Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Didžiausia hidraulinių cilindrų gamintoja Lietuvoje – „Hidraulit“ ruošiasi įmonės robotizacijai

   2019-05-31

Lietuvoje netrūksta ne tik metalo apdirbimo, bet ir hidraulinius įrenginius gaminančių įmonių. Tačiau garliaviškių bendrovė „Hidraulit“ yra vienintelė šalyje, galinti pagaminti skirtingų dydžių – tarp jų – ypač didelių matmenų hidraulinius cilindrus. Didžiausios hidraulinių cilindrų gamintojos planuose – robotizuoti šią iki šiol žmonių rankomis valdomą gamybą. Kalbamės su UAB  „Hidraulit“ vadovu Giedriumi Kačinu.

 

 

Hidraulinių cilindrų gamyba ir metalo apdirbimas – pagrindinės veiklos sritys

Pasak G. Kačino, bendrovė įkurta daugiau nei prieš dešimtmetį. Kadangi prieš įkuriant įmonę, Giedrius turėjo patirties, gaminant hidraulinius-mechaninius įrenginius, metalo apdirbimo įmonė iš karto pradėjo judėti į priekį – greitai ir rezultatyviai.

 

„Dabar jau drąsiai mūsų 22 žmonių kolektyvą galiu vadinti profesionalais, įvaldžiusiais plačias technologines galimybes turinčius CNC (angl. Computer Numerical Contol – kompiuterinio programinio valdymo) įrengimus“, – pokalbį pradėjo „Hidraulit“ vadovas.

 

Garliaviškių „Hidraulit“ teikia įvairias metalo apdirbimo paslaugas: CNC valdomais įrengimais atlieka metalo tekinimo, gręžimo ir frezavimo darbus. Šiomis programinio valdymo staklėmis gaminami tikslūs mechaniniai komponentai, konstrukcinės detalės ir kiti užsakovų pageidaujami gaminiai iš legiruoto, nerūdijančio ar juodo plieno, aliuminio, bronzos ir plastiko.

 

 

Klientui pageidaujant, bendrovė taip pat projektuoja ir gamina mechaninius, hidraulinius-mechaninius įrenginius bei mašinas, gamina ir montuoja įvairių parametrų hidraulines stotis jas įmonė gali sumontuoti ir paleisti kliento pageidaujamoje vietoje, priderinant prie jau esamų mechanizmų. „Hidraulit“ taip pat teikia hidraulinių įrengimų ir mechanizmų remonto paslaugas.

 

Gali pagaminti ypač didelių matmenų hidraulinius cilindrus

Be metalo apdirbimo paslaugų, „Hidraulit“ taip pat projektuojami ir gaminami įvairūs mechaniniai, hidrauliniai-mechaniniai įrenginiai, tarp jų – ir hidrauliniai cilindrai. Šie vienpusio ir dvipusio veikimo hidrauliniai ir pneumatiniai cilindrai skirti autovežiams, žemės ūkio technikai, pramonės įrenginiams ir laivybai.

 

Didžiausias „Hidraulit“ pasiekimas – patyrusi komanda, galinti pagaminti ypač didelių matmenų hidraulinius cilindrus:

 

„Kadangi šioje srityje nesame naujokai, mūsų sukaupta patirtis leidžia pagaminti įvairaus dydžio cilindrus. Lietuvoje yra nemažai įmonių, kurios specializuojasi jų gamyboje, tačiau mes vieninteliai galime pagaminti ypač didelių matmenų cilindrus, skirtus didžiagabaritiniams presams, konvejeriams, karpymo ar kėlimo įrenginiams. Gamybos kiekis gali svyruoti nuo vieno iki kelių šimtų vienodų gaminių – viskas priklauso nuo užsakovų. Taip pat gaminame cilindrus su Ni-Cr dengtais kotais, ypač atspariais korozijai. Cilindrai klientų pageidavimu gruntuojami ir dažomi“, – tikino pašnekovas.

 

Kad įmonė cilindrų gamyboje ne naujokė, įrodo ir skaičiai: 2018 m. cilindrų pardavimai sudarė apie 1.500.000 Eur. Kol kas šie didžiuliai cilindrai yra gaminami Lietuvos rinkai, tačiau G. Kačinas tikina, kad įmonė yra lanksti ir nusiteikusi bendradarbiauti tiek su Lietuvos, tiek su užsienio įmonėmis.

 

„Ypatingai norėtume bendrų sąlyčio taškų rasti su kaimynėmis: Latvija, Estija ir kitomis“, – pridūrė „Hidraulit“ vadovas. 

 

Artimuose planuose – įmonės robotizacija

Dar vienas atvirumo, tik šį kartą – naujovėms, įrodymas – „Hidraulit“ noras nuo 2020 m. įsigyti savo pirmąjį robotą:

 

„Mūsų netolima vizija – turėti nedaug, bet aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie prižiūrėtų stakles, tačiau didžiąją dalį darbo atliktų metalo apdirbimo robotai. Antraip mes negalime konkuruoti su Europos vedančiosiomis šalimis: Vokietija, Prancūzija ir kt., kurios jau seniai robotizavosi. Įdiegus robotus, augantis našumas leis ieškoti  naujų rinkų ir skatins įmonės augimą“, – tikisi G. Kačinas.

 

 

 

UAB „HIDRAULIT“

Vasario 16 g. 40 Garliava, Kauno raj.

Tel. +370 37  55 86 90

8 615  31 736

giedrius@hidraulit.lt

www.hidraulit.lt  

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite