Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Daugiau paslaugų – nauda klientui

   2012-09-28

                                                                 Kauno UAB „Transgesta Servis“, teikianti krovininių automobilių remonto paslaugas, ėmėsi naujos veiklos. Įmonė pradėjo prekiauti krovininių automobilių detalėmis.

„Ėmėmės naujos veiklos –prekiaujame stabdžių suportų detalėmis. Dabar savo asortimente turime pačius populiariausius firmų „Meritor“, Knorr“ ir „Wabco“ suportų remonto komplektus geriausiomis kainomis, -pasakoja Tomas Leveckis, „TransgestaServis“ direktorius. Taip pat siūlome Ispanijoje gamintus didelio našumo vandeninius autonominius automobilių kondicionierius. Juos ne tik parduodame, bet ir montuojame“.  |
Pasak serviso vadovo, prekybos detalėmis imta tam, kad būtų galima geriau tenkinti klientų poreikius. Juk jeigu remonto paslaugas siūlanti įmonė pati prekiauja ir detalėmis, ji dažnai gali pasiūlyti reikiamą detalę greičiau, negu gabenant ją iš tarpininko. O kai vienu tarpininku mažiau, mažesnė būna ir kaina.  
„Ne visi tiekėjai turi visą suportų detalių asortimentą, o mes galime pasiūlyti visą reikiamų detalių gamą už palankią kainą, - sako pašnekovas. – Suportų detalių prekybos ėmėmės todėl, kad jie dažnai genda – juk juose daug dylančių detalių, apsaugų.“
Autonominiai kondicionieriai padeda sukurti daugiau komforto vairuotojams, kuriems tenka kabinoje praleisti ilgą laiką, jose miegoti automobiliui stovint. Tokie kondicionieriai veikia maitinami akumuliatoriaus, o energijos sunaudoja nedaug“.    
„Ateityje dar labiau plėsime detalių asortimentą“, - pasakoja Tomas Leveckis.  
Įmonių grupė „TG Group“, kuriai priklauso ir „Transgesta Servis“, kitąmet švęs savo 20-metį. UAB „Transgesta“ buvo įkurta 1993 metų gruodžio mėnesį. Ji pradėjo savo veiklą nuo krovininių automobilių ir priekabų remonto ir techninio aptarnavimo, taip pat nuo tarptautinių pervežimų. Vėliau „Transgesta“ tapo įmonių grupe „TG Group“. Šiuo metu ji vienija tris įmones. „Transgesta Servis“ remontuoja krovininius automobilius bei jų priekabas. „Jungtinės Transporto Pajėgos“ teikia logistikos paslaugas. „Transgesta“ užsiima krovinių vežimu, ji turi modernų krovininių automobilių parką – nė vienam iš 31 automobilio nėra daugiau kaip 5 metai . 
Pasak pašnekovo, „Transgesta Servis“ atlieka bet kokių markių ir modelių krovininių automobilių variklio, autonominio šildymo, EPS, ABS ir EBS bei kitų automobilio elektroninių sistemų kompiuterinę diagnostiką bei remontuoja šias sistemas.  Čia taip pat atliekama važiuoklės diagnostika bei remontas, servisas turi modernų ratų geometrijos patikros stendą. Taip pat stabdžių sistemos patikra ir remontas, kniedijamos stabdžių kaladėlės, tekinami būgnai. Čia atliekamas ir techninis krovininių automobilių ir jų priekabų aptarnavimas, jų paruošimas techninei apžiūrai. Taip pat remontuojami krovininių automobilių dyzeliniai varikliai, sraigtinės bei hidraulinės pavaros. Remontuojamos bei priekabos bei puspriekabės.
Šiuo metu „TG group“ dirba apie 100 darbuotojų. Servisas dirba dviem pamainomis, tai leidžia sutrumpinti automobilių aptarnavimo laiką ir padidinti aptarnaujamų automobilių skaičių. Automobilių priežiūrą ir remontą atlieka kvalifikuoti automobilių meistrai.

1. „Transgesta Servis“ savo asortimente turi populiariausius  firmų „Meritor“, Knorr“ ir „Wabco“ suportų remonto komplektus geriausiomis kainomis.
2.   Įmonė taip pat siūlo didelio našumo vandeninius autonominius automobilių kondicionierius.

Tomas Leveckis
UAB „Transgesta Servis” vadovas
V. Krėvės pr. 128F
Tel. 8 37 457108, 8 37 400342
info@transgestaservis.lt, www.transgestaservis.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 07 08 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite