Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Daugelis Lietuvos autolaužynų vienoje vietoje – patiks kiekvienam

   2019-10-18

Įmonė UAB „Recaras“ siūlo sandėlio valdymo ir pardavimų sistemą www.ReCar.lt skirtą autolaužynams. Autolaužynai naudodamiesi sistema gauna dvigubą naudą – susitvarko sandėlius, o jų prekės tampa prieinamos kiekvienam ieškančiam naudotų dalių. Visos į sistemą suvestos detalės patenka į internetinę platformą www.dalys.lt, kurioje paprastai ir greitai galima jas įsigyti. Nesvarbu kuriame Lietuvos ar pasaulio kampelyje klientas yra, detalės pristatomos kurjeriu į pasirinktą vietą.

 

UAB „Recaras“ pardavimų vadovas Mantas Gustas vardina ReCar sistemos privalumus: „Tai pirma Lietuvoje išmani auto ir moto dalių platforma, kuri sukurta sandėlio valdymui bei prekių paieškai. Tai būdas klientams ir verslininkams surasti vienas kitą. Automatizuota sistema palengvina autolaužynų savininkų darbą. Joje galima suvesti visas turimas detales ir taip smarkiai optimizuoti savo veiklą. Nebereikia kelias dešimtis kartų per dieną atsiliepinėti į suinteresuotų klientų skambučius ir pasakoti, kokių detalių turite, o kokių ne. Viską galima suvesti į sistemą ir kiekvienas pirkėjas galės matyti, ar jam reikalinga detalė yra pardavėjo sandėlyje“.

 

Naudojantis ReCar sistema užtikrinamas duomenų saugumas, nes jų apsauga rūpinasi įmonės patyrę IT specialistai. Ja patogu naudotis, kadangi visi sistemos procesai padaryti taip, jog būtų paprasti ir aiškūs kiekvienam vartotojui. ReCar sistema atitinka tiek mažos, tiek didelės įmonės verslo poreikius. Tokių kanalų kaip dalys.lt, ebay, allegro integracija didina autolaužynų pardavimų skaičius. Juos lengviau suras vartototojai, kurie prekių ieško tik internetu ir neturi laiko skambinėti ar važinėti po autolaužynus.

 

 

Dalys.lt portale yra tik patikimų pardavėjų parduodamos naudotos detalės, nėra netikrų ar kopijuotų skelbimų, ko kartais pasitaiko kituose naudotų dalių pardavimo portaluose. Dalys.lt portale paprasta ir patogu klientui rasti reikiamą detalę,  nes turimos detalės rodomos realiu laiku ir iš realių pardavėjų. Nereikia skambinti į autolaužynus, gaišti laiko spūstyse važiuojant detalės pasiimti, perkant per šią platformą detalė gaunama iš autolaužyno nebuvus autolaužyne. Kam teko ieškoti detalės autolaužyne dažnas pasakys, kad daugiau nenorėtų to patirti. „Palauk pažiūrėsiu“, „nežinau ar turim“, „perskambink už kelių minučių“, „ne, visgi neturim“ – tai tik keletas girdėtų atsakymų. Klientui remontuojant automobilį ir taip problemų daug, dalys.lt supaprastina paiešką ir taupo laiką.  „Daugiau nebereikia patirti streso važiuojanti į autolaužynus. Perkėlėte naudotų dalių paiešką ir aptarnavimą į neregėtą lygį šioje srityje.“ – M. Gustas dalinasi gerąja kliento patirtimi.  

 

 

Užsakymas vos keliais mygtukų paspaudimais

Klientui radus reikalingą detalę, jis ją deda į krepšelį, pasirenka pristatymo būdą, apmoka ir detalę greitai pristatys kurjeris arba pats atsiims ją vietoje iš pardavėjo. Perkant dalys.lt užtikrinama, kad klientas gaus tą prekę, už kurią sumokėjo. Jeigu detalė netiktų, klientas turi galimybę ją per 14 dienų grąžinti ir atgauti pinigus, arba pakeisti į kitą.  

Daugiau informacijos www.dalys.lt

 

 

UAB „RECARAS“

Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

Tel. 8 650 30035

El.p. info@recar.lt

www.dalys.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 10 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite