Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Dėl nedidelio kėbulo įbrėžimo važiuoti pas meistrą jau nebereikia

   2019-10-17

Graži, saulėta diena, važiuojate blizgančiu automobiliu ir… netikėtai nuotaiką sugadina ne vietoje pastatyta tvorelė, ar kita kliūtis, subraižiusi automobilį. Tačiau itin sielotis nereikia, nes jau yra priemonių, galinčių greitai ir nebrangiai išspręsti problemą. 

 

 

Defektą gali pašalinti net vaikas

Dažyti automobilį remonto dirbtuvėse – nepigus ir laiko reikalaujantis užsiėmimas. O ir kam išlaidauti, jei ant automobilio šono – vos keli smulkūs brūžtelėjimai. Juos galima užmaskuoti automobiliniais dažų pieštukais. Ir nors kėbulo meistrų darbo rezultatų jie neatstoja, tačiau kuriam laikui padeda paslėpti nedidelius defektus. 

 

Kad ir koks atidus būtų vairuotojas, apsaugoti savo automobilio nuo įvairių įbrėžimų nepavyksta.  Kokiais atvejais dažų korektoriai gali pagelbėti automobilio savininkui?

 

Automobilinių dažų pieštukus kuriantis ir jais prekiaujantis Andrius Firantas sako, kad korektoriai pagelbėja visais atvejais  – ar tai būtų labai smulkus įbrėžimas, ar akmenuko įdauža, ar piktadario perbraukimas vinimi, ar paprasčiausias neatidumas nepastebėjus kliūties ir į ją lengvai stuktelėjus. Naudotis korektoriumi yra labai paprasta, jis tam ir sukurtas, kad žmogus be meistrų pagalbos galėtų pats užsimaskuoti pažeistas vietas.

 

Tokie dažų pieštukai tinka visų markių ir spalvų automobiliams. Dažai visiškai atitinka originalias automobilių spalvas, nes jie paruošti pagal gamintojo spalvos kodą. Tai yra produktas, kurio naudojimui nereikia jokio išmanymo. Pažeistas vietas gali užmaskuoti net vaikas, o moterys, kurios įgudusios lakuoti nagus, itin lengvai susidoros su užduotimi.

 

A. Firantas pastebi, kad juos dažniau naudoja naujesnių automobilių savininkai, kuriems svarbu, jog jų transporto priemonė atrodytų nepriekaištingai. Prekė paklausi visais metų laikais: pavasarį po žiemos drėgmės ir druskų išlenda rūdys; vasarą daug keliaujama, tad automobilius apibraižo šakos ar žvyrkelių akmenukai; rudenį klientai maskuoja pažeistas vietas prieš žiemos sezoną, o žiemą, jei lauke saulėta ir nėra drėgmės, dažų korektoriai savo darbą atlieka net iki -5 laipsnių šalčio.

 

 

Trys vienas kitą papildantys produktai

Kaip pasakoja A. Firantas, norint pasiekti efektyviausią rezultatą, patariama kartu naudoti tris produktus: rūdžių modifikatorių, dažų pieštuką ir laką. Tiesa, rūdžių modifikatorių patariama naudoti tik tuo atveju, kai pažeistoje vietoje jau matyti plikas metalas ir ta vieta pradėjusi rūdyti.

 

Naudojant bet kurią priemonę svarbu, kad pažeista vieta būtų sausa, švari ir neriebaluota. Prieš naudojant rūdžių modifikatorių svarbu yra tinkamai paruošti paviršių. Jeigu rūdžių susidarę daug, reikėtų jas nuvalyti, taip pat būtina pašalinti ir pažeistos vietos kraštuose atsilupusius dažus.

 

 

Prieš naudojant dažus irgi reikia įsitikinti, kad pažeistos vietos yra sausos, švarios, neriebaluotos, o kraštuose atsilupę dažai pašalinti. Jeigu pažeista vieta nėra pradėjusi rūdyti, tai rūdžių modifikatoriaus prieš naudojant pieštuką nereikia.

 

Ir paskutinė užduotis  – visiškai paslėpti pažeistą vietą keliais lako sluoksniais. Užlakuotas paviršius bus blizgus, atsparus aplinkos poveikiui, o pažeista vieta bus beveik nematoma.

 

Taigi, korektorius yra puiki priemonė norint išspręsti problemą greitai, pigiai, be didelio vargo. Priemonės yra kompaktiškos, lengvai telpa automobilio daiktadėžėje, tad visada jas galima turėti po ranka.

 

Laiko iki pusmečio

Pažeidimą maskuojantys pieštukai dažniausiai naudojami tais atvejais, kai problemą norisi išspręsti greitai ir nebrangiai. „Tačiau  reikėtų nepamiršti ir tai, kad ši priemonė nėra ilgalaikė. Pats klientas sprendžia, ar jį tenkina šio greito remonto kokybė, ar ne. Šio korektoriaus paskirtis – užmaskuoti defektą, kad jis nekristų į akis. Toks pažeistos vietos uždažymas laikosi iki pusės metų. O tada galima procedūrą arba kartoti, arba vežti automobilį į servisą. Jei pažeidimas nėra didelis, bet kuriuo atveju užmaskuoti jį darsyk bus ir greičiau, ir pigiau“, - pataria A. Firantas.

 

Korektorius galima išsirinkti ir įsigyti net neiškeliant kojos iš namų elektroninėje parduotuvėje www.firanto.lt. Tam nereikės jokių išankstinių registracijų ir ilgų apmokėjimo procedūrų. Svetainėje pateikiamos visos naudojimo instrukcijos bei nurodymai, kaip ieškoti reikiamo spalvos kodo.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite