Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Darbo drabužiams - irgi "aukštoji" mada

   2011-03-31

Ar galite įsivaizduoti darbo drabužių pavasario kolekcijos pristatymą? Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo netikėta, bet darbo drabužių gamintojai jau rengia tokias kolekcijas. Darbo drabužis šiais laikais - nė iš tolo neprimena sovietinių laikų vatinuko, net jei tas drabužis skirtas statybininkams. 
                                    

Apranga padaro patraukliais statybininkus  
Statybos, sunkiosios pramonės, komunalinių paslaugų sektorių darbuotojų, daug dirbančių agresyvioje ar nešvarioje aplinkoje, drabužiams pagaminti dabar neretai pasitelkiamos modernios technologijos. Gamintojai rūpinasi, kad tokie drabužiai būtų funkcionalūs, bet sykiu ir patrauklūs akiai.
„Modernus statybininko darbo drabužis turi būti tvirtas, atsparus karščiui, kitiems aplinkos poveikiams, - pasakoja Vaida Veževičiūtė, Kauno įmonės UAB „VitaMEDA“ siuvimo produkto vadovė. – Kai kur reikalingi antistatiniai drabužiai – jie nuleidžia elektros krūvį į žemę. Taip pat drabužiai būna su atšvaitų juostomis, kad darbininkai būtų matomi tamsiu paros metu. Darbo drabužiuose turi būti pakankamai patogių kišenių, kad būtų galima patogiai susidėti įrankius. Dirbantis žmogus turi nesušalti ten, kur žema temperatūra, bet sykiu ir neperkaisti šiltose patalpose.“           
Didžiąją dalį tekstilės produkcijos „VitaMEDA“ gamina savo gamykloje Alytuje. Tai, ko negamina pati, užsako garsiose šios srities užsienio įmonėse.
„Batus statybos ir sunkiosios pramonės įmonių darbuotojams mums tiekia garsi italų įmonė „Garsport“, - pasakoja Vaida Veževičiūtė. – Savo dizainu šie batai labiau panašūs į sportinius batelius, negu į tai, ką esame įpratę laikyti darbine avalyne. Tačiau šie batai yra patogi dėvėti darbo avalynė, skirta saugiam darbui.  Juose yra speciali plastikinė pirštų apsauga bei nepraduriamas specialaus poliamidinio pluošto kevlaro padas, Achilo sausgyslės apsauga. Tokia avalynė antistatinė, ji yra atspari drėgmei,  tepalams, jos padas atsparus karščiui bei neslidus.
Striukės darbuotojams siūlomos iš specialaus membraninio audinio, praleidžiančio drėgmę į išorę, bet nepraleidžiančio jos į vidų. Tokios striukės puikiai „kvėpuoja“.

Speciali kolekcija - medikams   
Medikų darbo drabužiams keliami visai kitokie reikalavimai, nei aukščiau aprašytų sektorių darbuotojų darbo rūbams. Drabužio estetika medikams daug svarbesnė, nors, žinoma, svarbios ir drabužių funkcinės savybės.  
„Medikų darbo drabužiams svarbu, kad jie būtų malonūs dėvėti, kad galėtų būti skalbiami aukštoje temperatūroje, kad nesipūkuotų, - pasakoja Vaida Veževičiūtė. – Labai svarbu, kad mediko darbo drabužis atitiktų visus higienos reikalavimus, bet šiuo atveju labai svarbi ir išvaizda.“
„VitaMEDA“ šiemet sukūrė naują darbo drabužių kolekciją medikams. Ją kuriant buvo laikomasi tų pačių reikalavimų, kurių laikosi ir „aukštosios“ mados dizaineriai – daug dėmesio skirta stiliui, mados reikalavimams, spalvai
„Į šią kolekciją sudėjome ilgametę savo patirtį, įgytą dirbant su stambiomis maisto pramonės įmonėmis, restoranų tinklais, naudojant importuotus iš Italijos, Anglijos audinius, - pasakoja Vaida Veževičiūtė. - Medikams taip pat siūlome patogią ir stilingą Lenkijos firmos „Julex“ avalynę – esame šios firmos produkcijos platintojai Baltijos šalyse. Ši kokybiška avalynė yra labai atspari nuolatiniam intensyviam dėvėjimui, ji pasižymi puikiomis ergonominėmis savybėmis bei nepriekaištingu dizainu. Prie estetiškai atrodančių drabužių priderinta avalynė, skirta maisto pramonei ir medikams, sukuria vieningo stiliaus darbo kostiumą.“ 

Aukštos kokybės irgi reikia siekti pigiau
Kiekvienam pirkėjui svarbi drabužio kaina.
„Piginti drabužį – tai nereiškia daryti jį nekokybišką, - pasakoja pašnekovė. -  Ieškome optimalaus kainos ir kokybės santykio audinių, siekiame racionaliau projektuoti, kirpti ir gaminti drabužius. Taip mažiname sąnaudas ir galime pardavinėti kokybišką produkciją pigiau.“         
Bet kurie darbo drabužiai – nesvarbu, ar jie skirti statybininkui, ar medikui, - turi būti siuvami iš aukštos kokybės audinių.
„Nuo audinio prasideda darbo drabužio kokybė, – sako „VitaMEDOS“ siuvimo produkto vadovė. – Mes siuvame drabužius iš šukuotinės medvilnės audinių.“
Audinius stengiamasi parinkti atsižvelgiant į higieninius drabužių rodiklius. Vienas svarbiausių rodiklių – tai puikus mikroklimatas, esantis prie žmogaus kūno paviršiaus. Drabužis turi nesukelti prakaitavimo ir alerginės reakcijos. Vienas pagrindinių drabužius dėvinčiųjų norų paprastai būna, kad darbo drabužis leistų laisvai judėti.
O gražiai atrodantys darbo drabužiai pakelia žmonių nuotaiką ir užtikrina geresnę savijautą.
„VitaMEDA“ tiekia darbo drabužius daugeliui stambių Lietuvos įmonių, įmonės gaminiai eksportuojami į Europos Sąjungos šalis. Įmonė yra siuvusi aprangą NATO karinėms pajėgoms.

UAB VitaMeda
Statybininkų g. 7, Kaunas
Tel. 8 37 337414
Faks. 8 37 337415
info@vitameda.lt
www.vitameda.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite