Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dažasvydis: ekstremalu, linksma ir saugu.

   2011-05-24

       Ar girdėjote apie tai, kad modernūs dažasvydžio „dažai“ po valandos netenka spalvos, o po savaitės jų nelieka nei pėdsako? Rimti dažasvydžio klubai siūlo specialias kaukes dvigubu stiklu, kad stiklas nerasotų iš vidaus. Ši pramoga puikiai tinka tiek aštuonmečiams, tiek aštuoniasdešimtmečiams!
      
„Dažasvydis per pastaruosius 15 metų labai pasikeitė, - sako Kauno dažasvydžio klubo Saudom.lt vadovas Mantas Krivickas. –  Naujos technologijos leido išspręsti daugelį problemų. Taigi dažasvydis tapo saugesnis ir ekologiškesnis. Pramogos rengėjų naudojami ekologiški, aplinkos neteršiantys dažai suyra taip, kad jų po neilgo laiko nelieka nė pėdsako. Dažasvydis tapo gerokai saugesnis - šią pramogą siūlome net 8 metų vaikams“.
       Šiuolaikiški dažasvydžio markeriai (taip organizatoriai vadina šio žaidimo „prietaisus“, sąmoningai vengdami aliuzijos į šaunamuosius ginklus) iššauna dažų kamuoliukus suspausto oro dėka. Kamuoliuko skridimo greitis gali būti reguliuojamas, taigi vienoks jis parenkamas vaikams, o bernvakario dalyviams galima pasiūlyti visai kitokį. Pramogautojams siūlomos įvairių kūno dalių apsaugos, rekomenduojama šiek tiek storiau apsirengti. Dažasvydžio „kovose“ veido sritį, o svarbiausia - akis ir ausis, saugo specialios kaukės. Kažkada tų kaukių stiklai rasodavo, tai keldavo diskomfortą ir mažindavo saugumą.
       „Šiuolaikinių dažasvydžio kaukių stiklas - dvigubas, - pasakoja Saudom.lt dažasvydžio klubo vadovas. – Tai tokia technologija, kai naudojamas dvigubo stiklo „paketas“, kur tarp apsauginio ir vidinio stiklų yra oro. Ši gudrybė išsprendė kaukių rasojimo problemą.“
       Dažasvydžio klubų pagrindinis prioritetas yra saugumas. Prieš pramogą dalyviams būtinai tenka išklausyti instruktažo, suprasti pagrindinius „kovos“ principus ir dėsnius. Žaidimui vadovauja teisėjai, kurių skaičius yra proporcingas dalyvių gausai. Pagrindinė teisėjų užduotis – užtikrinti saugumą ir žaidimą vesti taip, kad neliktų pralaimėjusių.
        „Dažasvydžio malonumais siūlome mėgautis įvairiose erdvėse – tiek lauke, tiek patalpose, nepriklausomai nuo paros laiko - tiek dieną, tiek naktį. Žaidimus rengiame visus metus – net ir žiemą - sako klubo Saudom.lt vadovas. – Šią pramogą siūlome ir uždarose patalpose, esančiose beveik pačiame Kauno centre. Be to, ši vieta labai patogi esant prastam orui. Juk šventės atidėjimas - ne pati geriausia mintis. Kiekviena kompanija yra individuali, todėl siūlome ne vieną žaidimo scenarijų. Pramoga garantuoja teigiamų emocijų įkrovą, nepamirštamus įspūdžius.“
       Dažasvydis – komandinis žaidimas, tad tai sykiu ir puiki verslo komandos formavimo priemonė. Šią paslaugą klube Saudom.lt neretai užsisako ir įmonės.

Kauno dažasvydžio klubas Saudom.lt
Tel.: 8 647 10555
info@saudom.lt
www.saudom.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite