Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Degi želė: įkurti židiniams, kūrenti biožidiniams

   2013-03-27

Židiniu ar krosnelei įkurti visai nereikia popieriaus ir susmulkintų malkų. Tai galima padaryti ir naudojant specialų želė.
Degi želė „Skystos malkos“ – lietuviškas produktas, jį gamina Kaišiadorių UAB „Savingė“.
„Mūsų gaminama degi želė yra skirta malkoms, medžio anglims, briketams įkurti židiniuose, krosnelėse, katiluose ir kepintuvuose“, - pasakoja Mindaugas Vaicekauskas, UAB „Savingė“ direktorius. – Taip įkurti ugnį daug patogiau, nei daugelio lietuvių naudojamu tradiciniu metodu – naudojant popierių ir smulkius medžio gabalėlius kaip prakuras “.
Šis produktas gaminamas etanolio pagrindu, juo prekiaujama pusės ir vieno litro talpose.
„Savingės“ gaminama degi želė taip pat puikiausiai tinka kūrenti biožidiniams. Tokie židiniai – naujovė Lietuvoje, juos imta įvežti iš Vokietijos, jau gamina juos ir garažuose dirbantys „auksarankiai“ meistrai. Biožidinys leidžia šildyti sąlyginai nedidelę patalpą, jame rusena ugnelė, bet nebūna nei dūmų, nei nemalonaus kvapo.
„Mūsų gaminamas degus želė „Skystos malkos“ yra vienintelis Lietuvoje gaminamas kuras biožidiniams, - pasakoja UAB „Savingė“ vadovas. – Biožidinį galima kūrenti vien tik degiu želė, litro mūsų gaminio pakanka kūrenti nuo 6 iki 8 valandų“.
Biožidiniams nereikia dūmtraukio, specialių leidimų, jie užima mažai vietos. Nėra ne tik dūmų ar nemalonaus kvapo, bet ir suodžių ar pelenų. Biožidiniai ypač tinka patalpoms, kur neįmanomas įprastų židinių su dūmtraukiu įrengimas, – butams, biurams, klubams, restoranams. Patalpoje, kur įrengtas biožidinys, nereikia papildomo vėdinimo, pakanka paprasto lango ar orlaidės. Degdamas bioetanolis nėra pavojingas ir neišskiria jokių toksinių medžiagų. Jis nesukelia alergijos ir yra saugesnis už veikiančią dujinę viryklę, kuria mes naudojame kasdien.
Minimalūs reikalavimai keliami patalpoms – patalpos turi būti bent 20 kvadratinių metrų ploto ir turėti varstomą langą ar langą su orlaide.
Biožidinį reikia tiesiog pakabinti ant sienos ar pastatyti ant grindų, pripilti biokuro į specialias talpas ir uždegti. Biožidinius galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.

1. „Savingės“ gaminama degi želė yra skirta malkoms, medžio anglims, briketams įkurti židiniuose, krosnelėse, katiluose. Taip įkurti ugnį daug patogiau, nei daugelio lietuvių naudojamu tradiciniu metodu – naudojant popierių ir smulkius medžio gabalėlius kaip prakuras.
2. Degus želė „Skystos malkos“ yra vienintelis Lietuvoje gaminamas kuras biožidiniams. Biožidinį galima kūrenti vien tik degiu želė, litro mūsų gaminio pakanka kūrenti nuo 6 iki 8 valandų.
3. Biožidiniai ypač tinka patalpoms, kur neįmanomas įprastų židinių su dūmtraukiu įrengimas, – butams, biurams, klubams, restoranams. Patalpoje, kur įrengtas biožidinys, nereikia papildomo vėdinimo, pakanka paprasto lango ar orlaidės. Degdamas bioetanolis nėra pavojingas ir neišskiria jokių toksinių medžiagų.

Mindaugas Vaicekauskas
UAB „Savingė“ direktorius
8 346 6 00 11
info@savinge.lt
www.savinge.lt



Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite