Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dar vienas būdas mažinti sunkiasvorio transporto kuro sąnaudas

   2017-10-10

Kiekvienas siekia, kad automobilių kuro sąnaudos būtų mažos, o įmonės automobiliai važiuotų ekonomiškiau. Kai vairuojamas sunkiasvoris automobilis su priekaba ar puspriekabe, kuro sąnaudos dar labiau išauga. Turime atsakymą, kaip kuro sąnaudas sumažinti!

 

 

Vairuojant automobilį svarbu, kad jis būtų techniškai tvarkingas. Tačiau, ne tik dėl saugumo, bet ir dėl patiriamų kuro sąnaudų. Automobiliams su priekaba ar puspriekabe kuro sąnaudos ir taip didelės. Audronis Gulbinas, sunkvežimių ir priekabų remonto ekspertas, akcentuoja, jog vienas svarbiausių kriterijų mažinant kuro sąnaudas tokiems automobiliams –  priekabų ir puspriekabių ratų geometrijos atstatymas.

 

Tvarkinga ratų geometrija mažina kuro sunaudojimą ~ 2,5 proc. Tai prisideda prie aplinkos tausojimo, o įmonei sumažina išlaidas kurui. Paskaičiuokite, kiek per metus skiriate lėšų kurui, 1 vilkikui su priekaba ar puspriekabe. Padauginkite gautą skaičių iš 2,5 proc., gausite kelis tūkstančius eurų. O laiku atlikta geometrija kainuos nepalyginamai mažiau! Jūsų įmonės išlaidos sumažės! Dar daugiau, laiku neatlikta ratų geometrija lems netolygų padangų nusidėvėjimą bei nusidėvėjimą anksčiau laiko. Ar paskaičiavote kiek papildomai kainuos padangų keitimas visam automobilių parkui?

 

 

Bene kokybiškiausia įranga ratų geometrijai tikrinti ir atstatyti, kurią naudoja servisai, yra švedų kompanijos „JOSAM“ stendai. Sunkvežimių ir lenktynių profesionalai, UAB „Eglaidija“ siūlo ratų geometriją tokia įranga tikrinti kas 100,000 tūkst. kilometrų, t.p. po stipraus smūgio į šaligatvio bortelius, žiedinėse sankryžose, pajutus trauką ar pastebėjus nevienodą apsisukimo spindulį į vieną pusę ar nevienodą padangų dilimą. Taip sutaupysite lėšų kurui ir išvengsite padangų nusidėvėjimo!

 

KAIP GAUTI KOKYBIŠKĄ TECHNINĘ PAGALBĄ KELYJE?

Tačiau kita problema, su kuria susiduria sunkiasvorio transporto vairuotojai – gedimai kelyje. Ypač apsunkinamas jų darbas, jei automobilis sugenda judriame kelyje ar pagrindinėje miesto arterijoje. Tuomet formuojasi automobilių spūstys, sunkiasvorę transporto priemonę reikia kuo greičiau patraukti, kad ši netrukdytų eismui. Susidarius tokiai situacijai visuomet itin greitai ir kokybiškai gelbsti net kelios UAB “Eglaidija” komandos, kurios jau aštuonerius metus specializuojasi teikdamos techninę pagalbą bei atlikdamos kokybišką remontą kelyje. Pagalbos dažnai kreipiasi ir specializuotas transportas, gabenantis greitai gendančius produktus.  Įmonės vadovas, A. Gulbinas užtikrina, jog darbai atliekami ne tik greitai, bet ir tiksliai bei visuomet kokybiškai! Reikalui esant, net  pats vadovas koordinuoja gelbėjimo darbus, papildomas sunkiojo transporto pergabenimo priemones! Kokybę užtikrina tai, jog darbą atlieka ne vienas ar du kvalifikuoti šaltkalviai, tačiau darbo taktiką, detalių poreikį ir kitus atitinkamus darbus kolektyvas apsprendžia kartu, prieš išvykdamas į iškvietimą. Esant reikalui, suteikiamas pakaitinis automobilis produkcijai eksportuoti, o sugedęs nugabenamas į servisą. Taip taupomas laikas, krovinio pristatymui.

JŪSŲ PATOGUMUI – IR AUTOMOBILIŲ NUOMA!

Pasak UAB „Eglaidija“ vadovo A. Gulbino, nuo šiol mūsų klientams dar patogiau ir paprasčiau viską gauti iš vienų rankų, kadangi įmonė jau užsiima ir automobilių nuoma. Nuomojami „Volkswagen“ markės automobiliai, „Renault“ mikroautobusai skirti automobiliams gabenti, taip pat platformos ar priekabos. Visa tai – tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai. 

 

 

UAB “Eglaidija” ne tik tvarko ar nuomoja automobilius, bet ir profesionaliai juos vairuoja! Įmonės komanda – vadovas ir darbuotojai – visuomet dalyvauja tarptautinėse automobilių lenktynėse ir jau tris kartus iš eilės tapo Ralio aplink Lietuvą Prezidentės taurei laimėti nugalėtoja!

 

 

 

UAB „EGLAIDIJA“

Ateities pl. 30B, Kaunas

www.eglaidija.lt

truckservisas@gmail.com

Tel. +370 681 11437

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite