Moterys siekia būti gražios, skirtingais laikais grožio suvokimas vis keitėsi. Šiuolaikinė moteris, gyvenanti nuolatiniame skubėjime, siekia atrodyti ne tik gražiai, tačiau ir nori, kad laikas praleistas ryte prie veidrodžio, truktų kuo trumpiau, siekia praktiškumo, teigia pasaulinio pripažinimo sulaukusi permanentinio makiažo meistrė, mokytoja, prekinio ženklo „Agnes Pemanent“ bei  tarptautinių akademijų įkūrėja Agnė Švitinskaitė. Visai nesvarbu, ar dirbate ar sportuojate, aktyviai leidžiate laiką ar atostogaujate. Permanentinio makiažo tikslas paryškinti turimus bruožus, suteikti pasitikėjimo, bet tuo pačiu atrodyti labai natūraliai. Populiariausios sritys atliekant permanentinį makiažą - antakiai, lūpos ir akių linija. Medicininio permanentinio makiažo pagalba atliekama krūtinės aureolės rekonstrukcija po vėžio susirgimo ar krūtinės pakėlimo operacijos. Taip pat, galima padėti žmonėms sergantiems alopecija, sukuriant plaukų imitaciją galvos ar antakių srityje. Procedūros metu naudojamas specialus aparatas, kurio pagalba, smulkia adatėle į epidermį įleidžiamas pasirinktos spalvos pigmentas. Procedūrą paprastai užtrunka apie 2 valandas. 

 

 

Ši, patogi alternatyva įprastam makiažui, visais laikais buvo siejamas su galybę mitų, tačiau dauguma jų yra visiška netiesa – teigia Agnė, kuri daugelį metų savo veiklą vykdžiusi užsienio valstybėse įsteigė permanentinio makiažo mokymų akademiją ir Lietuvoje, Kaune. Agnė paneigia dažniausiai girdimus mitus su kuriais susiduria permanentinio makiažo meistrai.

 

   Vienas iš dažniausiai girdimų mitų apie permanentini makiažą, kalbant būtent apie antakius, kad po atliktos procedūros iškrenta natūralūs antakių plaukeliai. Tai yra visiška netiesa, kad taip padaryti reikėtų pažeisti plauko folikulą, kuriame yra plauko šaknis. Plauko šaknis yra daug giliau, o mes meistrai, dirbame tik su viršutiniu odos sluoksniu – epidermiu.

 

 

Tęsiant temą apie antakių mikropigmentaciją, dažnai klientai galvoja, kad meistras prieš procedūrą nuskuta natūralius antakių plaukelius. Kvalifikuotas ir estetinį grožio suvokimą turintis specialistas to tikrai nepadarys, kadangi permanentinis makiažas yra natūralios antakių linijos išryškinimas ir kiekvienas plaukelis esantis kliento antakiuose yra labai svarbus.

 

Taip pat, dažnai girdimas mitas apie permanentinį makiažą, kad tai yra tas pats kas tatuiruotė, kad žmogus nešioja jį visą gyvenimą. Tai yra visiškai netiesa. Dirbant su naujausiomis technologijomis permanentinis makiažas išlieka nuo 1 iki 3 metų, kas metus rekomenduojama pakartoti ir atsinaujinti, nes rezultatas pradeda blukti.

 

 

Dažnai žmogui ilgalaikis makiažas asocijuojasi su ganėtinai ryškiais, juodais antakiais, raudonomis lūpomis ir mėlynais akių linijos pravedimais. Taip buvo daroma prieš daugelį metų, kai technikos nebuvo ištobulintos. Dabar mūsų permanentinio makiažo esmė yra natūralumas ir kad kuo mažiau akių suprastų kas yra padaryta ant jūsų veido. Mano nuomone, mikropigmentacijos esmė, kad jūsų draugai sakytų,  kad atrodai gražiau, gerai išsimiegojusi, bet visiškai nesuprastų kokia šio pasikeitimo priežastis. Permanentinis makiažas neturi rėžti akies.

 

  Dažnai klientas vengia atlikti permanentinio makiažo procedūras, nes mano, kad tai bus labai skausminga. Norėčiau pabrėžti, kad tiek prieš procedūrą, tiek procedūros metu mes naudojame  nuskausminamuosius, kuriu pagalba išvengiame nemalonių pojūčių procedūros metu. Procedūra nėra maloni, tačiau tai tikrai nėra skausminga.

 

   Dar vienas mitas apie permanentinį makiažą, kad tai yra skirta tik tais moterims. Šiai dienai vis daugiau ir daugiau vyrų ryžtasi šiai procedūrai. Ypatingai tie, kurie serga alopecija. Jų tikslas yra susigrąžinti natūralią antakių formą. Taip pat, yra vyrų, kurie nėra visiškai patenkinti savo natūraliais antakiais ir nori juos šiek tiek paryškinti.

 

 

 

AGNES PERMANENT GROŽIO AKADEMIJA 

Smalininkų g. 2, Kaunas

+370 609 05947

info@agnespermanent.com
Facebook: Agnes Permanent Grožio Akademija

Instagram: @AgnesPermanent
Web: www.agnespermanent.com

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/dazniausiai_girdimi_mitai_permanentinio_makiazo_kedeje/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.