas brangiau nei pirkdami internetu. Internetinė platforma padeda viso to išvengti ir dar daugiau – atlikti paiešką Jūs galėsite bet kuriuo paros metu iš bet kurios pasaulio vietos. Nebereikės specialiai ruoštis ir keliauti ieškant konkrečios prekės tam aukojant savo laiką.

 

Išsami prekių informacija

Internetinėje platformoje rasite tik unikalius skelbimus iš realių pardavėjų, todėl išvengsite apgavysčių. Svetainėje informacija apie detales pateikiama itin aiškiai ir išsamiai. Kiekviena detalė turi kokybiškas nuotraukas ir detalų aprašymą, su papildomais pardavėjo komentarais, todėl bus paprasta išsirinkti Jums tinkamiausią. Negana to, kilus neaiškumams, visada galima susisiekti su konsultantu elektroniniu paštu, viber, whatsapp ar telefonu ir išsiaiškinti Jums kilusius klausimus. Jums nebereikės bendrauti su daugybe skirtingų pardavėjų, nes visais kilusiais klausimais Jus konsultuos vienas, prekių asortimentą išmanantis specialistas.

 

 

Patogus pristatymas

Išsirinkus Jums reikalingą dalį, tereikia už ją susimokėti ir pasirinkti būdą, kaip norėtumėte, kad prekė būtų pristatyta. www.dalys.lt siunčia beveik per visas kurjerių ir pristatymo įmones visoje Lietuvoje. Užsakyta detalė Jums gali būti pristatyta tiesiai į namus, darbovietę ar paštomatą vos per 1-2 darbo dienas. Internetinėje platformoje klientas taip pat mato, iš kurio miesto įsigyja transporto priemonės dalį, todėl yra galimybė ją atsiimti tiesiai iš tiekėjo, jei pirkėjui taip patogiau.

 

Lanksti grąžinimo sistema

Pasitaiko ir atvejų, kuomet įsigyta detalė netinka Jūsų transporto priemonei arba neatitinka aprašymo, neveikia ar turi kitų defektų, apie kuriuos nebuvote perspėtas. Tuomet visuomet galima prekę grąžinti per 14 dienų pagal visus Lietuvoje galiojančius įstatymus. Už grąžintą prekę klientas gali atgauti sumokėtus pinigus arba pakeisti ją į kitą.

 

Internetinę platformą www.dalys.lt nuolat prižiūri patyrę IT specialistai, kurie ją tobulina ir daro dar lankstesnę, labiau prieinamą vartotojams. Įmonės tikslas – pateikti platų automobilių ir motociklų detalių pasirinkimą patogiai, sutaupant klientų laiką ir pinigus.

 

 

 

UAB „RECARAS“

Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

Tel. +370 614 27277

El. p. info@recar.lt

www.dalys.lt

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/dalyslt__beveik_15_milijono_naudotu_automobiliu_ir_motociklu_detaliu_vienoje_platformoje/
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.