Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dažymo procedūra – kaip tai atlikti kokybiškai?

   2018-10-09

DAŽYMO KAMERA PADEDA IŠVENGTI BROKO

Jums prireikė perdažyti automobilį ar kai kurias jo dalis? Automobilių dažymu jau 10 metų užsiimantis Andrius Petkevičius rekomenduoja kreiptis į specialistus, kurie tai padarys kokybiškai ir greitai. Idealu jei tai bus atliekama dažymui skirtoje kameroje, kadangi kitoje patalpoje bet koks judesys sukels dulkes, kurios sės ant kątik nudažyto paviršiaus. Dar daugiau, kameroje dažytas automobilis ten ir bus džiovinamas, taigi Jūs savo automobilį atgausite per įmanomai trumpiausią laiką.

 

 


DAŽYMO BROKAS. KOKS JIS IR KODĖL
ATSIRANDA?

Kai darbas atliekamas nekokybiškai, atsiranda ir daugiau dažymo broko. O koks jis būna, vardija dažymo įmonei vadovaujantis A. Petkevičius.
Pirmiausiai, tai skirtingų atspalvių kėbulo detalės. Taip gali įvykti dėl netinkamai parinktos dažų spalvos. Tai pasitaiko gana dažnai, kadangi skirtingą atspalvį gali įtakoti ir netinkama grunto spalva.
Pūslelės, „poros“ – matomos kėbulo paviršiuje, kai dengiama per storu dažų sluoksniu arba dažai būna per tiršti, per klampūs.
Susiraukšlėję dažai reiškia, jog buvo džiovinti per žemoje temperatūroje. Nespėjus sustingti apatiniam sluoksniui buvo užpurkštas viršutinis ir dažai susiraukšlėjo.

KAIP VYKSTA DAŽYMO PROCESAS?

Jei nuspręsite eksperimentuoti patys, automobilių dažymo specialistas pataria kuo geriau išlyginti kėbulo detales arba atstatyti jo geometriją. Tada itin gerai nušveiskite dažysimus paviršius. Jei dažysite ne visa detalę, pasistenkite, kad dažomas plotas būtų kuo mažesnis. Ypač atsakingai šveiskite tose vietose, kur dažų sluoksnis atšokęs ir atrodo tarsi burbulai. Nepamirškite nuimti arba uždengti apdailos detalių. Po šveitimo – dengimo glaistu procedūra. Pasistenkite, kad glaistavimo plotai būtų kuo mažesni, kitaip, ilgainiui glaistas sutrūkinės. Jei metalas būna prarūdijęs kiaurai, jo dengti glaistu netikslinga, tuomet A. Petkevičius rekomenduoja suvirinti išrūdijusias vietas, jei near galimybės to padaryti, naudokite stiklo pluoštą. Štai, paruošimo procedūrą baigėte. Dabar dažykite, tuomet džiovinkite ne žemesnėje nei 18 laipsnių temperatūroje. Dažams išdžiūvus – padenkite laku. Viskas, Jūsų atnaujintas automobilis pasiruošęs vėl saugiai riedėti kelyje.

MIKROAUTOBUSŲ, MOTOCIKLŲ BEI SPORTINIŲ AUTOMOBILIŲ DAŽYMAS

Jei nutiks taip, kad asmeninio dažymo rezultatas Jūsų netenkins, A. Petkevičius kviečia kreiptis į Autodažyklą, kur dirba kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys meistrai, o darbas vyksta dažymo kameroje. Svarbu atkreipti dėmesį, ne į visas dažymo kameras telpa mikroautobusai. A. Petkvičius pasirūpino, jog šių transporto priemonių vairuotojai jo autodažykloje taip pat gautų maksimalios kokybės paslaugas. O jei norite perdažyti motociklo detales ar sportinį automobilį, kreipkitės, rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius!

 

 

AUTODAŽYKLA

Vadovas Andrius Petkevičius

Tel. Nr. +370 607 41550

Facebook: AutoDazykla

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 12 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite