Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Delondas“: kokybiškas ir greitas automobilių remontas

   2009-05-25

UAB „Delondas“ autoservisas Žemuosiuose Šančiuose pagrįstai gali vadintis viena solidžiausią patirtį turinčių šios srities Kauno įmonių. Mieste vos keli autoservisai, kurie bendradarbiauja su visomis didžiausiomis šalies draudimo bendrovėmis. Didžiosios draudimo bendrovės kelia didelius reikalavimus autoservisams, kuriuos renkasi savo partneriais. „Delondas“ dar tais laikais, kai Lietuvoje nebuvo privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo, sugebėjo įrodyti reikliems draudikams, kad dirba kokybiškai. Nuolatiniai klientai žino – čia dirbama ir greitai.

„Delondas“ jau atšventė savo veiklos 10 metų jubiliejų – tai liudija apie stabilumą ir patirtį savo srityje.  

Klientas, kuris į „Delondą“ pirmąkart atvyksta po automobilio avarijos, rekomendavus draudimo kompanijai, paprastai vėliau sugrįžta jau savo iniciatyva ir tampa nuolatiniu įmonės klientu.

‚Delondas“ įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, kurią lengva pasiekti visuomeniniu transportu. Žemieji Šančiai yra netoli nuo miesto centro, šalia esančiu A. Juozapavičiaus prospektu kursuoja troleibusai ir autobusai, jau nekalbant apie mikroautobusus. Tas, kas važiavo iš atokiai esančių autoservisų, prieš tai palikęs ten remontuoti automobilį, žino: toks patogumas labai svarbus. Be to, čia didelė automobilių stovėjimo aikštelė – niekada nepritrūksta vietų. „Delonde“ norintiems telefonu išsikvieti taksi sudaroma galimybė tai padaryti įmonės sąskaita. Darbuotojai juokauja, kad kada nors pravers ir pro senojo troleibusų parko teritoriją tekančio Nemuno kaimynystė– juk buvo nemažai kalbama apie tai, kad Kaune ateityje turėtų kursuoti ir vandens taksi...

Taip jau susiklostė, kad apie 80 procentų automobilių į „Delondo“ servisą papuola po autoįvykių. Tad nors visi 22 įmonės darbuotojai yra tikri profesionalai, skardininkai ypač išsiskiria savo patirtimi. Bet suprantama, kad čia šalinami ir kitokie gedimai – tarkim, padedama klientui paruošti automobilį techninei apžiūrai. „Delondo“ meistrai remontuoja lengvuosius automobilius ir mikroautobusus. Čia atliekami kėbulo remonto, jo paruošimo dažymui darbai, taisomos važiuoklės, atliekamas ratų suvedimas. Autoservise remontuojami visų markių automobiliai, įskaitant amerikietiškus, kurių dalis servisų prisibijo.

Kai kurių darbų įmonės specialistai neatlieka: čia neremontuojami varikliai, nešalinami su kompiuterine įranga susiję, kai kurie kiti gedimai. Bet autoservise laikomasi taisyklės: pageidaujantiems klientams suteikiama savotiško vieno langelio principo paslauga: surandami kitų, specializuotų įmonių meistrai, kurie gali atlikti reikalingus darbus. Juk sukdamiesi automobilių remonto rinkoje „Delondo“ specialistai daug geriau už eilinį klientą žino, kur kokios paslaugos atliekamos kokybiškai ir patikimai, o kur – ne itin.

Serviso meistrai pasirūpina reikiamų detalių tiekimu. Pagal kliento poreikius ir galimybes, remontui naudojamos originalių arba kitų gamintojų naujos detalės, taip pat naudotos dalys.

Autoservise sutvarkomi visi su automobilių draudimu susiję dokumentai - klientui iš čia jau nebereikia važiuoti į draudimo kompaniją.

Vienu metu „Delondo“ meistrai gali remontuoti apie 30 automobilių, servise yra visa reikalinga profesionali moderni įranga – tokia, kaip, pavyzdžiui, lazerinis ratų suvedimo stendas.

Nors autoserviso darbo laikas – darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos, mobiliuoju telefonu įmonės atstovai atsilieps iš esmės bet kuriuo metu. Klientui, kuriam reikia skubios pagalbos, bus sudaryta galimybė atvežti automobilį į servisą savaitgalį ar po darbo valandų.

„Delondas“ – tai vieta, kurioje rūpinamasi jūsų automobiliu.

UAB „Delondas“
A. Juozapavičiaus pr. 3, Kaunas
Tel./faks.: 8 37 342489
Mob. 8 698 72832
8 698 41569
8 686 58389
delondas@delondas.lt
www.delondas.lt

Darbo laikas: I-V 8-17 val.

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite