Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Detailingas – naujas meilės automobiliui lygis

   2019-10-16

Kalbama, kad velnias slypi detalėse. Gali būti, kad tai ir tiesa. Tačiau tarp Lietuvos automobilių mylėtojų populiarėjančios detailingo sąvokos žinovai mano, kad detalėse taip pat slypi ir tobulumas.

 

Prabangos ir stilingumo paslauga

Detailingo (angl. car detailing) paslauga Lietuvoje egzistuoja dar taip neilgai, kad kalbininkai nespėjo sugalvoti jai lietuviško pavadinimo. Nors ji skaičiuoja savo amžių šimtmečiais ir kildina savo šaknis dar iš arkliais traukiamų ekipažų laikų, bet reiškia tiesiog visokeropią transporto priemonės priežiūros priemonių kompleksą, kuris su laiku pavirto į savotišką profesionaliosios priežiūros meną. Meną, nepaliekantį nė menkiausios neištobulintos detalės. Paverčianti paprastą automobilį – ypatingu, pritraukiančiu žvilgsnius, kiekvienu savo centimetru demonstruojančiu išskirtinumą ir stilių.

 

Ir, jei automobilių savininkai, žiūrintys į juos tik kaip į transporto priemonę, turi plovyklas, tai artimą emocinį ryšį su savo keturračiais draugais jaučiantys entuziastai turi detailingą. Saugodami, tobulindami ir prižiūrėdami automobilio vidaus ir išorės estetiką jie šį emocinį ryšį tik sustiprina. Šitaip kur kas ilgiau išlaikoma ir automobilio vertė. Maža to, ji nuo kruopščiai tinkamomis priemonėmis atlikto detailingo gali net padidėti.

 

 

Tobulumas kasdien

Mažosios bendrijos „Svarbios detalės“ entuziastai, Kaune įkūrę elektroninę specializuotų detailingo priemonių parduotuvę ir nedidelę gyvą parduotuvėlę tiems, kurie trokšta iš pirmų lūpų sužinoti detailingo  subtilybes, savo darbą prilygina asmeninio grožio terapeuto darbui: nuo pirmojo kliento apsilankymo specialistas užsiima jo automobiliu, žino visas jo eksploatavimo subtilybes, o pagal jas atitinkamai konsultuoja parenkant racionaliausias ir efektyviausias apsaugos priemones.

 

„Pirmasis apsilankymas pas tokį gydytoją yra ilgiausias ir brangiausias, ‑ pasakoja „Detaily.lt“ parduotuvės vadovas Gytis Ambrazevičius, ‑ o likę, sykį į mėnesį ar pusmetį, yra labiau palaikantieji.” Toks priežiūros kompleksas leidžia automobiliui, 10‑15 metų eksploatuojamam įprastu kasdieniu režimu, neprarasti to prabangaus vaizdo, lyg jis būtų ką tik išriedėjęs iš gamyklos ir dalyvautų parodoje.

 

Gerai ir kokybiškai atliekamas detailingas užtrunka ilgiau nei standartinė valymo bei poliravimo paslauga ir reikalauja daugiau specializuotų priemonių. Procesas ilgas, kruopštus ir, nors atrodytų paprastas, reikalauja tam tikro profesionalumo.

 

“Kaip tik specializuoti priemonių bei aksesuarų poreikis ir privedė mus prie minties įkurti parduotuvę. Konsultuojame ir mėgėjus, ir profesionalus, prekiaujame tokiais populiariais prekių ženklais, kaip “Soft99”, “FX Protect”, “Poorboy’s world”, “Meguiar’s”, “Kamikaze Collection”, “Scangrip”, 3D, “Koch Chemie”, “Rupes”, “ZviZZer”, “Sam’s Detailing”, “Poka Premium”, “Collinite”, ‑ vardija vadovas, ‑ ir dar daugeliu kitų. Turime visą priemonių ir aksesuarų pasirinkimą preciziškam bei efektyviam darbui. Galiu drąsiai teigti, kad estetinės priežiūros priemonių poreikį patenkiname bet kuriuo individualiu atveju. Patys esame automobilių estetikos entuziastai, ir dirbame tokiems pat entuziastams kaip ir mes.”

 

Ir viduje, ir išorėje

Autodetailingas skirtas kruopščiai patikrinti ir apdoroti (išvalyti, pakoreguoti bei apsaugoti) vertingiausias automobilio dalis – kėbulą, saloną ir variklį.

 

Detailindami išorę, specialistai išvalo ir nupoliruoja kėbulo laką, chromuotas ir plastikines apdailos detales, stiklą, optiką, ratų diskus ir padangas. Tam jie naudoja daugybę autochemijos priemonių ir aksesuarų, parinkdami juos pagal rastas ant kėbulo problemas. Kėbulas valomas ir poliruojamas kaip įmanoma labiau saugant jo vertingą originalią dangą, siekiant išlaikyti kuo daugiau dangos resurso tolesniam automobilio gyvavimui. Vėliau paviršius jie padengia skystais ar pastos pavidalo apsauginiais mišiniais (vaškais, nanokeramikos dangomis ir pan.), kurie, reaguodami su viršutiniu paviršiaus sluoksniu, sukurią ploną apsauginę plėvelę.

 

Detailindami saloną, meistrai sutvarko ir išvalo kiekvieną jo detalę – apmušalus, dekoro elementus, lubas, sėdynes, prietaisų skydelį ir vidaus stiklus. Čia jie darbuojasi siurbliu, garintuvu, skystais valikliais, valytuvais, ozonatoriumi, šepečiais, teptukais, vatos lazdelėmis ir net dantų krapštukais. Kai kurios salono elementus jie nupoliruoja, o vėliau gali papildomai padengti salono odą ir audinius apsauginiais mišiniais ir kondicionieriais.

 

Daug laiko ‑ aukščiausiai kokybei

„Šiuolaikinės standartinės automobilių estetikos paslaugos pritaikytos greitam masiniam vartojimui, ‑ neslepia apgailestavimo G. Ambrazevičius. – Jos aklos, bedvasės, nepritaikytos unikaliam kiekvieno kliento poreikiui. Šitaip gaunama paslauga prilygsta greitmaisčiui: dėl siekimo sutaupyti ir laiko, ir lėšų prarandama kokybė: būna užmirštamos ir praleidžiamos smulkmenos, kurios laikui bėgant pradeda kelti rimtesnes estetines problemas.“

 

Detailingas ir jam skirtos priemonės, parduotuvės vadovo žodžiais, veikia atvirkščiai. Dėmesys kiekvienam eksterjero ar interjero elementui, kruopštus valandas trunkantis darbas bei individualiai parinktos medžiagos, ir visa tai padauginta iš entuziastingo siekimo išreikšti emocinį sąryšį su keturračiu draugu ‑ iš tokių dėmenų gaunamas rezultatas nenuvils niekuomet.

 

Detaily.lt - Detailing & Car Care - Svarbi kiekviena detalė!

 

MB “SVARBIOS DETALĖS”

Šiaurės pr. 79-13, Kaunas

Tel. +370 634 54456

El.p. shop@detaily.lt 

www.detaily.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite